Sivilceli Ciltler Sivilce ve Sivilce Lekelerinden Kurtulmanın Yolu:)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
yeşim o kremin sivilce oluşumunu engellediğini ve olanları da geçirdiğini duydum..ama izler konusunda da başarılı mı diyorsun?

Evet canım izler konusunda çok yaradı bana sivilce oluşumunuda engelledi. kremi bıraktıktan sonra tek tük sivilce çıkıyordu ama izlerden eser kalmadı çok şükür :nazar:

yok ya ben günde iki kez kullanmadım benim sivilcelerim hafif dereceedeymiş o yüzden günde bir kez ve gece yatarken kullandım ben sabaha kadar kalıyor ciltte sabah siyah çamur sabunu verdi birde onla temizle dedi öyle işte
ama bende çıkan sivilcelerime süreyim o zaman sadece
yalnız canım bence sende akşamları kullan bu kremi güneşe falan çıkmak sakıncalı yazıyor içinde akşam sürün yazıyor yani ki doktor da öyle dedi bana gece yatarken sür dedi:KK34:

Benimde çok sivilcem yoktu ki izler vardı. sivilcede tek tük çıkıyodu. ama yüz bölgesinde iz olması insanı rahatsız ediyor kim istemez ki pürüzsüz bir cildi? :KK12: ben güneşe çıkmıyorum canım ya evde olduğum zamanlar sürüyorum. zaten dışarı kremle nasıl çıkayım ki güneş olmasada beyaz beyaz ve emdikten sonrada yapyağlı görünüyor cildim parlıyor resmen :KK1: bazı günler 1 kere bazı günler 2 kere kullanıyordum canım. bende hep yatarken sürüyordum daha rahat oluyor çünkü.

pişik kremi ve argan yağının faydasnı gördn mü :?:?

kesinlikle çok memnunum cildim inanılmaz bir nem dengesine kavuştu renk tonunda düzelmeler var fondöten sürmeden çıkamazdım dışarı şu an arganyağı güneş kremi sürüp üstüne şeftali tonlarında bir allık kullanıyorum ve yeterli oluyor

kesinlikle çok memnunum cildim inanılmaz bir nem dengesine kavuştu renk tonunda düzelmeler var fondöten sürmeden çıkamazdım dışarı şu an arganyağı güneş kremi sürüp üstüne şeftali tonlarında bir allık kullanıyorum ve yeterli oluyor

ayy çk gzelmşş :) :) bnm cildim yağlı sivilceli :KK43:

herşeyi deniyoruz.. bi istikrar olsa ne iyi olur..
izler konusunda ümitsizdim ama dediğin aklımdaYeşim :nazar:
bu pembemsi olan izler geçsin istiyorum :KK49:

dr.mu önermisti yani iz yok ama kizarliklar var kullanabilir miyim ya birde benim yazin burnumun üzerinde ciller cikiyo:KK14::KK14::KK14: acaba iyi gelir mi yani

kendi kafamiza göre alsak

Valla canım aslında bu ilaçla tesadüfen tanıştım. Çalıştığım zaman işyerinden bi arkadaşa doktor vermiş. O pek etkisini görmemiş. ben etkisini görmeyince ablam kullandı heves etti dedi. Ablasıda çok etkisini görmüş. Bende merak ettim denemek istedim, aldım kremi. zaten hemen belli etti etkisini bi kaç sürmeye farkedildi :KK12: sonra bitince doktora gidip yazdırdım. ayrıca benim ilk kullandığım krem buydu öyle her önüme gelen kremi yüzüme sürmem yani :KK51:

Doktor bana Benzalin diye bir ilaç verdi. Her gece sürmemi söyledi. Ama ilk kullanışımda cildimi inanılmaz kuruttu. Prospektüsünde ilacın içinde kumaşı bile ağartan bir madde olduğunu öğrenince yüzüme sürmek istemedim.

aaaa okadar para veripde kremmiş losyonmuş almaya gerek yok size 5 senedir düzenli kullandığım ve hiç bir leke bile olmayan yüzümün sırrını veriyim her gece elma sirkesini pamuğa dökün ve yüzünüze masaj yaparak sürün sorunlu bölgeye biraz daha fazla uygulayın ve ılık su ile durulayın arkasından da nemlendirici krem sürün. deneyin çok faydasını görceksiniz ve bol bol dua ediceksiniz eminim

bide haftada iki defa 1 tane yumurta akı ve 1 yemek kaşığı unu karıştırıp yüzünüze sürün buda bi tür dekostur ve cildinizin daha gergin durmasını sağlar .

mantıklı :))
bende bu tür karışımların faydasını gördüm ama bir bırakınca uff durum fena :KK43:
ayrıca elma sirkesine nasıl dayanıosn midem anında kalkıor ya :KK70:

arkadaşlar benim erkek arkadaşımın yüzünde eskiden kalma sivilce lekeleri izleri var krem falan kullanmak istemiyor daha önce birkaç birşey denedi ama olmadı lazerle leke tedavisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Benimde sivilce izleri vardı yüzümde nadixa diye bi krem kullandım eczanede satılıyor tamamen geçirdi izleri çok iyi geldi bana sanki fondaten sürmüşüm gibi görünüyo artık cildim. çok mutluyum :KK16:

izlerin ne kadar süredir vardı yüzünde krem nekadar surede etkı ettı

Bu krem cilt seçiyo bence. kiminde çok fazla işe yararken kimisi de hiç faydasını görmüyo. benimde alın bölgemde izler vardı şuan izler tamamen geçik hiç kalmadı çok şükür. kremi kullanmaya başladığımda herkesin dikkatini çekiyodu aa izlerin geçmiş cildin ne kadar pürüzsüz olmuş falan diye. İnsan gerçekten kafaya takıyor hele bir de yüz bölgesinde olunca dahada mutsuz ediyor :KK50:

bu krem sivilce için mi üretilmiş izler için mi

Merhaba Kadınlar Klübü Takipçileri :)
Uzun zamandır yüzümdeki sivilceler ve sivilce lekeleri için yapılan paylaşımları takip ediyorum fakat Oriflame'ın Bioclinic serisiyle tanışıncaya kadar üye olup paylaşım yapmayı hiç düşünmemiştim. Faydasını gördüğüm birşeyi sizlerle de paylaşmak istedim.
Şuan 23 yaşındayım. Ergenlik döneminde yoğun bir sivilce problemi yaşamadım. Fakat yaklaşık beş senedir, hemen her makyajdan sonra suratımı mutlaka ziyaret eden sivilcelerden bunalmış durumdaydım. Kendimi bildim bileli kullanmadığım temizlik ürünü kalmadı ancak buna rağmen temiz ve sağlıklı bir cilt elde edemedim. Düzenli temizlemeyle siyah noktalarımdan kurtuldum ancak yüzümde çıkan sivilcenin lekesi yaklaşık 1.5 ay kadar geçmiyordu. Bu da yüzümde sağlıksız ve pürüzlü bir görünüm oluşturuyordu.
Oriflame ürünlerini bir cilt bakım uzmanı tavsiye etti ve ben yaklaşık iki temizleme ürününü bitirmeme rağmen hiç bir sonuç elde edememiştim. Aksine yüzüm eskisinden daha berbat görünüyordu. İlk olarak Essentials yüz rengini açan serinin temizleme jelini ve kremini kullandım, belki sivilce lekelerimin rengini açar diye düşündüm, hiç umduğum gibi olmadı. Daha sonra Optimals serisinin temizleyicisini, toniğini ve peelingini kullandım. Temizleyici ve tonik cildimi daha da kötü yaptığından, sivilceli cildime uyguladığım peelingi yüzümü berbat etti.
Artık sivilce sorunum hat safhaya ulaştığında cildiyeye gittim ve kendisi bana Babe adlı bir markanın temizleyicisi ile peelingini tavsiye etti. Markanın fiyatları çok uçuk geldi ve Oriflame'nin Pure Nature serisini denemeye karar verdim. Ve Bioclinic Yetişkinler için Sivilce ve Sivilce lekelerine karşı gece gündüz kremini araştırdım. Sayfanın altında bir müşteri yorumunu okudum. Bir hafta düzenli kullanımda sivilce lekelerini küçülttüğünü, bir ay kullanımda da tamamen yok ettiğini söylüyordu. Ne kaybederim diye düşünerek siparişimi verdim. Şuan düzenli olarak bir haftadır kullanıyorum ve sivilce lekelerimde ciddi anlamda küçülme var. Sadece nokta küçüklüğünde kırmızılıklar kaldı. Sayfasında dediği gibi bir haftada sivilce lekelerimi küçülttü ve gözeneklerimi daralttı. Cildim eskisinden daha sağlıklı bir görünüme kavuştu. Umuyorum bir ay kullandığımda tamamını yok eder :)

Merhaba canım. :)

Bu kullandığın kremlerden gündüz için olanı Power lifting concentrate ve gece için olanı da Lifting super rich repair night mı?

Son düzenleme:
Uzun zamandır yüzümdeki sivilceler ve sivilce lekeleri için yapılan paylaşımları takip ediyorum fakat Oriflame'ın Bioclinic serisiyle tanışıncaya kadar üye olup paylaşım yapmayı hiç düşünmemiştim. Faydasını gördüğüm birşeyi sizlerle de paylaşmak istedim.
Şuan 23 yaşındayım. Ergenlik döneminde yoğun bir sivilce problemi yaşamadım. Fakat yaklaşık beş senedir, hemen her makyajdan sonra suratımı mutlaka ziyaret eden sivilcelerden bunalmış durumdaydım. Kendimi bildim bileli kullanmadığım temizlik ürünü kalmadı ancak buna rağmen temiz ve sağlıklı bir cilt elde edemedim. Düzenli temizlemeyle siyah noktalarımdan kurtuldum ancak yüzümde çıkan sivilcenin lekesi yaklaşık 1.5 ay kadar geçmiyordu. Bu da yüzümde sağlıksız ve pürüzlü bir görünüm oluşturuyordu.
Oriflame ürünlerini bir cilt bakım uzmanı tavsiye etti ve ben yaklaşık iki temizleme ürününü bitirmeme rağmen hiç bir sonuç elde edememiştim. Aksine yüzüm eskisinden daha berbat görünüyordu. İlk olarak Essentials yüz rengini açan serinin temizleme jelini ve kremini kullandım, belki sivilce lekelerimin rengini açar diye düşündüm, hiç umduğum gibi olmadı. Daha sonra Optimals serisinin temizleyicisini, toniğini ve peelingini kullandım. Temizleyici ve tonik cildimi daha da kötü yaptığından, sivilceli cildime uyguladığım peelingi yüzümü berbat etti.
Artık sivilce sorunum hat safhaya ulaştığında cildiyeye gittim ve kendisi bana Babe adlı bir markanın temizleyicisi ile peelingini tavsiye etti. Markanın fiyatları çok uçuk geldi ve Oriflame'nin Pure Nature serisini denemeye karar verdim. Ve Bioclinic Yetişkinler için Sivilce ve Sivilce lekelerine karşı gece gündüz kremini araştırdım. Sayfanın altında bir müşteri yorumunu okudum. Bir hafta düzenli kullanımda sivilce lekelerini küçülttüğünü, bir ay kullanımda da tamamen yok ettiğini söylüyordu. Ne kaybederim diye düşünerek siparişimi verdim. Şuan düzenli olarak bir haftadır kullanıyorum ve sivilce lekelerimde ciddi anlamda küçülme var. Sadece nokta küçüklüğünde kırmızılıklar kaldı. Sayfasında dediği gibi bir haftada sivilce lekelerimi küçülttü ve gözeneklerimi daralttı. Cildim eskisinden daha sağlıklı bir görünüme kavuştu. Umuyorum bir ay kullandığımda tamamını yok eder :)
kızlar lütfen sivilceleri yok etcem diye farklı ürünler kullanmayın çünkü çok farklı etkiler yapabiliyor eğer sivilcelerinde çoğalama varsa bunlar böbrek yada bazı organların fonksiyonlarının iyi çalışmadığının göstergeside olabilir bence önce doktora gidip nedenini öğrenmen faydalı olur çünkü geçtikten sonra gene tekrarlayabiliri genel yüz temizliği olarak sabunla yüzünüzü yıkamamak elimizden geldiği sürece jelle temizlemek ama arındırıcı omayan hafif bir temizleyici yüz yıkama jeli ve işlem bittikten sonra gül suyu ile sil cildini bu çok iyi gelecektir ve kesinlikle dermotoloğa gitmelisin ne olur olmaz sen küçülsede kendini garentiye al

benim sorunum yüzümdeki tüyleri sir ağdayla aldırdıktan snra başladı yüzüm kabardı iltahaplı sivilceler çıktı şimdi her ay yüzümü almak zorundayım fakat artık ip yöntemi kullanıyorum ama yinde kırmızı lekeler sivilceler var ne yapmalıyım doktora gittim faydasını görmedim :KK43:

Ben Babe'in Sıkılaştırıcı Tonik Losyon'unu kullanmaya başladım yeni, çok da memnunum, cildi biraz yakıyor hissi verse de sonrasında çok ferahlatıyor. Hem kokusu da çok güzel :) Siyah nokta sorunu olanlara tavsiye ederim.

sivilceler icin kesinlikle önereceğim ürün acnecinamide, hem cildi kurutmuyor hem de sivilceleri yok ediyor.annemin sivilce izini de iyi geldi yok etti.sıktığı sivilcenin kocaman deliği küçüldü, yok oldu.makyaj temizleme sütü bile var, sivilce icin mendili, jel ve temizle kremleri de var.kullanmadıysanız deneyin mutlaka.
yasemin kokulu bir hayat kozmetik, makyaj, cilt bakımı, güzellik, aşk ve ilişkiler blogu: Acnecinamide Ürünleri Deneyimim ( temizleme jeli, jel krem, sivilce mendili )
yasemin kokulu bir hayat kozmetik, makyaj, cilt bakımı, güzellik, aşk ve ilişkiler blogu: Acnecinamide Makyaj Temizleme Sütü
deneyimlerimi okuyabilirsiniz.

AYNEN CANIM KATILIYORUM SANA ORFILAME DE BIO CILINIC URUN GUZEL BIR URUN PARASI GUZEL OLACAK TABI O KADAR SIVILCE GECSIN DIYE SABUNDU JELDI HEPIMIZ KULLANDIK PAHALI DEYİP GECMEYIN DENEYIN UYELIK ISTEYEN OLURSA

Son düzenleyen: Moderatör:
AYNEN CANIM KATILIYORUM SANA ORFILAME DE BIO CILINIC URUN GUZEL BIR URUN PARASI GUZEL OLACAK TABI O KADAR SIVILCE GECSIN DIYE SABUNDU JELDI HEPIMIZ KULLANDIK PAHALI DEYİP GECMEYIN DENEYIN UYELIK ISTEYEN OLURSA

Üye yapmak, kadro oluşturmak, referans ve telefon numarası paylaşmak, site linki eklemek ve satış yapmak yasaktır.

X