Simdiden sonrası icin fikirlernize ihtiyacim var.

Kendi haklarindan niye vazgeciyorsun? Siddet uygulamis pislik, versin her hakkini. Avukat tutun muhakkak. Bunlar cirkinlesir daha

Ne yaparsan yap en önemi tavsiyem mutlaka bir avukatla hareket et. Hukukta kimin haklı olduğu olayın ne olduğundan çok neyin ispatlanabildiği önemlidir. Usul esastan önce gelir. Örnek veriyorum delil sunarsın ama delilleri temellendiremezsin dava reddedilir. Süresinde cevap vermezsin dava reddedilir, delil avansı yatırmayı unutursun, dilekçende eksik unsur olur geçmiş olsun. Bunlar bir vatandaşın tek başına yapabileceği işler değil. Arzuhalci hele hiç değil
Merhaba, bir şey sormak istiyorum; eşim cekismeli dava acti. Onun dava dilekçesinde yer alan iddialarına karşı da ben karşı dava açtım. Şimdi normalde benim karşı dava dilekceme cevap vermesi gerekiyor. Bu durumda sizin dediğiniz gibi dava Red yoluna mi gider, yoksa benim bildiğim gibi cevap vermemekle benim dediklerimi inkar etmiş mi sayılır. Nihayetinde kendisinin ilk bir dilekçesi vardı?

Avukatla süreci ilerletecegim .Msjla cocugua el kaldırdığını ona ispatladim. Yani hadi hana el kaldırdın hadi ben seni tahrik ettim peki cocuga nasıl çileden çıktın falan yazdım o da inkar etmedi.Bunu ss aldım.Delil sayılır mi
Direk delil hepsini saklayın iyi bir avukat tutun OKByi de evlilikte yaşananlardan dolayı bu sekilde olduğunu öne sürün oğlunuzu alamaz otizmli çocuklar için kresler var özel çocuğu oraya gönderin hem eğitimi sosyalleşmesi sağlığı için hem de siz ise girin çalışmanız sizin lehinize olacak dava sürecinde de velayeti alamaz özel bir çocuğun öncelikle annesine ihtiyacı vardır zaten şiddette var ve siz verseniz de bu tipler çocuğa bakmaz göz korkutma hepsi güçlü durun

Merhaba, bir şey sormak istiyorum; eşim cekismeli dava acti. Onun dava dilekçesinde yer alan iddialarına karşı da ben karşı dava açtım. Şimdi normalde benim karşı dava dilekceme cevap vermesi gerekiyor. Bu durumda sizin dediğiniz gibi dava Red yoluna mi gider, yoksa benim bildiğim gibi cevap vermemekle benim dediklerimi inkar etmiş mi sayılır. Nihayetinde kendisinin ilk bir dilekçesi vardı?
Sizin karşı davada öne sürdüklerinize cevap vermek zorunda yoksa kabul etmiş sayılıyor bildiğim kadarıyla.

Avukat tutacaksın, hem kendin hem çocuk için nafaka bağlatacaksın hem de şiddet için tazminatını alacaksın.
Hiçbir hakkından vazgeçme. Mutlaka avukata git ve tüm haklarını istediğini söyle.

X