Sivilceli Ciltler Sivilce için cipro,ısotrexın ilaçlarını kullandınız mı ve faydasını gördünüz mü?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
isotrexini bende kullandım düzenli kullanırsan izlere iyi geliyo ama ben düzenli kullanmadım o halde bile iyi gelmişti tabi şimdi durumum çok vahim..

canım monodoks ve ısotreksın ı bende kullandım.tedavı bıtınce sıvılcelerım aynı sekılde devam ettı.ben acıkcası cok memnun kalmadım.ama herkesın cılt yapısı farklı.umarım sana faydası olur

Doktorum isotrexin'i yatmadan önce tüm yüzüme sürmemi önermişti. Ardından da su bazlı nemlendirici kullanmamı. Şu an kesin bişi diyemem ii ya da kötü diye ama doktorunuz söylediyse kullanmanızda fayda var :)

doktor bana ikisinide verdi BABE nin yüz temizleme jelini verdi. 35 ytl vermeme rağmen o paraya değdiğini düşünmüyorum
hee kötümü değil ama 35 ytl çok fazla (sarı bi jel)

ISORTEXSİNİ de gece yatarken sürüyorum 2 aydır kullanıyorum (sivilce kurutucuymuş) onunda çok ahım şahım faydası olmadı
yarın kontrolüm var doktor 2 ay sonra gel demişti bakalım ne diycek
Çok üzgünüm çoook

sivex ısotrexın imex tretin bildiğin bütün hepsini kullnadım bi b..ka yaramadı....

kızlar doktorum bana sivilcelerim için cipro antibiyotik,ısotrexın ve nemlendirmek içinde bepanthene verdi bunları kullanıcam kullanıp faydasını görenler varmı? İnşallah faydası olur çok aşırı yok ama bu aralar azdı yine günlük temizlemem içinde babe nin ürünlerini tavsiye etti ama almadım daha.Bu ilaçları kullananlar yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürlera.s.
bana da doktorum aynı reçeteyi yazmıştı:) benim derin olmayan izlerim vardı iyi geldi o dönem cildim pırıl pırıl oldu fakat bu sene okul başlayınca ben yine yağlı yemeye başlayınca üstüne de stres eklenince sivilcelendim ve izlerim biraz belirginleşti. Sana tavsiyem düzenli kullan ve ilk 1 ay bi sonuç bekleme isotrexin 1 aydan sonra etkisini gösteren bir ilaç.

isoteksın ıle 3.gün etkısını gordum bır ayın sonunda kalmadı sıwılceen eser.ama baya yüzü döküo .ama fıuzenlı bepanth.sürersen faydasını gorursun

ben de isotrexin jeli kullanıyorum akşam yüzümü temizleme jeliyle yıkadıktan sonra bütün yüzüme sürüyorum.1 ay oldu kullanalı bayağı etkisini gördüm izleride gideriyo.diğer tüpüde kullandıktan sonra yine yazdıracağım ben çok memnunumkaydirigubbakcemile2

Benim sivilcelerim çene ve alın bölgesinde acayip iltihaplı ve fazlaydı denemediğim krem,kozmetik ürünleri kalmamıştı,sonunda roacutanne kullandım altı ay kadr,sivilceler tamamen yokoldu ama izleri kaldı,roacutanne tedavisinin hemen arkasından isotrexin werdi doktor ve oda izleri geçirdi,başlangıçta kıpkırmızı olan yüzüm şuan bembeyaz ve yumuşak,şuan bitirdim tedaviyi 1 yıl oluyo bitireli ama abartmıyorum hala tek bir sivilce bile çıkmadı 1 yıl boyunca,doktor son halimi görünce o bile inanamadı :roflol: Yani benim yıllardır bitmeyen sivilce sorunumu kurtaran roacutanne
isotrexin ikilisi oldu tavsiye ederim kıslar . . . .

geçenlerde bende dr a gittm ve isotrexin jelini verdi iki tane daha ilaç verdi de siz şimdi sadece sivilce olan yerlere kullandıgınızı söylemişsiniz dr bana bişi demedı ve tüm yüzüme uyguladım şuan var olan sivilcelerim geçio gibi iri değil yanlız olmayan yerlerde bile sivilce çıktı ve kızarıklık olustu normal mi sizce sonrasında geçirir mi hepsini acaba ?çünkü daha kötü gibi oldu yüzüm :KK43:

Bende isotreksin kullanıyorum 1 hafta oldu kullandıgım önce yüzümü imex sabunla yıkıyorum daha sonra ısoetreksın jeli tüm yüzüe sürüyorum ve yarım saat bekletip yıkıyorum bende ama soyulma ateş gibi yanma oluştu ilk 10-15 dakıka o agrıları çekıyorum sivilcelerim de içerdendı benım kırmızılık vardı sivilce yoktu doktor akne oluşuyor demişti hep içerdeki kırmızılıklar dışarı çıktı sivilce gibi umarım faydasını görürüm.

slm arkadaslar

doktor bana da isotrexin yazdi bu gece yatmadan once ilk defa kullanmaya baslayacagim bu kremi kullanmadan once herhangi bi sabunla yuzunuzu temizlediniz mi nasil kullandiniz ??

kızlar 13 yaşındayım istorexini burnumdaki siyah noktalara ve alnımaki küçük sivilcelere uyguluyorum 1 aydır ama bi işe yaramadı.ne yapmalıyımm???

Benim sivilcelerim çene ve alın bölgesinde acayip iltihaplı ve fazlaydı denemediğim krem,kozmetik ürünleri kalmamıştı,sonunda roacutanne kullandım altı ay kadr,sivilceler tamamen yokoldu ama izleri kaldı,roacutanne tedavisinin hemen arkasından isotrexin werdi doktor ve oda izleri geçirdi,başlangıçta kıpkırmızı olan yüzüm şuan bembeyaz ve yumuşak,şuan bitirdim tedaviyi 1 yıl oluyo bitireli ama abartmıyorum hala tek bir sivilce bile çıkmadı 1 yıl boyunca,doktor son halimi görünce o bile inanamadı :roflol: Yani benim yıllardır bitmeyen sivilce sorunumu kurtaran roacutanne
isotrexin ikilisi oldu tavsiye ederim kıslar . . . .

Merhaba,
Izotrexin i ne kadar sure kullandiniz?

ya canım ben bu ilaçları hiç kullanmadım ama bi zamalar yaşıyodum böyle bi sorun elma sirkesi kullandım bi doktorun tavsiyesiyle gercekten 1ayda geçti..daha öncedende bi ilaç kullanıyodum adını hatırlayamadım o hepsini dışarı vurmuştu ama elma sirkesi birden olmasada kısa bi zaman sürecinde düzenli bir uygulamayla götürdü hepsini valla..tavsiye ederim

isotrexin ve sivex kullanıyorum gayet iyi geldi 5. ay kızlar sivilce uzun tedavi istiyor bir haftada bir ayda sonuç alınamıyor sabredeceksiniz bu arada bol bol elma ve sirke kullanın cilde en iyi gelen iki besin

Bana doktorum 1 aylık antibiyotikle birlikte isotrexin jeli verdi.Jeli gece sürüp yatıyordum çünkü gün ışığına duyarlıymış.daha sonra acnelyse krem kullandım bu etkili bir krem 2 saat tutup siliyorsunuz.çok kurutuyor ama kullanılan bölge pul pul oluyor.nemlendirici gerekebilir.daha sonra bitti sivilce diyemiyorum benimkiler kistik akneydi bir süre sonra tekrarladı isotrexin jeli kullanmaya devam ediyorum arada sırada.bide kendi yazdığı 3 kremden oluşan bir karışım vardı onu kullandım bir süre onun içeriğinde kortizon vardı.

X