Sinirden migrene!

Genel olarak haklısın ama eşini de arada bırakma bence. Adam gerçekten yeğenine almak istemiş olabilir... Elinde de varsa bırak ara sıra yapsın.

Ama bunun için eşinle aranı açman bana hiç mantıklı gelmiyor. ayrıca, madem sevmiyorsun mümkün olduğu kadar görüşme. Eşin giderse gitsin. Sana muhabbetini de yapmasın.. Siz kendi evinizde mutlu olmaya bakın...

Eşimle aramı açan ben değilim o bana gider yaptı, yaptığı gideri kafasında patlattım.
Bana kim olursa olsun öyle konuşamaz, alır ağzının payını.
Yeğenine alsın allah hepsini mutlu mesut etsin :)

Ben birde hediye aldım sonra dedim ki eşime çıkar hadi para da ver.
20 lira çıkardı eşim yanında başka da para yoktu.
Bas bas bağırıyor sen ne biçim dayısın 20 lira para mı?
Diyecektim sen bugüne kadar ne yaptın?
Hediyeyi beğenmedi, parayı az buldu ona çemkirdi ama kendisi bize gelince eli kolu boş geldi:kızgın::kızgın:
İnsanları anlayamıyorum, çözemiyorum.
Sende onlar gibi olcaksa bukadar basit. Bidaha para lafi açıldımı çocuklarını para goz yetiştirme ilerde onlsr icin iyi olmaz de cidden hakediyolar

Bütçenizi cok fazla sarsmayacaksa esiniz yigenine hediye alabilir bence bu gayet normal. Ablalarin yaptigida elbetteki ayip. Cocuga degil görümcelerinize tavir alir muhabbeti en aza indirirsiniz olur biter

Sende onlar gibi olcaksa bukadar basit. Bidaha para lafi açıldımı çocuklarını para goz yetiştirme ilerde onlsr icin iyi olmaz de cidden hakediyolar

Bundan sonra onların anladığı dilden konuşacağım.

Bütçenizi cok fazla sarsmayacaksa esiniz yigenine hediye alabilir bence bu gayet normal. Ablalarin yaptigida elbetteki ayip. Cocuga degil görümcelerinize tavir alir muhabbeti en aza indirirsiniz olur biter

Yeğenlerine alsın o değil sorun
Sorun bizim her şeyi yapıp onların bize yapmaması
Onlar yüzünden eşimle kötü oldum

X