Sivilceli Ciltler sivilce izleri için 'kimyasal peeling'

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
arkdslar maalesef dun aksam gıdemedım aradılar beni uzmanımızın bugun bı semınerı var baska bı saate alabılrmıyız dıe bende uygun deıldım baska bı sat ıcın ama onumuzdekı en kısa zmanda yaptırcam sonuclarını sızınle paylasacağım

slm kızlar ben güzellik merkezinde çalışıyorum biz 100 tl ye yapıyoruz aydında en az 5 seans veriyoruz izmirdede bi arkadaşım var uzman ona sordum izmir fiyatları nasıl diye izmirde 80 90 tl ye yapıyolar ayrıca bende yaptığım için gönül rahatlığıyla söyleyebilirim 2 seans çok az lekeler için

arkadaşlar reoaccutane kullanıyorsanız yapmıyolar yüzünüz darmadağın olur.ben %15 lik tca yaptırdım ilk seansımdı çok az kaldı soyulmalar inş cumartesi pazara gecer diye umuyorum.salı günü tekarar gidicem kontrole .ikinci seans 16 marta aldık .3 seans yaptırmayı düşünmüyorum gercekten faydası var yani çok fazla bi renk değişimi yok ama izlerimin rengi açılmış alttaki cilt kesinlikle daha güzel geldi bana .yalnız ben regl dönemime geldi yüzüm soyulurken bile bi kaç sivilce çıktı.doktorum %18 e çıkartalım dedi.ama korkuyorum bu oran nasıldır.bi fikriniz var mı?bi de evde yapamyın arkadaşlar deneyimli bir doktora gidin yüz bu sonuçta .kıyın paraya bi kereliğine sonra dikkat edersek inş bi şey olmaz diye düşünüyorum.haksız mıyım sonra kötü sonuçlarla ugrasmayın.zaten ilk seansı yapanlar yüzünü görünce psikolojileri bozuluyo soyulana kadar o bi gercek..

arkadaşlar reoaccutane kullanıyorsanız yapmıyolar yüzünüz darmadağın olur.ben %15 lik tca yaptırdım ilk seansımdı çok az kaldı soyulmalar inş cumartesi pazara gecer diye umuyorum.salı günü tekarar gidicem kontrole .ikinci seans 16 marta aldık .3 seans yaptırmayı düşünmüyorum gercekten faydası var yani çok fazla bi renk değişimi yok ama izlerimin rengi açılmış alttaki cilt kesinlikle daha güzel geldi bana .yalnız ben regl dönemime geldi yüzüm soyulurken bile bi kaç sivilce çıktı.doktorum %18 e çıkartalım dedi.ama korkuyorum bu oran nasıldır.bi fikriniz var mı?bi de evde yapamyın arkadaşlar deneyimli bir doktora gidin yüz bu sonuçta .kıyın paraya bi kereliğine sonra dikkat edersek inş bi şey olmaz diye düşünüyorum.haksız mıyım sonra kötü sonuçlarla ugrasmayın.zaten ilk seansı yapanlar yüzünü görünce psikolojileri bozuluyo soyulana kadar o bi gercek..

haklısın evde denememek lazım,ileriki seansların nasıl geçti?

Bende şu peeling olayını yaptırmak istiyorum. Ben doktora sordum bu aylarda da olurmu diye hiç farketmez dedi.Bir kaç sivilcem var am adedim olabilir dedi ona da ... Ben zaten en hafif olanından başlamayı düşünüyorum. Ama Korkuyor çekiniyorum...

Bende şu peeling olayını yaptırmak istiyorum. Ben doktora sordum bu aylarda da olurmu diye hiç farketmez dedi.Bir kaç sivilcem var am adedim olabilir dedi ona da ... Ben zaten en hafif olanından başlamayı düşünüyorum. Ama Korkuyor çekiniyorum...

canım merhaba
peeling yaptırdın mı merak ettim.yaptırdıysan sonuçları paylaşırmısın?

kızlar ben 6 seans kimyasal peeling yaptırdım.özel bir hastanede yaptırıyorum 2 haftada bir seansı 110 lira.bende değişimler oldu ama öyle çok büyük bi değişim değil.belki de cilt tipimdendir bilemiyorum ama söyleyim öyle çok büyük ümitlerle başlamayın yüzüm pürüzsüz olacak falan diye. yine de verdiğiniz paraya değiyor cildiniz değişiyor tabi.2 seansım kaldı bitince yine haber veririm sonuçları.

kızlar ben 6 seans kimyasal peeling yaptırdım.özel bir hastanede yaptırıyorum 2 haftada bir seansı 110 lira.bende değişimler oldu ama öyle çok büyük bi değişim değil.belki de cilt tipimdendir bilemiyorum ama söyleyim öyle çok büyük ümitlerle başlamayın yüzüm pürüzsüz olacak falan diye. yine de verdiğiniz paraya değiyor cildiniz değişiyor tabi.2 seansım kaldı bitince yine haber veririm sonuçları.

seansı 110 liradan 6 seans 660 lira.. çok pahalı bence yaa... bende zerotanin kullanıyorum doktor bitince pealing yaptırman gerekiyor dedi ama şimdi fiyatlar sinirime dokundu..

8 tane peeling seansımı tamamladım ve peeling sırasında antibiyotik kullandığım halde çıkan sivilceler dışında önceki lekelere iyi geldi ama tamamen geçmedi..yinede iyi oldu yüzüme bi güzellik geldi yani sonuç olarak tavsiye ediyorum tamamen geçmese de çok hafifletiyor lekeleri

8 tane peeling seansımı tamamladım ve peeling sırasında antibiyotik kullandığım halde çıkan sivilceler dışında önceki lekelere iyi geldi ama tamamen geçmedi..yinede iyi oldu yüzüme bi güzellik geldi yani sonuç olarak tavsiye ediyorum tamamen geçmese de çok hafifletiyor lekeleri

bende yaptırmak istiyorum fakat çok korkuyorum kuzenim çok acıdığını söyledi birde daha sonra iz kalır mı yan etki yapar mı :/

Arkadaşlar bende sizin gibi kimyasal peeling yaptırmayı düşünüyodum ama ta ki çözümünü daha uygun fiyata bulana kadar:nazar:.kimyasal peeling yaptırıp her seansa o kadar para verceginize size tavsiyem Clinique Even Better Clinical Dark Spot ürününü alın derim:KK34:.Benimde sivilce ve güneş lekelerim vardı ne yaptıysam geçirememiştim,İnternetten baya araştırma sonucumla bu kremi buldum ve aldım.Kullanmamın 4. haftasında o kadar güzel açılmıştıki lekelerim tabi hafif hafif,yavaş yavaş.Tamamen lekesiz cilt için 3 ay kullanmak gerekiyormuş.Ben 6. Haftadayım ve sonuçları iyiye gidiyor.:KK1: Yani peelinglere her seansta 150 Lr verceğime bu kremi alırım daha iyi dedim.Ben 179 Liraya aldım.Fakat değişik değişik fiyatlar veriyolar.

X