Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Ben 2 aydır kullanıyorum sivilce izlerim için. sağ yüzümde ergenlikden kalma çukurlar izler vardı. şimdi % 80 oranında geçti. halen kullanmaya devam ediyorum tamamen geçecek çünkü inş. Lekerim geçti zaten 15-20 gün gibi bi sürede. mimikleride geçiriyor bu krem. ben çok memnunum...:nazar:
Üzerinden uzun zaman geçmiş konunun ama nerden aldığınızı sorabilir miyim?

Günaydın arkadaşlar. Bugün kermi kullanmaya başlayalı 18 gün oldu. Cildimin kreme verdiği reaksiyon tamamen geçti. Şimdi inanılmaz soyulmaya başladı, kızaran yerler geçti.Soyulma görüntü açısından biraz kötü. Her yer pul pul görünüyor sanki kurumuş da çatlamış gibi. tedavi tamamen bitince sanırım çok güzel olacak. Mustafa beyle görüştüm dün akşam artık asıl tedaviye başlayabiliriz dedi. Bundan sonra dozu biraz daha artırarak sıcak kompresten sonra yarım saat arayla 2 defa uygulayacağım. Gelişmeleri burdan yazmaya devam edeceğim. Görüşmek üzere ...
PEKİ CİLDİN KAŞINMIŞMIYDI KULLANIRKEN

Ben de kullanıyorum bu kremi çok güzel daha 2.gün bile lekeyi adeta yoketti diyebilirim süper bir krem 3 aydır doktorun verdiği kremlerle küçücük güneş lekemi yoketmeye uğraşıp duruyodum ama nafile daha kötü olmuştu ....
NE KADAR ABARTI 2.GÜN YOK ETMİŞ Bİ FOTO ATTA İNANALIM

Bende yıllardır lekeleri için küçük Servet harcayıp hiç bir sonuç alamayan biri olarak yarın sis leke kremine başlıyorum sonuçları adım adım burada paylaşacağım

NE KADAR ABARTI 2.GÜN YOK ETMİŞ Bİ FOTO ATTA İNANALIM
Bu safsataya asla inanmayın, bu krem hiçbir işe yaramıyor,. Tam anlamıyla para tuzağı ve zaman kaybı. Yüzünü peyaz kireç gibi yapmaktan öteye gitmiyor. Bu dediğim cildi beyazlatiyor algısı yaratmasın. Kremi sürünce yüzünde kireç kalıntısı gibi birsey duruyor. İlacın içine artık ne kattiysa. Önceden böyle değildi, krem gibiydi. Asla ama asla inanıp almayın. Hele lekelerinz yüzeysel değil vede uzun süredir var ise hiç denemeye. Olan 120 tl ve de ümitlerinize olur. Daha yeni, ocak 2019 yılı tecrubelerimle yazıyorum, ben kandim, siz kanmayin :KK43:(

Kızlar krem nasıl soyiyor cildi normal hayatınızı etkiliyor mu bemzamycin gibi mi soruyor normal yoksa cildi kötü mü göstererek soyiyor birde ben bulamadım orjinal sitesini alan arkadaşlar sitenin linkini atabilir mi acaba

Bende iki sene önce kullandım sis leke kremini bir ay harika oldu cildim bebek gibi ama sonrası mahvoldu cildin karardı çok lekeler fazlası ile geri geldi yani sadece para tuzağı

Bende yeni sipariş berdim ve bugun itibari ile başladım kullnmaya umarım anlatıldıgı gibidir

Bnde aldım kremi 145 lira idi başladım bugun sonuçları yazcagım eger ilgilenen varsa hala

X