Sırasıyla En Çok Aldatan Burçlar

ben balık eşim yengeçç:1shok:
hhiiçç doruu değüüll tesbitler:1closedeyes:

yok bee yengeç kadar masum bi burç var mı.. benim ne kadar yengeç tanıdığım varsa hep saf temiz insanlar... ben akrebim bu arada yanlış anlaşılmasın... gamyoncuiremsu

ben en çok başak erkeğinin aldatacağı kanaatindeyim....

ben teraziyim...bence bizimkisini en basa koymalılarkaydirigubbakcemile3

bence en çapkın burç aslan erkekleri çok ustalar bu konuda arkadaşlarımdan biliyorum :) oğlakları en alta koymalıydılar bence heleki erkekleri seviyorsa asla böle bişey yapmazlar akrep erkekleri aldatırmı bunuda merak ediyorum sevgilim akrepte :KK66:

ben kova eşim aslan ikimizde birbirimizden aşağı kalmıyoruz demek:roflol: :roflol: :roflol:

ben akrep kocişim başak hihoyyyt seni seviyorum canım kocişiiiiiiiim..:asigim:

ya ama olmazki böyle ben yengeçim ve yengec burçları ailesine yuvasına sadık insanlardır:1shok:liste başı olması sacmama geldi doğrusu.aşkımda kovadır oda tehlikeli yani.yok anancım ben sevmedim bunu:uhm:

hayır ben yengec brcuyum ve eşimi aldatak bı dk aklıman gecmez enım cok sadık brıyım ben ya... asl yapamam boyle bısey

yengeç
koç
ikizler
kova
aslan
terazi
balık
yay
akrep
oğlak
boğa
başak

ayy burda çok yanlış tepıtler var bence bı kere yengec burcu kadınıda erkegıde aldatmaz evlerıne cok baglıdırlar kovalarda sagdıktı ama bakıyorum akrep ve boga burcları asyagıdalr ama ıkısde eslerını aldatan kısılerdır ılgınc bır tespıt olmus bence :1rolleyes:

ahahah ben yenegeçimm :KK70::KK70::KK70: gerçekten yengeç burcu herkezi görüp beğeniyo bu ne işdirrr yaaaaa :KK70:DDDDDkaydirigubbakcemile3

yuhh zodyağın en sadık burcunu listenin başına koymuşlar:))))) listeyi hazırlayan kimse yengeçden bi gönül yarası var herhalde:))) bana göre gerçekten seven kimse aldatmaz burcu ne olursa olsun

Son düzenleme:
X