Sivilceli Ciltler Sivilce ve izleri için %100 çözüm lütfen bakın çok önemli (sadece 1 sabunla)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
dayımın eşi bu formülü verdi. işe yarıyormuş.
200 ml kolonyaya 10 gr salisilik asit , 10 gr b3 vitamini , 10 gr biosulphure , 20 gr (2 poşet) çinko oksit koyalım. Salisilik asit ilave edildikten sonra
çalkalayalım ki erisin sonrasında b3 vitamini koyabilirsiniz. Bu karışımı çalkalayalım ki erisin. Sonra biyosülfür ilave edin o da erisin en son çinko oksitleri
ilave edelim ama o erimeyecek. Elde ettiğimiz toniği 2 günde bir cildimize çalkalayarak uygulayalım ve 5 dakika sonra durulayalım.

Benim bir arkadaşım yüzündeki sivilce lekeleri için Alman malı bir ürün kullandı.. Hatta ben temin ettim.. 20 günde sonuç aldı ve 2 ay sonunda cildi tertemizdi.. Sırttaki sivilcelerden şikayetçi biri daha vardı. Ona da birkaç ürün önerdim. O da rahatladı ve memnun kaldı..

sırtımda sivilce var bi çare bulamadım yaa :KK43:
Benim bir arkadaşım yüzündeki sivilce lekeleri için Alman malı bir ürün kullandı.. Hatta ben temin ettim.. 20 günde sonuç aldı ve 2 ay sonunda cildi tertemizdi.. Sırttaki sivilcelerden şikayetçi biri daha vardı. Ona da birkaç ürün önerdim. O da rahatladı ve memnun kaldı..

Ne önerdiniz?

Kızlar sivilceler için defne sabununu öneririm 2 günde kurutuyor bende onu kullanmaya başladıktan sonra sivilcelerim eskisi kadar çıkmıyor harika bir sabun

Nerden aldın canım aktar mi
Evet canım aktardan aldım ama gratis watsons da falan da satılıyormuş. 1 haftada etkisini görürsün benim cildim karma akşam ve sabah sadece bu sabunla cildimi yikiyorum ve sonra su bazlı nemlendiriciyle nemlendiriyorum bence bir dene doğal bir ürün:)

Tamam deniyim bi okyanus sabunu kullanıyorum 3 aydan beri ama biraz etkili oldu ne kadara aldın canım

X