Lekeler, Çiller sis leke kremi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

MorbidAngell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2015
489
274
28
merhaba bayanlar
öncelikle sis leke kremi kadınlar kulübünde tanıdım ve annemin yılardır gitmeyen lekelerine derman olacağını düşünüp aldım.
Öncelikle ilk kullanımdan itibaren etkili oldğunu söyleyebilirim ve teyzemde annemden görüp aldı sorun şu ki mustafa beyn kremin yanında kullanılacak dye yazdığı kremlerin cildi incelttiği gerçeği :KK12: evet ne yazık ki kullanılacak denilen kremler yüzümüzü ineltiyor annemin cildi baya inceldi teyzemde doktra gidip bu kremleri sormuş ve doktor sakın kullanma yüze zararlı demiş.
ikinci sorunsa şu annm seansları bitireli nerdeyse 4-5 ay oldu sürekli güneş kremi kullanmasına rağmen yüünün beyazlğı söndü sizde de böyle birşey oldumu ? :KK64:

Lekeler geri geldimi yoksa sadece yüzünün rengimi soldu.sis leke kremini şuan bende kullanıyorum.bepanthen yada hametan deriyi inceltmez.advantan kızarıklıklar için kullanılıo onunda inceltceni sanmıyorum.genede araştırmak lazım.güneş kremi ne kullandınız?

güneş kremi yıllardır hamilton kullanırız advantan cildi inceltiyor lekeler geri geliyor gibi ama annemin cildi ciddi anlamda söndü kulanırken herks çok beğenyordu herkes soruyordu kremin adı ne dye

Lekeler geri geldimi yoksa sadece yüzünün rengimi soldu.sis leke kremini şuan bende kullanıyorum.bepanthen yada hametan deriyi inceltmez.advantan kızarıklıklar için kullanılıo onunda inceltceni sanmıyorum.genede araştırmak lazım.güneş kremi ne kullandınız?

Advantan deriyi inceltiyor canım egzema türü bir m losyon

Ben daha 2.aşamadayım.sadece dudak üstüm kızardı.o bölgeye advantan sürüyorum.yanaklarıma alnıma galan sürmüyorum..zaten advanton 1 haftadan fazla kullanmayın diye yazıyo prospektüfünde.yani sadece hametanda kızarıklıkları gecirir bence.advandan kullanmasakta olur

Ben daha 2.aşamadayım.sadece dudak üstüm kızardı.o bölgeye advantan sürüyorum.yanaklarıma alnıma galan sürmüyorum..zaten advanton 1 haftadan fazla kullanmayın diye yazıyo prospektüfünde.yani sadece hametanda kızarıklıkları gecirir bence.advandan kullanmasakta olur

Advantan daha etkili ama dediğin gibi uzun süreli kullanılmaz deriyi inceltiyor ben üç gün kullanıp ara veriyorum bir ay idare ediyor sonra kızarıklık ve kabuklanma tekrar başlıyor

annemde kızarma veya kabuklanma olmadı hatta kremi bazen çok ara vermek zorunda kalarak kullandı yine de yüzünün incelmesi beni çok üzdü çnkü benm ısrarımla aldı kremi teyzemde doktra sorunca doktrda öyle söyleyince acaba sizde de oldumu bu böyle diye dedm annnem sürekli mustafa beyi arayıp ona göre kullandı kremi

teyzemde şu an sadeceleke kremi ve hameton pomad kullanıyor advantan kullanmıyor

Ben de 2. Aşamaya geçiyorum bugün. Advantan kullanmadım kullanmama da gerek kalmaz umarım. Anneniz icin üzüldüm dilerim iyi olur. Ve biz lekeliler de kurtuluruz inşallah

Ben de 2. Aşamaya geçiyorum bugün. Advantan kullanmadım kullanmama da gerek kalmaz umarım. Anneniz icin üzüldüm dilerim iyi olur. Ve biz lekeliler de kurtuluruz inşallah
Saolun sizede geçmiş olsun inşallah lekelerinizden kurtulursunuz krem bence tek başına bile etkili advantan umarm hiç kullanmazsınız:KK5:

Bugun 2. Aşama nin son günü kızarma ve soyulma olmadı lekede bir degisiklik te yok . 3. Aşama sonunda tekrar yazarim gelişmeleri

Bende 3 .asamadayım..2.aşamada kızarma oldu dudak bölgemde çenemde..2 gün ara verdim.soyuldu baya..şuan 3.aşamanın ilk günündeyim..gelişmelerde bilgilendiricem

Bende 3 .asamadayım..2.aşamada kızarma oldu dudak bölgemde çenemde..2 gün ara verdim.soyuldu baya..şuan 3.aşamanın ilk günündeyim..gelişmelerde bilgilendiricem
Renginde acilma var mı peki. Benim alnımda ve dudak üstünde lekem var . En çok dudak üstünden şikayetçiyim insanlar biyigim var sanıyor ama ordan başlamaya korktum daha kötü olur diye. Önce alnimi deniyorum.

Renginde acilma var mı peki. Benim alnımda ve dudak üstünde lekem var . En çok dudak üstünden şikayetçiyim insanlar biyigim var sanıyor ama ordan başlamaya korktum daha kötü olur diye. Önce alnimi deniyorum.
Yanaklarımda güneşden dolayı çiller vardı % 50 gitti..Bıyık bölgem ağdadan yanıp güneşe cıkınca leke oluşmuştu..cok eski 7 yıllık leke.daha derinde ondada acılma var.daha 3.aşamam..7. Aşamada falan gider gibi geliyo.advantan kullanmıyorum

Bugun 3. Aşamaya geçtim. Elma sirkesi evde var diye almadım üzüm sirkesi varmış onla yaptım. İnşallah kötü birsey olmaz. :KK17:

Bugun 3. Aşamaya geçtim. Elma sirkesi evde var diye almadım üzüm sirkesi varmış onla yaptım. İnşallah kötü birsey olmaz. :KK17:
Üzüm sirkesi pek işine yaramaz canım elma sirkesi al yalnız iyi seçmelisn markasını malum piyasada kötü elma sirkesi bulmak güzelinden daha kolay

Üzüm sirkesi pek işine yaramaz canım elma sirkesi al yalnız iyi seçmelisn markasını malum piyasada kötü elma sirkesi bulmak güzelinden daha kolay
Ben organik aldım.organikler hem yüzü tahriş etmiyor..aktarlardakine güvenmedim..Büyük bilindik süpermarketlerde satılıyo..kemal kükrer organik elma sirkesi aldım..cityfarm organik de iyidir

X