Sir ada icin kuafre gidenler ?

eryamanda bildiğim bir yer var bir kez gittim memnun kaldım yani siz nerde oturuyorsunuz yakınsa tel verebilirim

hadi yaa geçen sene eryamanda oturuyodum ama artık çok uzak :sm_confused:
ben zamandan kazanıyım diye kuaföre gidiim diyorum eryamana gitmeye kalksam evde yaptığımla aynı zamana gelir kafamçokkarıştı

nası cesaret ettim bilmiyorum ama bugün ben de ilk defa gittim bikini bölgesi için hala şoktayım :1shok: =))
korktuğum kadar acımadı ama bi ara yarısında bırakıp kaçmak istemedim diil =))
yalnız tamamen pürüzsüz olmadı sanırım bazı tüyleri kökünden almak yerine kopardı.. bi dahaki sefere başka yere gitmeyi düşünüyorum o yüzden :çok üzgünüm:

nası cesaret ettim bilmiyorum ama bugün ben de ilk defa gittim bikini bölgesi için hala şoktayım :1shok: =))
yalnız tamamen pürüzsüz olmadı sanırım bazı tüyleri kökünden almak yerine kopardı.. bi dahaki sefere başka yere gitmeyi düşünüyorum o yüzden :çok üzgünüm:

:KK70: ben gitmekten wazgectim galiba yaa

off çayyolu da uzakk kafamçokkarıştı bana dikmen balgat civarı uyar
hadi bilemedin kızılay kaydirigubbakcemile
çok şey istiyom dimii :1ninca:

off çayyolu da uzakk kafamçokkarıştı bana dikmen balgat civarı uyar
hadi bilemedin kızılay kaydirigubbakcemile
çok şey istiyom dimii :1ninca:

ozaman ben sana kızılayda bir yer öneriyim...a.s. Sakarya cad.iş bankasının karşısında Crazy Woman Kuaför var, ve oranın güzellik uzmanı (ben ona kıl operatöüm diyorum :teytey:) Fatoş abla var kesinlikle onu önebilirim. 2 senedir gidiyorum 1-1,5 ayda bir eli çok hızlı ve hafif (tabi ben genital bölgeden bahsediyorum,ama bacaklarda da öyle) işini iyi yapan biridir. Ama şunu söyleyeyim ki, öyle çok lüks filan biryer değil,ama uzman önemli diyosan kesinlikle öneririm. Ayrıca eğer bir kaşçın yoksa,bundan sonra da kaşçın da olabiliryerimseniben

ilk defada hepsinin gelmesi zor ama zaten. yıne de süper bişi di mi hihoyyyt

üff 60 çok diilmi yaa ben geçen bi yerde tüm vücut 25 yetaale yazıyodu diye gördüm çok dandik bi yere de benzemiyodu ama
bu arada kızılaydaki kuaföre gidiciim tşkkürleer

bende gitmeyi düşünüyorum ve çok utanıyorum napcam bilmiyorum ama bu temizlik için utanmayı göze alıyorum cesaretim tüm arkadaşlara örnek olsun:)))

canım tesekkurler, bende daha onceden bıkını harıc gıdıyordum kızlayda bı yere ama koltuk altımda bole yara olustu o yuzden cok hıjyenık bı yere gıtmek ıstıorum, benım esas vaktımı bacaklarım alıyor cunku uzunlar ve arkalara yetısmek ömrumu yıyor:S ama bıkınıyı kendım yapıorum 5 dakıka bıle surmuor , aslında agda makınam olsa sanırım bacaklarda sorun olmayacak

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben gidiyorum kuaföre komple sir için 3 senedir,çok rahat,tavsiye ederim. 20 dk. da bitiyor. Evde tek başına uğraşmaya değmez.

X