Cilt Bakımı Ürünleri sivilceler için sivex losyon kullanan varmı arkadaşlar???

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
racutan kullanmayı kimseye tavsiye etmiyorum arkadaşlar....yüzümüzü düzelteceğiz derken böbreklerimizi mahvediyoruz...ben böbreklerimi kurtarmay çalışıyom şimdi geçtim sivilceden valla..bi işede yaramıyo...gidin suratınıza ot çöp sürün nasıl olsa o ilaçların içindede azda olsa böyle şeyler var yani değilmi tabi secim sizin....umarım hepimiz kurtuluruzz

sivex losyonu nasıl sürdünüz kızlar yüzünüze bu gün bende aldım doktor yazdı.. ama ne sürecek aparatı var nede tüp seklinde ucu.. surup gibi koymuslar kutuya.. nasıl sürücem ben bunu

sivex sivilcenin üzerine sürüldükten 1 gün sonra kurutuyo ama her ciltte aynı etkiyi yapar mı bilemiyorum ben de sivilce yok kardeşim kullanıyo yağlı onun cildi ama tek tük sivilceleri var küçük küçük çok derin sivilcelerde işe yaramaz belki..

be kullanıyorum sivexi daha yeni ama.. ayın 2 sinden buyana.. baya kurutuyo diyebilirim.. ama öyle ertesi gün degil 2günü buluyo yani günde 2 sürümden 4 sürümde bide cildim cok yaglu benim kurutuyoda biraz ama öyle pul pul olacak kadar degil hafif bir kuruluk ve gerginlik yapıyo ben memnun kaldım acıkcası

3 gün kullandım sabah akşam... Yıkamadım. Beklettim yüzümde... Sivilce falan kalmadı. :teytey::sm_cool:

banada doktor sivex losyonunu önerdi.benimde yüzümde çok var.canımı çok sıkıyo doğal olarak tabi.dert ediyorum kendime.konumuza dönelim.ilk 1 hafta daha beter olmaya basladı bende korkmaya başladım tabi kullanmadım ama çenemin altında büyüyk bir sivilce çıktı bende ondan sürdüm ve sabah uyandığımda geçmişti.bende 1 hafta kullanim dedim kullandım ve faydasını hemen gördüm geçmedi ama kızarıklığı gitti sivilcelerim kurudu şimdi ona devam ediyorum tavsiye ederim:sm_cool:

bnde kullandım sivexi 2 sene önce..düzenli kullandığım için işe yaramıştı.zaten kaşınmaya başlayınca geçmeye başladığının sinyallerinide almış oluyosunuz bi yerde.ama her yaz benim sivilceler tekrarladığı için şu an aynı durumda..akşam sürüp yatın yüz geriliyo zaten sabah yıkayın..ama düzenli bi şekilde yapmanızı öneririm..kaydirigubbakcemile5

hımm ben kullandım baya uzunca süre bende pek işe yaramadı ama sivilceden sivilceye değişir tabi yinede şunu sölim isotrexinden iyidir:p

benim doktorum verdi bu ilacı akne tedavisinde..
sabah akşam sürüceksiniz gerçi ciltten cilde değişir en güvenilir yol cilt doktoruna gitmektir canım..şutarafagitti
ama 1 aya yakındır kullanıyorum sabah akşam yıkayın ve sonra üstüne başka birşey sürmeyin doktor bana 6 ay böyle kullandığımda kökünden çözüm olacağını söyledi bakalım inşallah dediği gibi olur gidişat da onu gösteriyor zaten..sositososito:nazar::nazar::nazar::nazar:

sabah akşam sürüceksiniz gerçi ciltten cilde değişir en güvenilir yol cilt doktoruna gitmektir canım..şutarafagitti
ama 1 aya yakındır kullanıyorum sabah akşam yıkayın ve sonra üstüne başka birşey sürmeyin doktor bana 6 ay böyle kullandığımda kökünden çözüm olacağını söyledi bakalım inşallah dediği gibi olur gidişat da onu gösteriyor zaten..sositososito:nazar::nazar::nazar::nazar:

abooooooooooo:1shok: 6 aymı kullancakmısız :1shok:

bende önce bebak acıbadem sütüyle siliyorum tamamen temizlesin yüzümü diye sonra sivex kullanıyorum bi sivilcemi bi gece de resmen yok etti bebak la denemenizi öneririm gurbaa prensess sağolsun bende onun önerisiyle denedim ve sonuc mükemmel tabi ayrıca lavanta çayıda içiyorum off offf bi söyle dümdüz olamadı tenim inşallah bi kaç ayda sonuc alırım sivex ve benzamicyn üstüne sivilce ilacı tanımam ben tabi böyle jel olarak kullanılanlar içinde..kaydirigubbakcemile5

bende önce bebak acıbadem sütüyle siliyorum tamamen temizlesin yüzümü diye sonra sivex kullanıyorum bi sivilcemi bi gece de resmen yok etti bebak la denemenizi öneririm gurbaa prensess sağolsun bende onun önerisiyle denedim ve sonuc mükemmel tabi ayrıca lavanta çayıda içiyorum off offf bi söyle dümdüz olamadı tenim inşallah bi kaç ayda sonuc alırım sivex ve benzamicyn üstüne sivilce ilacı tanımam ben tabi böyle jel olarak kullanılanlar içinde..kaydirigubbakcemile5

ozaman sabredıyım sıvex kullanmaya:çok üzgünüm:

hepimiz mecburuz tatlım sabretmeye hiçbi ilaç diğer gün geçirmiyoki sivilceleri..yerimseniben

2 hafta oldu kullanmaya baslayalı cıldımde kucuk kucuk sıvılceler cıktı yanı eskıden beter oldu:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: boyle kalmaz dımı:çok üzgünüm:

Sizlere sivilce için bir krem önereceğim.Oriflamenin sattığı ''Pure Skin Hızlı Etki Bakım Kremi''
Yeğenimin tüm yüzü sivlcelerle kaplıydı.Bu ürünü tavsiye ettim.Sonuç 1 haftada sivilceler azalmış kurumuş iyileşme sözkonusu.Şu anda fiatı 14.90 ytl.Bir hafta sonra yeni katolog çıkacak eğer indrimde ise almanızı tavsiye ediyorum.Eminim sizlerde güzel sonuçlar elde edeceksiniz.

2 hafta oldu kullanmaya baslayalı cıldımde kucuk kucuk sıvılceler cıktı yanı eskıden beter oldu:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: boyle kalmaz dımı:çok üzgünüm:

canım alnım sivilce doluydu suanda tektük cıkıyo anlatabildim mi sivilce tabaka gibiydi resmen ben bu ilaca laf söletmem..:jeyyar: avonun ilacıda etkili olabilir denemedim belki sende işe yarar ne dersin?

ya ben imex le sivex kullandım ama hiç bi işe yaramaıo galıba:çok üzgünüm: 2.5 hafta oldu:çok üzgünüm:

Ben de bu ikisini kullanıyorum yaklaşık 1 aydır.İmex yağ dengeleyici bir sabun ,ben çok memnunum üstelik kurutmuyor.Sivexi çok düzenli kullanamadım sorun olmayan bölgeye taşırmamak lazım galiba ayrıca çok ince bir tabaka halinde sürülmeliymiş,ben başlarda biraz dikkatsiz sürdüm normalde olmayan yerlerde sivilce çıkmaya başladı.Benim şikayetin alnımdaki pütürler ve yanağımda geçmek bilmeyen birkaç sivilceydi meğer onlar akneymiş benneyaptımki.Pütürlerden kurtuldum sayılır fakat diğerleri için sabrediyorum işe yarayacak umarımhihoyyyt

X