Sinsi insanlardan bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu böyle olsaydı siz ağlaya ağlaya yiaaa birine aşık olmuş, bütün ayrıntısına kadar anlattı amaa diye konu açmazdınız. Sabahtan beri oyuncak bebeği elinden alınmış kız çocuğu gibi tepiniyorsunuz. Tabi gençlik var dirilik var, güzellik var, kan da kaynıyor, cıvıl cıvıl bir kıza bu güne kadar yok diyen olmamış. İfadenizi sağlam almış bu deli oğlan. Egonuzu ezmiş epey. Geçer, gülerek hatırlarsınız bu günlerinizi merak etmeyin.
yazmayacaktım bidaha hiç zaten benim üzüldüğüm şeyi anlatamıyorum yoruldum zaten valla

E asik oldugu kisi simdi cikmistir karsisina, kimsenin asik olacagi zamani biz belirleyemeyiz ki 😅
biz buluşana kadar bana aşıktı güya öyle hareketleri vardı

haksız olduğum kısımları kabul ettim benle niye uğraşıyosunuz anlamadım cidden skkdfydjhf
Haksiz oldugunuz kisimlar hepsi iste onu kabul etmiyorsunuz. Adam soylemis yazmayin diye nerden bilsin sizin yazip yazmayacaginizi. Asik oldugu kizla arasi bozulmasin istemis. Bundan dogal birsey yok. Kabul edin uzatmayin.

Haksiz oldugunuz kisimlar hepsi iste onu kabul etmiyorsunuz. Adam soylemis yazmayin diye nerden bilsin sizin yazip yazmayacaginizi. Asik oldugu kizla arasi bozulmasin istemis. Bundan dogal birsey yok. Kabul edin uzatmayin.
offf

ben kullanmak amaçlı yazmadım diyorum size ay yeteeeeğr bile bile yapmadım ama o bile bile ağrıma gitsin diye yaptı lütfen artık yorum yapmanızı istemiyorum laf anlatılmıyor
Yooo anlıyoruz sen anlamıyorsun. Daha doğrusu kabul etmiyorsun çünkü işine gelmiyor. Adama üzgünken mesaj atan sen, adamın ilgisinden sevgisinden içten içe ego kasan sen şimdi de gelmiş bile bile yapmadım diyorsun. O adam bilerek yaptı tabii ve iyi ki de yapmış.

Niye bu kadar içerlediniz ki? Fotodaki halinizle gercekteki farklı mı? Sizi begenmemis galiba 🤭

madem bu kişi 10 gün içinde başkasına aşık olacak kadar beni sevmiyordu o zaman buluşana kadar niye seviyormuş gibi yaptı madem sevmiyordu ona yazmama neden izin verdi.. ama ben kullandım onu dimi. Allaha havale ediyorum herkesi.

3 yıldır kördü ya çünkü beni görünce gözü açıldı

biz buluşana kadar bana aşıktı güya öyle hareketleri vardı
Bu egoyu neye borclusunuz? Adam sizi gormus, begenmemis, elektrik almamis neyse ne. O sirada ya sizden tamamen kurtulmak istemis begenmedigi icin ya da gercekten karsisina asik olacagi kisi cikmis ve sizden vazgecmis.

Ya daaaa yillardir sizi yedekte tutuyordu zaten, gorunce yedekte tutmaya gerek gormemis artik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X