Sivilceli Ciltler sırttaki sivilceler

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Benim de omuzlarımdan hiç sivilce eksik olmazdı.İki sene önce benzamycn jeli günde iki defa bütün sırtıma sürdüm.İki kutu kullandıktan sonra bir daha sivilce çıkmadı yüzümede kullandım ama nedense yüzümdekilerden kurtulamadım.Yüzümle çok oynadığımdan olabilir.Sizde doktorunuza danışarak bi deneyin,belki sizede iyi gelir.

kızlar benimde sırtımda çok sivilce oluyo bide ben oynuyorum malesef:1no2: ama şimdi bephantene kullanmaya başladım geçiyo yavaş yavaş bide bebe pudrası sürüyorum pudra çok iyi geliyo tavsiye ederim..

marketlerde satılan bi sabun var kahve rengi içi ismini hatırlıyamadım gecen sene ondan kullandım
ve sorunum çözüldü üzerinde yazıyor zaten sivilceli ciltler için diye. yüzünüze ve sırtınıza kullanın
4 yapısınızda yok oluyor zaten ama hiç elinizi sürmüceksiniz :) eldiven takıp yatın ben öle yapmıstım

tuzlu su iyi geliyor. ama daha cok yaz aylarinda uygulamak gerek tuzlu suyla sivilceleriniz olan yerleri yikayip gunes altina cikarsaniz kokunden kurutuyor.
ya da en iyisi denize girip sonra guneslenmek cunki deniz suyunun icinde de tuz oluyor ve bu tuz daha etkili

bende eskiden vardı. doğum kontrol hapı kullandığım dönemde tamamen yok oldular. zaten büyük falan değildi benimkiler.minik minik pütürler şeklindeydi.neyse hapı bıraktıktan sonra hiç kaybolmamış gibi çıktılar yine.zaten cildim de eskisi gibi daha yağlı oldu tekrar. :KK43: ben de ilk zeytinyağlı sabunu denicem.

zeytin yagli sabun iyimidir acaba??
deniz tuz suyu iyi gelebilir onu bende dememek
istiyorum insallah gecer:Saruboceq: benimde sirtimin üst bölgesinde
daha cok omuzlarimin arkasinda cok var yayildi ergenlik dönemimde de vardi
bir türlükurtulamadim gittikötükedihüso kac kere doktora gittim ama nafile
hic birsey sonuc vermedi su an sebamed sabunu kullaniyorum ama faydasini
pek göremedim:1no2: ne yapicagmi bilmiyorum artik sirtimdan igreniyorum :çok üzgünüm:
bu sirtim pamuk gibi olmadan ben kocaya falan varmamnaniknanik düsünsenize
dügünümde istedigim gelinligi giyemicem ben nasil bu sirtla insan icine cikarim:1no2:

bana bal sabunu iyi gelmişti şeffaf olanlardan. izleri bile azaltmıştı.
tabi bu arada abur cuburu ve yumurtayı da kesmiştim, bi yerden duymuştum sırttaki sivilceler yemeyle alakalı oluyormuş. ama benim hiç sivilce derdim yok çok şükür bi sırtta var. normalde cildim kuru.

ya arkadaşlar 3 gündür zeytinyağlı sabun kullanıyorum.inanın azaldı kuruma yaptı.3 günde bile farkı hissettim psikolojikmidir nedir bu kadar hızlı etki etmesi

bmn sırtımda da stresli oldugum bi dönemde çıkıyo sonra geçiyo ama izleri kalıyo. yazın güneşlendiğimde sırtım yeniden pürüzsüz oluyor fakat sınav dönemi tekrar çıkıyor. bu hep böle =/ şuanda sırtımda çok var fakat sivilce değil izleri war.canlı olan sadece bikaç sivilce var. kese yaptırıyorum anneme arada ama ondan da kopkuyorum sonuçta bikaç tane de olsa sönmemiş sivilceler var. keseden dolayı patlarsa iz fln kalırmı yada daha çok yayılırmı bişi olurmu diye .. napıcagımı bilmiyorum lütfen yardım edin.... =(

bmn sırtımda da stresli oldugum bi dönemde çıkıyo sonra geçiyo ama izleri kalıyo. yazın güneşlendiğimde sırtım yeniden pürüzsüz oluyor fakat sınav dönemi tekrar çıkıyor. bu hep böle =/ şuanda sırtımda çok var fakat sivilce değil izleri war.canlı olan sadece bikaç sivilce var. kese yaptırıyorum anneme arada ama ondan da koRkuyorum sonuçta bikaç tane de olsa sönmemiş sivilceler var. keseden dolayı patlarsa iz fln kalırmı yada daha çok yayılırmı bişi olurmu diye .. napıcagımı bilmiyorum lütfen yardım edin.... =(

benm sırtımda da sivilcelenme oluo zmn zmn özelkle omuz bölgemde..bn en ii sonuucu keseden aldım keseden sona beyaz sabunla lifliorum bir kez daha..we arkadaşlar en önemlisi DUŞ JELı!!!!!!!!
tecrübelerime dayanarak sölüorum palmolive,dove,nivea vs hç farketmez sıradan marketlerde satılan duş jellerinin hepsi sivilce yapıyor..body shop ws kullnmadım çnkü onlarında yapacağını düşünüorum o yüzden almadımm. doğal çözümler her zmn daha ii sonuç werio emnm

peki kese canlı yani sönmemiş sivilcelere yapıldıgında zarar wermezmi? ben en çok ondan tedirgin oluyorum. keseyi banyodayken anneme yaptırıyorm. fakat sivilce izleri olan yerlere yaptırıyorum sadce,sivilcelern üstüne yapınca acıyo ve patlamasndan korkuyorum iz fln kalır die.. bi sakıncası olur mu canlı sivilceye yapılmasının??

peki kese canlı yani sönmemiş sivilcelere yapıldıgında zarar wermezmi? ben en çok ondan tedirgin oluyorum. keseyi banyodayken anneme yaptırıyorm. fakat sivilce izleri olan yerlere yaptırıyorum sadce,sivilcelern üstüne yapınca acıyo ve patlamasndan korkuyorum iz fln kalır die.. bi sakıncası olur mu canlı sivilceye yapılmasının??

tatlım kesn bişi diemem çnkü cilt tiplerimiz farklıdır senn cildin daha hassastır belki bnmkine göre..
ama bnm sırtımda hiç iz yok sivilce olmadğı zamnlar pırıl pırıl
ama sen gene de sivilcelernn üstüne yaptırma çnkü patlarsa iltihap dağılır
yüzümdeki sivilceyi sıkmıştım wr yanak bölgem mahwoldu kaç yerde sivilce çıktı
sırt için de aynı şey geçerlidir
sen sivilcelern söönnce yaparsın gene hayatım

Bıktım artık bıktımmmm bu sırtımdaki kollarımdaki sivilcelerden kuruyasıcalarr :eek:klava:
Evde kekikli zeytinyağlı sabun var.Yararlarını okudum yağı alıyomus ciltteki kurutuyomus.Denicem artık banyo yaparken inş.geçer baska care kalmadı :a015:senağlama

yaa benimde sırtımda baya sivilce var cok rahatsız oluyorum tavsiyelerinizi uyguliyicam insanllah gecer =((

X