Sırasıyla En Çok Aldatan Burçlar

ben basak biliyordum zaten

ama boga yanlis sirada ilk sirada olmasi gerek

başak en sadık ... ikizler ikizler ikizler uzak durun ! aldatıyor hepsi :KK70: hahah şaka tabi istisnalar var

aaa kocamın burcu ilk sırada, zaten aldatmıştı hem de duygusal çok kere , fiziksel bir kere

abovvvvvvvvvvvvv esim yengec lider valla önde bitirmis yarisi :))))
bende oglak sondan ücüncüyüm :)))))))
demekki neymis esimin hizina yetisemicem :))))))
(ay isin sakasi,allah korusun ya )

ben yengeç burcuyum ve çok sadığım.olmamışş.en çok aldatan boğa bence.erkekleri yani.en sadık erkekler de başak burcundan çıkar.

2. ve 3 sırayı ben ve sevgilim almışız bileee kaydirigubbakcemile3

çok yanlış bir sıralama bence ama aşağıdan yukarı olabilir çünkü karısını çok rahat ve çok aldatan bir başak tanıyorum ve yengeçler evine eşine ailesine en sadık karakterde insanlardır

Ben kovayım kocişim balık aman aman şakası bile çok kötü inşallah Rabbim düşmanıma bile yaşatmasın

bu bana saçma geldi aldatılıp aldatmamak karakter özeliğidir sonradan edilir fakat burçlarmızın özellikleri mizaçtır ve bizimle birlikte doğar sonrada edinilicek huylar değildir şu burçtaki daha çok aldatır diye bi durum yok yani adamın biri koymuş burçları önüne ha demiş koç yaptığı işten çabuk sıkılıo aldatır ha ikizler değişken yapıya sahip aldatır balık su grubundan naiftir yapmaz çok saçma

Bu sıralama ne ye göre yapılmış?
Bence bir yanlışlık var.
Yengeç mesala evine çok düşkündür.ılk
sırada olamaz.Yay son sıralarda özgürlüğüne düşkün macerayı sever.
Bu sıralama doğru değil..............................

X