Sivilceli Ciltler Sivilceler için Benzamycin krem

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ya arkadaşlar birde her nemlendirici oluyor mu onu soracaktım :eek:ben diadermine kullanıyorum sizce iyi mi

slm kızlarr !! benzamycin kullandığımda cildim gayet bebeksi oluyor kullanmadığımda ise yüzüm sivilce doluyor.cok ii bir ilaç

bu ilacı ilk kullandıgım zaman cok memnun kalmıstım ama gecen ay kullandıgımda hiç memnun kalmadım yüzüm cukur cukur oldu...dr söyledim ilaçdan degil dedi ama bilemiyorum valla daha elimi bile sürmüyorum o ilaca

selamlar, bende 1 haftadır bu kremi akşamları kullanıyorum ancak iyi gelip gelmediğini anlamadım hala çünkü sabahlarıda başka bir losyon sürüyorum.sonuç olarak 2 aydır omzumda- kollarımda geçmeyen sivilceleri geçirmeye başladılar...zaten küçük oldukları için ilaçlar hemen bitti 2.partiye geçmeden kese olmayı düşünüyorum...cilt biraz sabır ve zaman istiyor.stersten -yağlı yiyecekelrden uzak durmakta gerek ve kesinlikle ilçaların kullanımı sırasında sivilcelerinizle oynamayın sıkmayın,deri altına iniyomuş hastalık....

ben doktora göründüm ve kullanıyorum ağır bi kremmiş doktora başvurmadan kullanmayın bence.
üşenmeyin-ihmal etmeyin gidin doktora... ayrıca sigortadan da alabliyorsunuz zaten 2 lira gibi bi para ödeyeerek..:)

hepimize sağlıklı günler diliyorum..:)

Ben kullandım gercekten faydasını gordum . Ama kullanacak arkadaşlara tavsiyem mutlaka yanında su bazlı bı nemlendırıcı kullansınlar.

ya arkadaşlar normalde yüzüm sivilceler yüzünden kırmızıydı onun için kullanıyorum benzamycin i ama daha kırmızı yaptı sizinde öyle oluyor mu ne yapmam lazım geçirmek için????:çok üzgünüm:

canım sivilce yerine kırmızılıklar için mi kullanıyorsun? tahriş etmiş olabilir benzamiycn sivilceye sürülmeli diye biliyorum çünkü antibiyotikli

sivilceler içinde kullanıyorumda kızarık yerlerede sürüyorum üstteki deriyi temizliyor felan diyorlarda bende belki kızarık bölgelerde gider diye sürüyorum.bazılar yüzünün heryerine sürüyormuş böle yapmak yanlış mı???birde nasıl nemlendirici almalıyım bi arkadaş subazlı olması lazım demiş gerçekten öyle mi çünkü benzamyncin bugün 2.kullanışım yanında sabah ve akşamları cleocin t kullanıyorum cleocin t yi yıkamadan üzerine nemlendirici sürüyorum ilk sürdüğümde yanmadı ama bugün nemlendiriciyi sürünce çok yandı dayanamadım bile hemen yıkadım sizce ne yapmalıyım???

Son düzenleme:
Dezenfektan gibi bişey. Buzdolabının kapağında hezaman yeri var artık alıp evde kendim karıştırıyorum ve hemen cd kalemiyle üzerine tarih atıyorum (karıştırıldıtan sonra 6 aykullanılıyo) çok iyi bir ilaç ben sadece sivilcenin üzerine kullanıyorum sadece bi kere ürküter( yada ürtiker gibi bişidi) yaptı yüzümde mora çalan bi kırmızılık hafif şişlik oldu iki günde geçti. Doktora danışmadan kullanmayın. Bide kullancaksanız sağlam bir nemlendirici edinin.

ben benzamycini 2 aydır doktor tavsiyesiyle kullanıyorum fakat bir ay içinde gözle görülür bir değişme gördüm.ben memnun kaldım benzamycinden.

mrb kızlar sıvılce ıcın bı krem duydum..Benzamycin aranızda kulllanan veya kullanmıs olan varsa bana bılgı verırmısınız sımdıden tşkler:eek:
slm bende BENZAMCYN i 5 ay kullandım çok iyi geldi daha sonra cildim alıştı ve kreme tepki vermedi doktorum AKNETRENT e geçirdi 1 kutu kullandım sivilcelerim geçti ve cildim şimdiden pürüzsüz oldu ancak 7 kutu devam etmem gerekiyormuş.yanında TEARS NATURALE göz damlası ve PANTENOL dudak kremi kullanmak gerekiyo Çünkü bu hap cildi kurutuyor

2 gündür bende kullanıyorum cildiyeci verdi omuzlarımda sivilceler vardı ama içi dolu değil kabarcık şeklinde ve kırmızı ben bide çok oynuyodum hep yara yaptım ama bu ilç kuruttu bence işe yarıyo gece sürüp yat dedi bu arada kıyafetlerde leke yapıyomuş çamaşır suyu gibi o yüzden gece sürüyorum gündüzleride sivex losyon verdi 2 gün oldu başlayalı inş.işe yarar

slm kızlarr !! benzamycin kullandığımda cildim gayet bebeksi oluyor kullanmadığımda ise yüzüm sivilce doluyor.cok ii bir ilaç

arkadaşlar bende 2 gündür benzaymin krem kullanıyorum geceleri cildim inanılmaz kurudu yama yama oldu gündüzleri nemlendirici kullanıyorum ama fayda etmiyor soyulmuyorda öle kaldı ne yapmalıyım 2 günde bir mi kullansam:KK43:

banada benzamycin vermişti doktor sivilcelerim için.bikaç gün sürdüm hoşuma gitmedi hiç.sonra tretin kullanmaya başladım çok iyi geldi bana ama düzenli kullanmadım maalesef.şimdi tekrar kullanmaya başladım ufak tefek sivilcelerim var onlar geçti izleri için 6 ay kullanmaya devam edicem.tretin gerçekten mükemmel bir sivilce kremi bence.

benzamiycn i iyi karıştırmak çok önemli , yüze sürüldüğünde pulpul olmamalı . Buzdolabından çıkartıp dışarda 3 saat beklettikten sonra karıştırılması gerekiyor. ılacı kullanmamda 3 veya 4. kutum hergece sürüp yatıyorum faydasınıda gördüm ama sivilce izlerimi hala geçiremedim ne yazıkki

benimde vicudumun cesitli yerlerinde cıkıyor sivilceler.
ve bakmazsam iz kalıyor vede tekrarlıyor....
eski cildiyecim banada Benzamycin ve sivex vermisti..
sivilceleri geciriyor ama garip bir iz kalıyor birde yara halini alıyor sanki ...
ayrıca bırakıncada aynı sorun devam ediyor..
duzenli kullandım bir sure ama baktım kesin cozum degil bıraktım:KK43:
nefret etmistim yani malesef..

O kremi kullanmayı ben daha yeni bıraktım,arkadaşlar cilde göre değişiyor,ve bir süreden sonra ciltte bağımlılık yapıyor yani sürmezseniz cildinizde hemen sivilce çıkıyor,ben sürmeyi bıraktım sonra tekrar sürünce burnumun üzerinde pütür pütür küçük sivilceler oluşmaya başladı uzun süredir sürmüyorum cildim şu anda daha iyi,bence doktora başvurmadan kullanmayın derim.

mmm phnde 2 yıl qadr qullandım ilk qullanımlarımda baya ii qelmişti ama yzümde an etki yaptı ve kızarıqlıqlar oluştu şuan qullnmıoruma ama yüzmde yinede sivirce çıkmıo=)

bn de doktor tavsiyesiyle sırtımdaki sivilceler için kullanmıştım benzamycin i gerçekten çok etkili bi ilaç.haftada bir kutu bitiyordu..3 haftada sivilceden eser kalmadı çok şükür 3 aydır sırtımda tek bir sivilce çıkmadı :dance:

ya kızlar merhaba bende bu ilacı kullanıyorum fakat sürer sürmez cildimde yama ve kızarıklık olusuyor.. 4-5 gün içinde de soyuluyor. aslında soyulması güzel birşey fakat sonra tekrar cıkıyor benim sorum acaba soyulduktan sonra cildimi nasıl koruyabilirim bi nemlendirici veya başka birşey kullanabilir miyim? yardımcı olursanız sevinirim

X