Lekeler, Çiller sis leke kremi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
bende geçen yıl sipariş ettim beyaz kutu yeşil kapaklı ufak kutuda kahverengi kremdi, memnun kaldım bitti yine sipariş edicem ama kafama birşey takıldı, sinoplu Mustafa Erşahin facede baktım başka bir resim gördüm fakat bendeki cep no whatsapp profilinde genç sakallı esmer bir gencin fotosu oluyor eczanede çalışan birisimi acaba telde onunlamı görüştüm, kafam karıştı

bende geçen yıl sipariş ettim beyaz kutu yeşil kapaklı ufak kutuda kahverengi kremdi, memnun kaldım bitti yine sipariş edicem ama kafama birşey takıldı, sinoplu Mustafa Erşahin facede baktım başka bir resim gördüm fakat bendeki cep no whatsapp profilinde genç sakallı esmer bir gencin fotosu oluyor eczanede çalışan birisimi acaba telde onunlamı görüştüm, kafam karıştı
Merhaba size ve bir kaç kullanıcıya özelden yazmıştım kullandınız memnun musunuz diye.siz bana aynen şu mesajı yolladınız.pek işe yaramıyor kardeşim dediniz .şimdi de memnunum dediniz.inanın anlayamadım.açıklar mısınız..

evet o zamanlar yaramıyordu aradan zaman geçti ve şu an işe yaradığını görüyorum ve uzun bir süreci kapsayacağını nerden bilebilirim tecrübe ettikçe yazıyorum, ayrıca cilt tiplerimiz farklı olabilir benim sorunumu yarı yarıya giderdi 1 ay düzenli kullanımda fark etti ama kimseye kremi alın diye referans olamam

evet o zamanlar yaramıyordu aradan zaman geçti ve şu an işe yaradığını görüyorum ve uzun bir süreci kapsayacağını nerden bilebilirim tecrübe ettikçe yazıyorum, ayrıca cilt tiplerimiz farklı olabilir benim sorunumu yarı yarıya giderdi 1 ay düzenli kullanımda fark etti ama kimseye kremi alın diye referans olamam
ocak ayında size yazmıştım ondan sordum .önemli değil zaten almadım.sizin memnun olmanız çok ama çok sevindirici.ilk kez memnunum diyen oldu.haklısınız tabii ki tam anlamadan önerilmez.ben de öyle yapıyorum.sizin gelişmeleri de sabırsızlıkla bekleyeceğiz.çok ara vermeyin yazın .şimdiden teşekkürler :)

cildimce çukurlar kırmızı lekeler ve kararmalar vardı kararmalara etki etti fakat çukurlar duruyor kırmızı lekeler pembeleşti bir ara kullanıp dolaba koymuştum son 1 aydır düzenli kullanmaya başladım cildimde aydınlanma oldu krem bitti ama tekrar sipariş edicem sinoplu eczacı mustafa iki tane varmış iki farklı cep no var kafam karıştı, biri de kremi ikinciye siparişte farklı renkte gelmiş ondan araştırıp netleştirip öyle sipariş edicem

sinop merkez eczanesini aradım tekrar sipariş etmek için eczacı mustafa bey artık cilt fotoğrafı istiyormuş whatsapptan, cep numarasını verdi yollayıp sipariş ettim, sanırım artık cilt tipine göre hazırlıyor mustafa bey kremi fiyatı 60 tl idi geçen yıl şimdi 64 tl olmuş

Renginin kahverengi oldugu yazilmis
Karisim bir krem galiba bu.
Kivami hakkinda bilgi özelden resim atarmisiniz

Bana bir cilt dr boyle krem yapti rengi denilen gibi kahve rengi gibi.
Karisim bir krem.
Acaba ayni seyler mi var icinde merak ettim.

Hani ayniysa recetem duruyo icinde ne var belli yani

sinop merkez eczanesini aradım tekrar sipariş etmek için eczacı mustafa bey artık cilt fotoğrafı istiyormuş whatsapptan, cep numarasını verdi yollayıp sipariş ettim, sanırım artık cilt tipine göre hazırlıyor mustafa bey kremi fiyatı 60 tl idi geçen yıl şimdi 64 tl olmuş
Canım çok iyi buralarda olmanız.size güveniyorum.kullanıp devamlı yazar mısınız.çünkü kullanan kaçıyor.özelden soruyoruz.mecburen .detaylı bilgiler veriniz de sonuçlar da dahil.şu kreme sayenizde buradan son notyayı koyalım...

şu an daha beklemedeyim, cilt fotoğraflarımı attım mustafa beye kullanımla ilgili bazı sorular sordu ciltte kızarıklık yaptı mı gibisinden, bakalım gelsin kullandıkça yazarım

krem bugünmelime ulaştı geçen sefer aldığı kahverengiydi bu sefer beyaz bebek kremi gibi koyuo ve daha sütlü gibi geçen sefer ki yağlıydı. ben kullanma talimatına göre kullanmıyorum geceleri temiz cilde sürüyorum gündüz güne koruyucu

krem bugünmelime ulaştı geçen sefer aldığı kahverengiydi bu sefer beyaz bebek kremi gibi koyuo ve daha sütlü gibi geçen sefer ki yağlıydı. ben kullanma talimatına göre kullanmıyorum geceleri temiz cilde sürüyorum gündüz güne koruyucu
Güle güle kullanınız.iyi haberlerle İNŞALLAH:)

Ben bu kremi 6 sene önce kullanmıştım. Yanaklarımdaki çillerimin rengi tamamen açılmıştı. Sadece göz altımdakiler kalmıştı oraya da bepanthane ile yarı yarıya karıştırarak sür demişti. Çok güzel bir kremdi. Lise zamanlarımda çok fazla takılmıştım çillerime o yüzden kullanıyordum. (Daha sonra bıraktım çillerimin bana yakıştığını söyleyenler olunca. Şu anda çillerim var onlarla mutluyum Hoppa)Mustafa Bey o zaman bana kremin yanında başka bir krem vermemişti. Yüzüm kızardığı zaman bırakıyordum kremi kullanmayı ve sadece bepanthene sürüyordum yüzüm kendine gelince tekrar kremi kullanıyordum. :KK51:

Ben bu kremi 6 sene önce kullanmıştım. Yanaklarımdaki çillerimin rengi tamamen açılmıştı. Sadece göz altımdakiler kalmıştı oraya da bepanthane ile yarı yarıya karıştırarak sür demişti. Çok güzel bir kremdi. Lise zamanlarımda çok fazla takılmıştım çillerime o yüzden kullanıyordum. (Daha sonra bıraktım çillerimin bana yakıştığını söyleyenler olunca. Şu anda çillerim var onlarla mutluyum Hoppa)Mustafa Bey o zaman bana kremin yanında başka bir krem vermemişti. Yüzüm kızardığı zaman bırakıyordum kremi kullanmayı ve sadece bepanthene sürüyordum yüzüm kendine gelince tekrar kremi kullanıyordum. :KK51:
Canım yorumunuz için teşekkürler.Ancak sürekli kullanmadığınız için tam soyulma olmamış.Kullanıcıların geneli lekelerim kabuk bağlayıp düştü.bir kaç ay sonra lekelerim çoğaldı,şimdi ne yapsam gitmiyor dedi.ben de bunu araştırıyorum.sağ olsun bir arkadaşımız kullanıyor.en kesin yorum ondan gelir diye düşünüyorum...

Canım yorumunuz için teşekkürler.Ancak sürekli kullanmadığınız için tam soyulma olmamış.Kullanıcıların geneli lekelerim kabuk bağlayıp düştü.bir kaç ay sonra lekelerim çoğaldı,şimdi ne yapsam gitmiyor dedi.ben de bunu araştırıyorum.sağ olsun bir arkadaşımız kullanıyor.en kesin yorum ondan gelir diye düşünüyorum...

Rica ederim. Kabuk bağlamamıştı bende soyulma olmuştu sadece. Herkeste farklı etkisi oluyor demek ki... Herkes deneyimlerini yazarsa birbirimize yardımlarımız çok olur tabii :KK68:

Rica ederim. Kabuk bağlamamıştı bende soyulma olmuştu sadece. Herkeste farklı etkisi oluyor demek ki... Herkes deneyimlerini yazarsa birbirimize yardımlarımız çok olur tabii :KK68:
Canım kesinlikle öyle .ama bana göre:
kullanıcılar deneyimlerini de ürünü sonuna kadar kullanıp,
arada da bilgiler verip,
üzerinden de zaman geçince tekrar yazarsa en doğru bilgiye ulaşılır bence...

Mustafa beyin yapmış olduğu leke kremini defalarca kullandım ve herkese bu konuda tavsiye edebileceğim tek ürün bu. evet ilk haftadan itibaren lekelerde ve cildinizde gözle görülür düzelme oluyor tamamen sonuç ise mükemmel. seansları bitirdim ve kremi bıraktım 3 4 ay sonra başladılar belirmeye. Mustafa beyle görüştüm kremi bırakma haftada 2 yada 3 gün kullan dedi. sonuç yine mükemmel.. Şuanda hamile olduğum için kullanamıyorum doğumdan sonra inşallah hemen tekrar kullanacağım..

Ben de 2. Aşamaya geçiyorum bugün. Advantan kullanmadım kullanmama da gerek kalmaz umarım. Anneniz icin üzüldüm dilerim iyi olur. Ve biz lekeliler de kurtuluruz inşallah
merhabalar..ben sadece bu krem için üye oldum.23 gün oldu kreme başlayalı addvantan çok kullanmak zorunda kalmadım.yıllardır almadığım krem dökmediğim para kalmadı.okadar yoğun lekelerim vardıki fondotensiz kendim nile bakamıyordum yüzüme.bu krem bir mucize daha seanslar bitmediği halde fontotene ihtiyacım yok artık.

X