Sivilceli Ciltler Sivilceler için Benzamycin krem

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Bnece de doktora danışmadan brakılmamalı, bana da 1 hafta önce verdi doktorum ve 1 ay kullanıp kontorle gideceğim, şimdişik iltihaplı sivilcelerim kurudu ama sadece bu kremi kullanmıyorum yanında antibiyotik filan da var, 1 ayın sonunda geçmezse mecburen roaccutane başlıcam, 28 yaşındayım hala kurtulamadım sivilcelerimden:KK43:

Bnece de doktora danışmadan brakılmamalı, bana da 1 hafta önce verdi doktorum ve 1 ay kullanıp kontorle gideceğim, şimdişik iltihaplı sivilcelerim kurudu ama sadece bu kremi kullanmıyorum yanında antibiyotik filan da var, 1 ayın sonunda geçmezse mecburen roaccutane başlıcam, 28 yaşındayım hala kurtulamadım sivilcelerimden:KK43:
aynı dert bende de var malesef ama çok şükür eskisine göre çok iyi sana tavsiyem düzenli kullan gerçekten geçiyor...geçmiş olsun

banada çok iyi geldi ama pahalı bir krem 40 a yakındı en son, birde içerisinde alkol olduğu için benim gibi ergenlikte olmayıp sivilcesi olanlar dikkatli kullanmalı, cildi kurutup kolay kırışmasını sağlıyormuş

banada çok iyi geldi ama pahalı bir krem 40 a yakındı en son, birde içerisinde alkol olduğu için benim gibi ergenlikte olmayıp sivilcesi olanlar dikkatli kullanmalı, cildi kurutup kolay kırışmasını sağlıyormuş

sgk ödüyor canım evvet benım ergenlıkte sivilcem yoktu sonradan cıktı. benım de kurutmaması için doktor bana la roche effaclar h nemlendirici verdi iyi geldi. sabah akşam sürüyorum...

Banada benzamycin verdi doktor yorumlarıda okudum sevindim kullanmaya dün başladım cidden kurutuyo ilk günden kendini belli etti bakalım bi ay sonunda sonuç ne olucak

bende bugün dokroa gittim ve bana bu kremi verdi. eczaneye gittim almak için ama eczacı bana kremi 10 gün kullandıktan sonra bırak dedi. acaba sizede böyle bir şey söylediler mi?

ama doktor sana bi ay boyunca kullan dememiş bi ay sonra kontrole gel demiş doktorlar ne kadar ve nasıl kullanılacağını bazen size ayrıntılı söylemez ve reçeteye yazar şu kadar kullanılacak diye bence eczacının dediğini yap kafasına göre bir şey söyleyemez...

sivilce sorunum ilk başladığında kullandığım bir krem. ilk zamanlar gayet etkili olmuştu ama 3. aydan sonra işe yaramaz oldu. zaten kalıcı çözüm değil bu kremler, neredeyse tüm kremleri kullanmış biri olarak çıkardığım sonuç bu. kaç tane doktor değiştim, kaç krem kullandım yok, hala aynı hala aynı azalış var ama hala var yani sonuçta. bir doktor kızı olsam da her cildiye katından çıkar çıkmaz sinir krizine girerim alıştım artık :KK1:

bes para etmez bı krem bende ısı yaramadı.. 10 sene arayla 2 kere kullnamama ragmen..

aaa bnm stressten yüzüm patatese dönmüştü ve bu kremi verdi doktor bna 10 gün kullan dedi yatarken sür sabah ta bepanthen plus sür demişti ve hemen geçti sivilcelerim ama ergenlik sivilcelerine ne kadar etkili bilemem....

o kadar doktorun verdiği kremler bi işe yaramadı ama eczacının tavsiye ettiği bu krem baya geçirmişti benimkileri ama ben abartıp uzun süre kullanınca tekrar çıkmıştı meğer bilmem kaç aydan sonra bırakmak gerekiyomuş ama şimdi tam hatırlamıyorum. ama gerçekten etkili tavsiye ederim.

Kızlar merhaba.ben yaklaşık bir haftadır doktor tavsiyesiyle benzamycin kullanıyorum.fakat jelin değdiği her yerde daha çok sivilce çıkıyor.acaba jel deri altındaki iltihabı mı kusturuyor yoksa bana yaramadı mı jel anlamadım :/ nekadar kullanmam lazım etkisini görebilmek için sizce ?

kremi hergğn düzenli kullandım, bi dün gece kullanmadım, sanki çenemde yine sivilce çıkıo ya:KK43:

kremi hergğn düzenli kullandım, bi dün gece kullanmadım, sanki çenemde yine sivilce çıkıo ya:KK43:

evet ya bu tür kremleri düzenli kullanmayınca sanki yeniden çıkıyo gibi, aslında düzenli kullanmak da çözüm değil en nihayetinde cilt alışır kreme, bu sefer hiç etki etmez, ben haftada iki ya da üç kez kullanıyorum ama başka bi ürün kullanıyorum bu ürünün yerine geçebilecek...

3 gündür kullanıyorum ve yanaklarım mahvoldu kıpkırmızı oldu iki gün ara vericem tekrar kullancam çok sürdüm galiba :KK43:

Yaklasık bir haftadır kullanıyorum aktif sivilce yok yüzümde benimkiler büyük ağrılı ve iltihaplı çıkıyordu onlar için baya etkili diye düşünüyorum ki zaten tek tük benim yüzümdekiler. Ayrıca unutmayın sadece sorunlu bölgelere sürülmesi gerekiyor yoksa kızarıklık yapabiliyor.Ve tabiki düzenli kullanım şart.

kızlar ben benzalin kullanıyorum 2 aydır ve gayet memnunum doktorum bana benzamin vericekti ben o bana çok ağır geldi mahvetti dedim o da bana benzalin verdi,kontorle gittiğimde bugün yanlışlıkla verdi ya da eczacı yanlışlık yaptı benzamin vermiş bana gidip tekrar benzalin alıcam doktorunuza bir söyleyin benzalin verebilir sizede belki,benzalini karıştırınca pürüzsüz bir krem oldu ama benzaminde pütürlü oldu(eczacıya yaptırdım), eskiden de benzamin kullandığımda pütürlü olmuştu ben benzamini sevemedim ya bitürlü ama ilk başta olan sivilceleri yüzüstüne çıkarıyor bu ilaçlar o nedenle bırakmayın kızlar cilt soyulucak ve alttan yeni bir deri çıkıcak bir kaç hafta kötü olucak ama sonrasında düzelicek birde düzenli kullanın

Benzamycin kullanilirken gunesle temas etmemesi lazım yoksa ciltte leke ve kizariklik yapmaktadır.
Bu yüzden gündüz dışarı çıkarken cildin temizlenmiş olması gerekmektedir.

benim doktorum bana gündüz sürmemi söyledi hatta iki kere bir sabah birde ikindi vakti benimki benzalin ama içinde aynı maddeler bulunmakta

ben şu an kullanıyorum 2.kullanışım tamam kurutuyo ama olan sivilceyi kurutuyo tekrar çıkmasını engellemiyo uzun süredir yoktu şimdi tekrar 2 tane çıktı :KK43:

benim doktorum bana gündüz sürmemi söyledi hatta iki kere bir sabah birde ikindi vakti benimki benzalin ama içinde aynı maddeler bulunmakta

gündüz kullandıgında güneşe çıkma.Ben de kullanırken bilmiyordum,güneşe çıktım suratım tüp patlamıs gibiydi,kıpkırmızı ve alev alev yanıyordu.buz tutmuştum yüzüme,yanması geçsin diye.sonucu kalıcı olsa güzel ama kullandıgın dönem boyunca sivilce çıkmıyor sonrasında tekrarlıyor problemler :KK43:

X