Sir ada icin kuafre gidenler ?

ben doğum yaptım ama kuaföre gidipte bacaklarımı açıp yaptıramam, çok utanırım ya, hala doktora gitmeye utanıyorum, nefret ediyorum o koltuğa oturupta bacaklarımı açmaktan. belki bende bir gün cesaretimi toplar giderim, gidenler çok rahat olduğundan bahsediyolar hep.

aynen ben de öyle
ve hiç hayatımda o bölgeyi açıp ağda yaptırmadım başkasına fakat geçen ay lazer epilasyona başladım çok utanıp çekinerek açtım ama yapan bayan rahatlattı tabii ben de mecbur açtım bir de kontrole gittiğimde açtım o zaman daha rahattım alıştım herhal kafamçokkarıştısırnaşık şey

Ben ilk kez geçen hafta kollarımı aldırdım. sirden sonra elektrik veriyor üzerine. ampül yöntemiymiş adı. 2'nde aldırdım şimdi belli olmuyor ama dokununca hissediyorum çıkmaya başladığını.
benim kıl yapım biraz güçlü sanırım. 1 sene devam edecem, kalan olursa da iğneli epilasyonla bitiririm diye düşünüyorum.

kzılar mrb yazdıkalrım gelmıo sanrım neden bılmıorm yardmınıza ıhtıyacm var yazın sonu düğünm var vee bır an önce jiletten kurtulmak ıstıorm koltuk altm bacaklarım ağdayla alabılıorm ama malum o bölgeyı aamıorm acısına dayanamıorm jiletle alıorm bır an önce jiletten kurtlmak ıstıorm sir ağda ıstıorm ama acısı benı korkutuor utanma falan ykta acı olurmu dıe korkularm var bana yardm edın lütfennnnnn jiletle aldığım için ağdaya dönersen yaza kadar anca duzene grerler yardımlarını ve dşüncelernızı beklıorm şimdıden teşekkurler
canım benim yıllardır jilet yapıyosan kuaföre gitmeden önce ağrı kesici al ve öyle git bunu demem sakın gözünü korkutmasın zaten 1 kez siri sürüp aldımı gerisini hissetmiyosun çünkü uyuşuyo bak bende kaç jiletten sonra gittim normal hale dönsün diye ve şimdi çoık ama çok memnunum yerimseniben
bir kez yaptır ikinciye koşa koşa gideceksin ee tabi giderkende şunu diyeceğine eminiim bu vakite kadar niye cesaretlenipte gitmedim :eek:klava::eek:klava:
bu sırada yaza kadar mutlaka düzene girer tüylerinin seyrekleştiğini göreceksin ve emin ol daha sonra kendin almaya başlayacaksın hemde hiç korkmadan yerimseniben

Dünyadaki en büyük rahatlıklardan biri...Ama biraz tuzlu oluyo o yüzden ben evde kendim hallediyorum artık.
Fakat sir bence azaltılmıyo bana bunu gittiğim bi güzellk salonunda da sölemişlerdi..Haketende öle.
Yani yanında biodermiş falan kullanmak gerekiyo.Ben bayadır sir yaptıımdan biliyorum pek bi etkisini göremedim...Ağdadan iyidir ama.

bende yaklaşık 3,5 seneden beri sir ağda yaptırıyorum ama azaltmadı bacaklarımın altını epilasyon aleti ile alıyorum çok batık filan vardı şimdi bayağı azaldı yani sir ağda azaltmıyor tek iyi yanı çok küçük kılları bile alması okadar ama epilasyon aleti azaltıyo tavsiye ederim bacaklarımın üstünüde alıştırmak istiyorum ama çok acıyo üstler.....:çok üzgünüm:

yaa evet banada kuzenim tavsiye ediyor o gidiyorr ama benn açıkçasıı acıyormuu acaba diye korkuyorum aslında kendim evdee ağda ve makinaa kullanıyorum ama evdee acıyıncaa tepkiyi istediğiniz gibi verebiliyonuzz kuaföördee kadınımı tepcenn
acısı nasılll bunu merak ediyorummm
cnm ben guzelluk uzmanı olarak sana tavsiyem duzgun temız ve işini iyi yapan biyere git derim cok farkediyo cunku.bide el hafifligine inanırmısın bılmem ama bu işte oda cok onemlı mesela ben cok sanslıyım cunku butun musteriler elin cok hafiff anlamadan bıttı dıyolar:))))

teyzem kuaför olmasına rağmen hiç bi zaman ağdamı başka bi kadına yaptırmadım. hele hele bikini bölgemi. ağdamı herzaman evde yaparım bi top, koyarım buzdolabına. ihtiyacım oldukça bi parca alır yaparım. üstelik o kadar da azaldı ki. seyrek seyrek çıkıyor artık. o konuda çok rahatladım. jilet asla vurmadım tavsiyem her zaman ağda. ama bence kendiniz yapın

arkadaşlar.bende gitmek istiyorum.yazdıklarınızı okuyup cesaret etmeye çalışıyorum.şunu merak ettim.ağda yaparken çamaşırınız oluyor mu?yoksa birşey olmuyor mu?bir de ne kadar sürer?alt kısımlar,iç taraflara doğru acımıyor mu?nasıl yapıyorlar?ağdayı cilde mi sürüyorlar?keşke bende kurtulabilsem ...

gidiyorsun alta tarafını tamamen soyuyorsn..sir ağdayı ısıtıp bir çubukla orana sürüyorlar sonra kağıdı koyup çekiyorlar..sonra orası bitince yüz üstü uzanıosun malum yeride alıolar =) 4yada 5dkka sürüyor...tertermiz oluyor sonra yapışmasn diye yağını sürüyorlar..kıllar kısayken almıyor sir ağda biraz uzucak ama çokta uzarsa acıyor..ortası olcak işte...evde okadar uğraşacağınıza korkmayın kuaföre gidin 3-4 dakkada alsn...oda sizin gibi bir kadın sonuçta...gün boyunca sizin gibi kaç kişiye sir ağda yapıo..utanck bişey yok bence..ki evlenince kocanıza hamileyken doktorunuza açacaksnz...ağdada yaptırın ne olcak..

arkadaşımla beraber gitmeyi düşünüyoruz ilk defa bacaklardakinden kurtulmaya. ama birimiz pantolonu cıkarmak gerek diyor birimiz gerek var diyor. kızı ikna edemedim pantolonla aldıramayacagınasırnaşık şey bari siz bişeyler söyleyinyerimseniben

ya ben gitmem lazım hep jilet.gidemiyorum utanıyorum..hem acmak,hemde kalın kalın kıllar... :S uff..gitmek istiyorum ama cesaret edemiyorum..
fatih beyazıt civerı bildiginiz yer war mı??

bende 3 senedir sir le aldırıyorum. cok memnunum. cnscns kalın olmasından cekinme oraya zaten kıllılar gidiyor kalını incesi :) boşver takma kafana temizlenince süper oluyor innsan

arkadaşımla beraber gitmeyi düşünüyoruz ilk defa bacaklardakinden kurtulmaya. ama birimiz pantolonu cıkarmak gerek diyor birimiz gerek var diyor. kızı ikna edemedim pantolonla aldıramayacagınasırnaşık şey bari siz bişeyler söyleyinyerimseniben

bende ilk sıralar böyle düşündüğüm için altıma ince bol bi eşofman giyip gittim. oraya gidincede nereye kadar aldırcaksam katladım oraya kadar. ama şöyle düşün tatilde zaten bikini giyyosun ha kilot ha bikini görse nolur:):içelim:

peki kızlar ankarada memnun olduğunuz bir güzellik merkezi var mı sir ağda yapan?

ya ben gitmem lazım hep jilet.gidemiyorum utanıyorum..hem acmak,hemde kalın kalın kıllar... :S uff..gitmek istiyorum ama cesaret edemiyorum..
fatih beyazıt civerı bildiginiz yer war mı??

şekerim fatihte, klas kuafördu galıba. oraya gittim, özlem abla aldı :KK70: ben de aynen senın gibi gittim, saolsun rahatlattı baya. ayrıca tamamen acmak istemiyosan açmana gerek yok, açmadan da yapıyo o hihoyyyt ben baya memnun kaldım, bundan sonra özlem abla benım için çok özel :KK70::KK70::icecream:

walla ben kendim yapıyorum 5 bilemedin 10 dk sürüyor şimdi özel sir ağdalı o bölge içinde bantlar çıktı rahat rahat temizlenebiliyorsunuz..azaldığına inanmıyorum vücudun doğal yapısı azalsa da bitmeyecek ...her ay koaföre gidip hem zaman hem de para harcayacak olsam paramı da zamanımı da toplar epilasyon yaptırırdım kökten kurtulurdum

şekerim fatihte, klas kuafördu galıba. oraya gittim, özlem abla aldı :KK70: ben de aynen senın gibi gittim, saolsun rahatlattı baya. ayrıca tamamen acmak istemiyosan açmana gerek yok, açmadan da yapıyo o hihoyyyt ben baya memnun kaldım, bundan sonra özlem abla benım için çok özel :KK70::KK70::icecream:

sis__ nerde peki o kuaför tam olarak? ben cok utanıyomm..ama gitcem kararlıyım.belki ozlem abla bnm icin de özel olur :p

X