Lekeler, Çiller Sivilce ve akne izleri için kullandığımız ürünler ve tedaviler

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kullanılan ürünleri nekadar süre kullanamk gerekiyo yani nekadar zamanda etkisini gösteriyo?dr bana bi sivilcenin olşması aylar alıyo öyle kolay geçmez dedi:KK43:ben hala sonuç alamadım kaç aydan beri gerçi çok düzenli kullanmıyorum

kızlar benimde hafif cukurluk seklinde izlerim var contractubex kullanıyorum ve izlerim cok yüzeyselleşti düzeldi caresi yok die bişeye asla inanmıyorum sadece sabır ve düzenli kullanım:sm_cool::sm_cool:

benımyuzm yandı yakın zamanda ız kalamsın dıye kulladım am ayanık ıcın oldugunu soyledı doktor :uhm:

benım yanaklarımda kızarıklık var galıba sıyah noktalar yapıyor bu kızarıklık nasıl gecer yardımmm

ben exfoliac yüz temizleme jeli kullanıyorum çok faydasını ördüm tavsiye ederim sivilceleri kurutup döküyor ve içindeki aha etkisiyle cilde peeling yapıyor doktorum tavsiye etmişti ama hala devam ediyorum kozmetik bir ürüm yerine dermotolojik ürünler kullanmak daha sağlıklı.

mrb ben ınnova isimli bı markanın maskelerını kullanıyorum cok etkılı silivce siyah noktaları goturuyor 4 maske bı paket içinde 20 ytl sadec isterseniz tek tek de alabilirsiniz ben faydası gördüm sizede tavsiye ederim

walla canım ben acneysl diye bir krem kullanıyorum,geceden sürüyosun burnuna ya da çenene sabahta kavlama yapıyor ve ölü deriyi alıyosun banyoda sıcak kese yaparak,ben hep bunu kullanıyorum,işe yarıyor

en güzelim kimyasal peeling gitti gidiyordan 95 ytl +kargo ücretine aldın %15 tca yı asit oranıda düşük çok güzel öl deriyi soyuro kesin çözüm valla izlere

kızlar bence en iyii lazer yaptırmak ben yüzüme geçen yıl lazer yaptırdım o gün bu gündür hiç sivilce çıkmıyor lekelerim de yok çok şükür

arkadaslar ben ALWEYNA adlı maske kullanıyorum cok memnunum.. harıka bır urun. hem cılt temızlıgı hemde tedavıde super sonuclar verıyor.. sızde deneyın derım..

canım bu maskeyi nerde bulabiliriz her yerde var mı eczanelerde mı yoksa?gerçi gül suyu da en güzel temizleme ürünü bence tabi hakiki %100 dogal olanını bulmak gereka.s.

kızlar bence en iyii lazer yaptırmak ben yüzüme geçen yıl lazer yaptırdım o gün bu gündür hiç sivilce çıkmıyor lekelerim de yok çok şükür

minel nerde yaptırdın acaba..ne kadar sürüyor nasıl bir işlem fiyatı ne kadar..çok oldu ama detayları anlatırmısın:)

Ben süzülmüş yoğurt ile 2 3 çay kaşığı karbonat ı karıştırdım sürdüm yüzüme. Sanki şimdiden iyi geldi gibi ; hem deri altındaki sivilcelerin de dışarı çıkabilmesini sağlıyormuş hemde sivilce izleri için iyiymiş .

bu konu tam bana sorulur, :) çok şey kullandım..sivex ve imex hiç bir işe yaramadı, en iyisi benzamiycin, geçen sene de kullanmıştım, düzeli kullanınca geçiyor, ama bırakınca gene oluştu, bu yıl da aldım ama çok kurutuyor ve yüzümü soydu, tretin ve aksil de işe yaramadı, imexin sabunu güzel ama , pahalı

ecemm sivilceye benzamiycn krem sür eczanelerde var hemen kurutuyor.bide ben tüm kozmetik ürünleri denedim ama avene yüz temizleme jeli ve kremleri çok güzel çok memnun kaldım.arada kil maskeside yapabilirsin..

sıvılcelerıyle bası dertte olan bırı oalrak bende bır kac sey sölemek istıyorum... ergenlık sıvılcesı dıoalar ama yalan 21 yasındayım ama hala sıvılcem var... bırcok sey kullnaıdm dıyebılrım...clean&clear hıc bır işe yaramıor...1 yıl kdr benzmycn kullnaıdm gercektende cok ıyı gelıo bıtırıyo sıvılcelerı ama uzun surelı kullanmak ve fazla arayı acmadan yenıden kullanmak gerekıo..ben 4-5 aydır kullnamıodum baktım eyndeın cıkamya basldı sıvılcelerım arda sırda suruyorum yıne.. ve aklıam geldıkce cleocn kulanıorum roll-on seklınde losyon oda ıyı gelıy .. ve ucuzda 7 lıra fln... kozmetık anlamdada deep clean kulanıorum gerceketdende cok ıyı suratının temızlendıgını hısısedıosun makyaj sornası fln cok ıyı gelıo sıvı seklınde olanı kullanıorum... ama hala sıvılce lekelerıne bır çözum bulamdım onlar hala duuryo tabı zmnla soluyolar ama hala varlar...:KK43:

Ben üç gündür bepanthen kullanıyorum izler gittikçe sönükleşti bi haftaya bişey kalmaz diye tahmin ediyorum. =)

ben isotrexinle sivex kullndım geçen yıl,öss dönmindeydim ve acaip sivilce olşmuştu yüzümde bütün hepsini geçirdi izler konusunda da işe yarıyor tabi tamamen geçirmiyor am en azından öle belirgin durmasını engelliyor..şimdi hç bişi kullnmıyorum ve yine çıkmmaya bşladı,bence çıkmasında en etkin şey yüzümüzü yıkadığımız su,bu yaz tatile gidene kadar tertemizdi yüzüm ama tatilde sanırım sudan mikrop kaptım ve yine azdılar,havuzlardan da olabilirmiş gibi geliyor bana..zaten öle yüz temizlyici jellermiş temizleme sütleriymiş gibi şeyler kullanmıyorum sadece suyla yıkıyorum sabah akşam.. ha bide bnm bi tanıdığım evine dermatolog gelmişti elinde bi cihaz varmış cillteki göznekleri büyültüp işte ölü hücrelermiş kapalı gözeneklermişi hepsini gösteriyormuş,bütün kadınlar sırayla göstermiş cildini ve bu kozmetik temizleyici kullnan insanların cildi ölü hücrelerle doluymuş en iisi yine su ve benzeri doğal şeyler kullananlar çıkmış,onun için bu tarz şeylerin çok yararlı olacağına inanmıyorm ilaçların bile o kadar yan etksi varken bunların ne kadar zararı vardır...bide yağlı cildim çok sıkıntı çekiyorum ama ilerde yaşlandnığımzda daha az buruşuyormuş bilhassa ailemden biliyorum onun için önce cefa snra sefa diyerek şükrediyorum:kahve:

doktorumun tavsiyesiyle benzmcyn kulanmaya başlamıştım 2 gün kullandım yüzüm kıpkırmızı oldu vede yanma hissi oldu yanaklarımda bıraktım bende.biodermin yıkama jeliyle arındırıcı bi kremi var siyah noktalara iyi geldi tavsiye ederim.

:çok üzgünüm:1 aydır sıvexle ımex kullanıorum ama sıvılcelerım gecmedı hala:çok üzgünüm: daha ne kadar beklıcem:çok üzgünüm:

X