Cilt Bakımı Ürünleri sivilceler için sivex losyon kullanan varmı arkadaşlar???

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Ben de bu ikisini kullanıyorum yaklaşık 1 aydır.İmex yağ dengeleyici bir sabun ,ben çok memnunum üstelik kurutmuyor.Sivexi çok düzenli kullanamadım sorun olmayan bölgeye taşırmamak lazım galiba ayrıca çok ince bir tabaka halinde sürülmeliymiş,ben başlarda biraz dikkatsiz sürdüm normalde olmayan yerlerde sivilce çıkmaya başladı.Benim şikayetin alnımdaki pütürler ve yanağımda geçmek bilmeyen birkaç sivilceydi meğer onlar akneymiş benneyaptımki.Pütürlerden kurtuldum sayılır fakat diğerleri için sabrediyorum işe yarayacak umarımhihoyyyt

1 aydır hala gecmedımı kocaman sıvılceler:1shok::1shok:

valla arkadaşım ben sivex losyonu kullandım pek işe yaramadı hatta aksil 5 losyonla beraber kullandım cildimi iiice kuruttu

Benim arkadaşım kullanıyor ne çok sivilcesi vardı yüzünde ve şuanda cildi o kadar güzel görünüyor ki..
bende adını istedim doktora eczacıya sorcam ama arkadaşım
Benzamycin 48.8 (akşam)
Sivex losyon (sabah) şeklinde kullanıyodu
sadece siverex diil etkisdi arkadaşımda mükemmel oldu öle yan etkisi filanda yoktu sadece başlarda yüzü kurudu ama çok diil hani dışardan kötü görünmüyordu..zaten dıştan kullanım olduğu için çok yan etkiside olmadı

bişey sorucam doktor bana svex i önceden vermişti biraz kullandım sonra daha çok büyüdü sivilceler bıraktım şimdi yeniden başladım 2. günü sivilcelerim daha çok büyüdü ve kırmızılaştı normal bişey mi bu acaba:sm_confused:

ben de bugün doktora gittim,bunu ve bi ilacı daha verdi.sivilce olmayan yerlere sürmeyim bari demek daha çok çıkarıyor.benim yanaklarımda hiç yok,çenemde çok var ve alnımda bikaç tane.burayı okusaydım her yerine sürmezdim yüzümün.bikaç dakikayla kaçırdım.bugünlük böyle olsun da bi daha sadece sivilceli yerlere süreyim bari:KK43:

benim kuzenim kullandı banada önerdi onda gerçekten çok fazla vardı ama şimdi pürüzsüz bit tene sahip bnde denemeye başlıcam

bana da doktor sivex+tretin vermişti..sivex sabah tretin akşam..
fakat benim yüz delirdi :KK70: aslında sebebini de tam bilmiyorum,fazla sürmüştüm belki bu yüzden..
yüzüm kıpkırmızı oldu,gergin,soyulmuş,kabuk kabuk..bir de okulun ilk günüydü nasıl moralim bozulmuştu :KK43: sabaha kadar ağlamıştım,uyuyamamıştım..hem kötü gözüküyordu hem de acıyordu :KK43:

tretin soyuyor,sivex kurutuyor diye biliyorum..ama hangisi benim yüzümü çarptı bilemiyorum :KK70: ama o zamandan beri sinirlerim çok bozuldu bu ilaçların yanına bile yaklaşamıyorum :KK43: sivexin yan etkileri nedir tam olarak bilmiyorum

bir de benim anlamadığım bir şey var..doktorlar hep bir kurutucu,bir soyucu veriyor anladığım kadarıyla..iyi de önce kurutup sonra izleri soymak gerekmez mi? daha sivilce kıpkırmızı,içi dolu..soyucu niye kullanılıyor kurutucuyla birlikte ?

ya arkadaşlar kimi yerde sivex hakkında akşam sürün sabah yıkayın yazıyo kimi yerde sürün 20-30dk bekleyin ve yüzü yıkayın yazıyo.. :uhm: kafam karıştı benm ya??siz nasıl kulanıyosunz??

Ben sivexi sürüp yaklaşık 30 dak - 1 saat bekleyip yıkıyorum. Çok bekletirsem yanma yapıyor. Yıkadıktan sonra bile yüzüm alev alev oluyor. Benim cildim hassas, belki o yüzdendir. Herkes başka birşey söylüyor, bence en mantıklısı deneyip kendiniz için en iyi olanı bulmak.

Sivex'ten de çok memnunum, çünkü hassas olmakla birlikte alerjik bir cildim var ve çok nadir ürünleri kabul ediyor. Sivex'i kabul etmesine ben de şaşırdım. Hatta sivilcem olmadığı zamanlarda bile çok çok az olacak şekilde sürüyorum. Yani sivilcem geçti, sivilcesiz yüze sürülmez demiyorum. Çünkü ara verirsem daha kötü oluyor, bunu da deneyerek öğrendim.

ben sivexi gece yatarken sürüyorum sabah yıkıyorum benim için en iyisi bu ama şunuda unutmayın sivexi kullanmaya ara verirseniz yeniden çıkmaya başlayabilir ben denedim gerçekten işe yaradı şimdi hiç sivilcem yok

arkadaşlar ben farkettim domates çok etkiliyo ayrıca güneşte çok etkiler hassas ciltleri eğer cildiniz beyaz we hassassa enaz 15 faktörlü qüneş kremi kullanın illa krem sürmenize qerek yok çikolatalı ürünleri dondurma qibi ws az tüketin koladan we domatesten uzak durun ben bizzat denedim ayrıca streste yapmayın her ne kadar zor olsada.

kızlar ben silvex 1 ay kullandım ama tek başına işe yaramıyor yanında doktorum bana benjamin losyonuda vermişti ve birde hap verdi bunları üç ay kullanmamı söyledi tmm üç ay sonunda suratımda izden eser kalmadı tertemiz oldu daha önce yüzüme bakılamaycak bir hal vardı şimdi yüzüm harika vee size tavsiyem sizde kullanın ama benjaminle birlikte.......

okul zamanı ağzımın kenarlarında kırmızı kırmızı sivilceler çıkıyordu. ben de sivex ve isotrexin beraber kullandım geçirdiler ve hala da çıkmıyor. yatmadan sivex sürüyordum üstüne isotrexin, sabah yıkayıp tekrar sivex sürüyordum.
sivilceler geçince bıraktım ama ilk defa burda izleri geçirdiğini duyuyorum, benim yüzümde de ufak ufak sivilce izleri var kullansam fayda ediyor mu sizce?

slm bende sivex kullanıyorum su an duzenli kullanınca ise yarıyor bide her ilacı kullanmak yanlış cunku bazı ilaclar evliyken kullanıldıgında kısırlık yapıyor yani akne problemi için bekarken tedavi olmak
daha mantıklı

Ben sivex'I aknefug10 diye bir solusyonla sirtim icin kullanmistim gayet etkili sabah suruyorum we yikamiyorum zaten cok yoktu ama sirtim simdi puruzsuz ama kullanmayi biraktiginizda "nerde kalmistik" diyerek tekrar basliyorlar

ya bende düzenli olarak 1 aydır kullanıyorum sıvexı ılk 3 gun bırden kuculdu sivilcelerım ama sımdı aynı duruyor sankı uzn süre kullanııp yanı tedavısını bıtırıp sonuc alan varmı arkadaslar

arkadslar ben cildiyeye gittiğimde bu ilacı vermişti bana , gayet etkili ilk sivilce cıkarken sürüyodm sabah kalknca bişi kalmıyodu ben gayet etkisini gördüm .. tavsiye ediyorum...

meraBa arkadaşLar . 3 hafta önce siwiLceLerim içiN d0ktora qiTTİm. sivex Losyon werDi. hiç aksatmadan kuLLanoyoRum. asLında siwiLceden ç0q pütür pütür beyaz kabaRcıkLar waRdı yüzümDe. haLa da qeçmiş sayıLmaz. dediqi qiBi 6 ay düzénLi olarak kuLLanmam qereki0. doktorLara qüweNmeyip tedawiNizi yarıDa bırakmayın. benim bi arkadaşım 1 sene tedawi oLdu. aşıRı derecede siwiLce waRdı yüzünDe şu Anda bebek ciLdi kadaR pürüzSüz bi ciLde sahip. beN de tedawiMi dewM ettiricem ne zamaN s0nuç weRir biLemi0rum. d0ktora qitmeden de kafaNıza qöRe kremler kuLLanmayın . ben o hataYa düşTüm imex kuLLandım ve ondan s0nra çıktı zaten yüzümdeki bu kabarcıkLar.

kızlar banada acnecynamide ve sivex verdi doktor , sivexi sadece sivilcenin üzerine mi yoksa bölgeye tümden mi yayıyorsunuz ?

bende eritretin ve akneternti 3 ay kullandım ama çok düzenli bi şekilde tabi benim sorunum sivilce deil siyah noktalar ve tek tük çıkan sivilce lekeleri. şimdi cildimden o kadar memnunum ki

X