ŞİŞLİ ÖĞRETMEN EVİNDE DÜĞÜN!!!

blackthecat

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2014
427
379
Merhaba arkadaşlar, düğün yeri arayışım başlamış bulunmakta. İlk olarak Gönül Davet Beşiktaş'la görüştük ileri tarih için hiçte fena olmayacak bir fiyat verdiler. Biz kokteyl menü düşündük orası için. Fiyat açısından kokteylini sormak zorunda kaldık diyelim. Ama dışarıdan fotoğrafçı sokamayacak olmamız ve giriş kısmını beğenmemiş olmamdan dolayı kararsız kaldık. İnternetten de belli yerlerden fiyat teklifi aldım. Bunlardan bir tanesi de Ortaköy Princess Oteldi orası da kokteyle kişi başı 60 TL dedi. müzik, süsleme içerisinde fakat fotoğraf ve video dahil değildi. Bu nedenle kafamda eledim.
Bu gün de Şişli Öğretmen Evinden teklif aldım 250 kişi için. Gayet iyi geldi yemekli menüsü. Geçen yıl kuzenim orada nişan yaptı kokteyl şeklinde. Müzik dışında memnun kaldık bir aksilik yaşanmadı ve ilgiliydiler. Peki hiç yemekli düğüne katılan oldu mu? Kokteylde tabak aşırı zayıftı. Burada da kötü birkaç yorumla karşılaştım. Aklım karışmaya başladı.Teklif aldığım site de ise yorumlar gayet iyiydi. Arkadaşlar rica etsem sizden de fikir alabilir miyim?:oops: Bir de Ayşe Teyze Bağ Bahçe ile görüşmek istiyorum ama onun da Polonezköy taraflarında olması ve uzak olması bizi tedirgin ediyor.:KK22:
Şimdiden teşekkürler hepimize.:KK200:

X