Sir ağda,sir ağda kullanımı,sir ağda makinası hakkında bilgiler

tanaçanı hiç beğenmiyorum daha önce bikini bölgemde koltuk altımda yanma ve kopma oldu doktor raporumda var herkezin koltuk altını karartıp batık yapıyor

bn de ii die tanaçanın ağdalarını almştım bacak bölgemde ve kollarımda gayet memnunum ama koltuk aldım karardı acaba bundan mı yoksa genel anlamda kartuş ağdalar ya da sıcak ağdalar kararma yapıomu bilmek isterim.peki cnm sen nasıl hallettn bu kararma işini o kadar canım sıkılıoki bu durumabenneyaptımkibenneyaptımki

Kızlar kararma dediğiniz nasıl bişey? Bende resmen kan oturmuştu. Kötü bir yan etkisi varsa başka şeyler deneyelim o zaman..

tatlım ben koltukaltımı resmen kıpkırmızı yapmştım o gün kollarımı indiremiorum bile nyse zamanla o kırmızılık kabuk bağladı kabuk soyulunca da alttaki deri kararmş olarak kaldı ne kadar alsam da koltuk altımı sanki kıl varmş gbi duruo kapkara ve cok üzülüorum ne yapcagmı şaşrdım:çok üzgünüm:

tatlım ben koltukaltımı resmen kıpkırmızı yapmştım o gün kollarımı indiremiorum bile nyse zamanla o kırmızılık kabuk bağladı kabuk soyulunca da alttaki deri kararmş olarak kaldı ne kadar alsam da koltuk altımı sanki kıl varmş gbi duruo kapkara ve cok üzülüorum ne yapcagmı şaşrdım:çok üzgünüm:

Canım ben de kendi başıma yapamamıştım kuaföre gittim bir başkası gerdirerek yapınca olmuyor o kan oturması. 3 lira hem de, hiç uğraşma. Git kuaföre yaptır. 1 elle olmuyor..

ben 4 yıldır vivetin makine ve kartuşlarını kullanıyorum hiç kararma kan oturma gibi şeylerle karşılaşmadım CADIARZU ağdaların kalitesi etkileyebiliyor,heryerde çeşit çeşit kartuş satılmaya başladı.birde bu ağdalar hassas bölgeler için olan normal bölgeler için olarak ayrılıyor onlara dikkat etmek lazım.kıl kökleride sert sağlam yapıdaysa başta tümüne uygulamaktansa kısım kısım yada tek tek uygulamak daha faydalı ve kolay oluyo..

Canım ben de kendi başıma yapamamıştım kuaföre gittim bir başkası gerdirerek yapınca olmuyor o kan oturması. 3 lira hem de, hiç uğraşma. Git kuaföre yaptır. 1 elle olmuyor..

haklısın cnm yaptık işte bi kere şimdi de o kararma gitmio zaten yaz oldgu için de ağdaya gelck kadar uzatamıyorum kol altımı jilete döndüm kışa artıksenağlama

Bende vivolun ürününü aldım. Makinesi 4 kartuş kagıdı yagı 39,90 ytl almıştım. Gecen yaz.
Kartuşlar cok az kalmıştı gecen pasajdan aldımsositososito
Fiyatlarıda uygundu.
Veee tüylerde azalma var.Ben cok memnunum. :lepi:
Kıllara ölümmmmm-tatlicadiarzu- Tüylere ölümmmmm:nazar:

Bende senin gibi geçen yaz vivol aldım shopping tv den aldım ben ve çok memnunum.Kuaföre para yetiştiremiyordum doğrusu. Bu yöntem çok ekonomik ve rahat. alkisalkisalkis

arkadaşlar sağlık bakanlığının onayından geçmiş sir ağda makınelerini alın derim. Bende alıcağım yakında ucuz olanlarını kimse tavsiye etmiyor. Benim sorduğum 120 ytl idi. napıcağız bu tüylerle bilmiyorum.Ben de beyaz tenliyim süt gibi mahvediyor bu tüyler beni.inş çözümünü buluruz.yerimseniben

arkadaşlar şimdi netten bakıyorumda vivol agda seti 50 ytliki kartuşlu 2 kartuşta hediyeymiş nasıl sizce

netten almayın arkadaşlar kuaför malzemesi satan yerlerden uygun fiata bulabilirsiniz.mesela bursada şu an 30 35 lira civarına satılıyor

vivol kullanıyorum.ama dediğim gibi malzeme satan yerleri bulursanız her markayı uygun fiata alabilirsiniz

bende tanacanın bir yan ürününü kullanıyordum kızlar sadece bır kez kullanabıldım..
artık lazere balsıcam tek cozum yolu bu sanırım..

ikinci el topiğine de konuyu actım..satılığa cıkardım ısıtıcımı ..umarım satabılırım :)

çok büyük bir rahatlıkmış bu kartuş ısıtıcılar o ayrı :)

peki bu kartüjleri özel böylgeye nasl uyguluyorsunuz alt tarafina

özel bölgeler için daha ince uçlu özel kartuş var

carrefour larda set halinde satılıyor fiyatı 30-35 civarında olmalı..

kızlar bişey soracağım, bu kartuşlar tek ısıtmalık mı? tek seferde bitirmek mi zorundayız?

yoo tek seferde bitirmek zorunda değilsin ısıtıp ısıtıp kullanabilirsin bitene kadar

Bu makinelerle şimdi şu sayfaları okuyunca tanıştım ( ne cehalet) ama hemen almaya karar verdim. ınterneti önermiyor bazı arkadaşlar ne yapalım biraz çarşı pazar dolaşacağız artık ...

X