Sir ağda,sir ağda kullanımı,sir ağda makinası hakkında bilgiler

ben hobi kozmetikten almıştım vivetin çok uygundu fiyatı çok memnunum açıkçası

benimkinin markası depilissima, gerçekten kullanımı çok rahat..fakat daha tüylerimi alalı 1 hafta olmasına rağmen ufak ufak çıkmaya başladı (sanki jiletle alınmış gibi). normalde hazır ağda bantlarıyla aldığım zaman en az 2 hafta prüssüz kalıyodu cildim. acaba neden böyle oldu ya :sm_confused: kartuştaki ağdanın rengi pembeydi, yani pudralı sanırım. rengiyle alakası var mıdır sizce? :uhm:

benimkinin markası depilissima, gerçekten kullanımı çok rahat..fakat daha tüylerimi alalı 1 hafta olmasına rağmen ufak ufak çıkmaya başladı (sanki jiletle alınmış gibi). normalde hazır ağda bantlarıyla aldığım zaman en az 2 hafta prüssüz kalıyodu cildim. acaba neden böyle oldu ya :sm_confused: kartuştaki ağdanın rengi pembeydi, yani pudralı sanırım. rengiyle alakası var mıdır sizce? :uhm:
canım ben de ondan kullanıyorum, deplissima pembe, titanyum dioksitli ağda.. çok memnunum baya da geç çıktı bende. yani o ufak ufaklar illa oluyo onu da söliim.. ben makinayla da alıodum yine çıkıyodu. inanırmısın otobüste kadınlara da dikkat ediyorum illa ki çıkmış oluyo :))) o yüzden takma kafana :))

Kızlar bence ağdanın sonrasında tüyleri geciktirici birşeyler sürsek geç çıkar mı ki? Karınca yumurtası yağını okudum KK'de. Deneyen var mı? Sirden sonra kullanınca işe yarıyor mu? Yada ne işe yarıyor?

ankarada nereden alabilirim.uzun zamandır alamk istiyordum memnuniyet konusunda emin değildim.döner başlıklarının tıkanmasından endişe ediyordum

Kızlar dün kalıp sir ağda aldım bir de onu deneyeceğim ve karınca yumurtası yağı aldım gutto. Bakalım işe yararsa size de yazarım. Bikini bölgesini kartuşlarla almaya cesaret edemedim. Bunu kullanabilir miyim ki???

bu kartuşlar şöyle tüp gibi olanlar mı?onlar dönmüyo ya.hani güzellik merkezine ağda yaptırmaya gittiğimizde açık pembe bi ağdayla alıyolar ya,yine ısıtma makinesinin üstünde duruyo,spatula ile alıp sürüyo bikini bölgesine.ben ondan istiyorum ya. kartuşu bikini bölgenize nasıl sürüyosunuz.o pembe sıvı ağdadan olsa spatulayla alır bezle çekerdik.yani belki piyasada vardır da ben bilmiyorumdur.beni bilgilendirebilecek olan var mı acaba.böyle bi set var mı?kartuş kullanamıyorum ben

bu kartuşlar şöyle tüp gibi olanlar mı?onlar dönmüyo ya.hani güzellik merkezine ağda yaptırmaya gittiğimizde açık pembe bi ağdayla alıyolar ya,yine ısıtma makinesinin üstünde duruyo,spatula ile alıp sürüyo bikini bölgesine.ben ondan istiyorum ya. kartuşu bikini bölgenize nasıl sürüyosunuz.o pembe sıvı ağdadan olsa spatulayla alır bezle çekerdik.yani belki piyasada vardır da ben bilmiyorumdur.beni bilgilendirebilecek olan var mı acaba.böyle bi set var mı?kartuş kullanamıyorum ben

o dediğin konserve sir ağda, spatula ile yapılıyor. pudralısı var pudrasızı var. goggle dan arat konserve sir ağda diye, birkaç marka çıkar. ister kozmetikçiden ya da marketten al, ister netten. tabi ısıtma işini nasıl yaparsın bilemem. kartuş kullanıyorum ben, dönmeme gibi bir sorunla karşılaşmadım, iyi ısıtmak lazım, 20-25 dk. bacaklarda çok pratik kartuş ağda kullanmak. bikiniye ise sir yapmıyorum ben, normal el ağdası kullanıyorum daha kolay ve acısız :eek:

o dediğin konserve sir ağda, spatula ile yapılıyor. pudralısı var pudrasızı var. goggle dan arat konserve sir ağda diye, birkaç marka çıkar. ister kozmetikçiden ya da marketten al, ister netten. tabi ısıtma işini nasıl yaparsın bilemem. kartuş kullanıyorum ben, dönmeme gibi bir sorunla karşılaşmadım, iyi ısıtmak lazım, 20-25 dk. bacaklarda çok pratik kartuş ağda kullanmak. bikiniye ise sir yapmıyorum ben, normal el ağdası kullanıyorum daha kolay ve acısız :eek:

bu konserve olanlar setle satılmıyo mu ki böyle ısıtma makinesi de olsa.çok yer kaplasa da alırım valla ben en çok onda rahat etmiştim ağda yaptırırkenCADIARZU

bu konserve olanlar setle satılmıyo mu ki böyle ısıtma makinesi de olsa.çok yer kaplasa da alırım valla ben en çok onda rahat etmiştim ağda yaptırırkenCADIARZU

satılıyo canım. koservenin de kartuşun da makinasıyla set halinde satılanı var. kozmetik depolarında bulabilirsin. o pembe dediğiniz ağdacılarda kullanılan ağda da "titanyumlu" diye geçer, ararken öle ararsanız bulursunuz.

satılıyor ama bıraz pahalı :)

kızlar bende elımde olan kartus setımı satıcagım..

içinde ısıtıcı,kartuş,sir ağda temızleme yagı ve 15-20 adet farklı boylarda kesılmıs agda bezlerı..

ılgılenen varsa gorusebılırız..ben lazere baslıcam artık :)

satılıyo canım. koservenin de kartuşun da makinasıyla set halinde satılanı var. kozmetik depolarında bulabilirsin. o pembe dediğiniz ağdacılarda kullanılan ağda da "titanyumlu" diye geçer, ararken öle ararsanız bulursunuz.

çok teşekkür ederimyerimseniben

ben burdan da yaptığım araştırmalar ve kuaförlere danıştığım kadarıyla tanacan kozmetikten depilissima ağda makinesi ve kartuşları aldım. kullanımı kolay bacaklarıma özellikle çok memnun kaldım epilatör yüzünden dönen kılları düzeltti. ama asıl alma amacım olan koltuk altı bölgeme uyguladığımda beceremedimmi bilmiyorum ama leke kaldı yaptıktan sonra bir hafta kollarımın havada bepantenli gezmek zorumda kaldım 1 haftada ancak geçti ama leke kaldı:kızgın: ne yapacağımı bilmiyorum bir daha yapmadım tabi...

kızlar merhaba.ben artık kuaföre para yetiştiremiyorum maalesef.o yüzden bu ağda makinelerinden almak istiyorum fakat internete güvenemiyorum.ankarada bunu satın alabileceğim bir yer bilen var mı?mirmirmirmir

kızlar merhaba.ben artık kuaföre para yetiştiremiyorum maalesef.o yüzden bu ağda makinelerinden almak istiyorum fakat internete güvenemiyorum.ankarada bunu satın alabileceğim bir yer bilen var mı?mirmirmirmir

Canim, ben kendim kullanmiyorum ama "Watsons" diye bir kozmetik & Bakim ürünleri satan magza var...Ankara´da subesi varmi bilmiyorum ama..! Arastir istersen! :kaydirigubbakcemile5

Canim, ben kendim kullanmiyorum ama "Watsons" diye bir kozmetik & Bakim ürünleri satan magza var...Ankara´da subesi varmi bilmiyorum ama..! Arastir istersen! :kaydirigubbakcemile5

çok tşk ederim.panorada varmış bu mağaza.ilk işim oraya bakmak olacak.tekrar tşk ederim opuyorumnanaktan

Bu kartuş adanın başlığınınasıl temzliyosunuz :çok üzgünüm:

Bu kartuş adanın başlığınınasıl temzliyosunuz :çok üzgünüm:
temizlemiyorum ben, kartuşa serafilm kaplıyorum kafasına, bi sonraki kullanıma kadar öle duruyo. benden başkası kullanmadığı için sorun teşkil etmiyo, ama kuaförler bunun bi özel yağı var onla temizliyolar sanırım.(ağda çıkaran yağ değil başka bişi) tanaçanın sitesinde görmüştüm kartuş sterilizasyon bilmemnesi diye.

temizlemiyorum ben, kartuşa serafilm kaplıyorum kafasına, bi sonraki kullanıma kadar öle duruyo. benden başkası kullanmadığı için sorun teşkil etmiyo, ama kuaförler bunun bi özel yağı var onla temizliyolar sanırım.(ağda çıkaran yağ değil başka bişi) tanaçanın sitesinde görmüştüm kartuş sterilizasyon bilmemnesi diye.

Problem olmaz dimi, yani böyle başlık dönmedi, kurudu, ısınınca açılırsa tekrar benim içinde sorun olmaz.

Burda yazılanları okuyunca bi gazla ağda aldım, valla memnun kaldım, ne yalan söleyim .. :lepi:

Başlamayanlar varsa ağdaya, başlayın.. Hiç kullanmadığımdan heryeri batırdım ama, o da ilkliğin verdiği acemlikten olsa gerek. kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar ben çok korkmama rağmen netteki bi alışveriş sitesinden vivetin kartuşlu ısıtıcı setinden aldım.içinde ısıtıcısı iki kartuşu üç temizleme mendili 2mt lik bezi vardı ve bunlara toplam 31,60 lira verdim tabi kargoya da 3,50 lira verdim yani hepsini toplarsak 35 liraya geliyo. ben sesunun rolonunu falan da denedim ama bu çok daha hesaplıya geliyo üstelik oldukça pratik.yazılanları okuyorum benim gibi kıldan tüyden nefret eden çook:KK43: ama açıkcası hem maddi hem de manevi anlamda rahatladım herkese tavsiye ediyorum.koltuk altları için de zaten ince uçlu kartuşlar var anlayacağınız artık herşey pratik üstelikgüzellik merkezlerine kuaförlere para dökmeye değmez:lepi:

canım sorması ayıp nerden aldın?CADIARZU bende aradım taradım bulamdım da:1no2:

X