Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
la roche posay anthelios xl +50. canım ben bunu kullanıyorum çok memnunum.yagsız ayrıca eczanede bulabilirsin fiyatı 45 lira

çok teşekkür ederim canım yaa.hemen 2 sokak aşağıdaki nöb.eczaneden alcam simdi.çok çok teşekkürlerr canımmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben yaklaşık 2 sene önce 6 ay byunca roacutanne kullandım ve cildim pırıl pırıl.bende ergenlikten bu yana (30 yaşındayım) sivilceler eksik olmazdı.doğal şeyler hastaneler ilaçlar kremler hepsi geçici çözümler oldu.zaten cildimde çok hassas17 yaşındayken doktor yazmıştı ama annem korktu ve ilacı kullanmadım..neyse aradan yıllar geçti en son çare bu hapı kullanmaya karar verdim.evet yan etkileri çok fazla gerçi bende sadece aşırı deri döküntüsü oldu başka bir şey olmadı.zaten her ay kan tahlili ile doktor gözetimi altında kullanıyoruz.bu yüzden içiniz rahat olsun.şimdi keşke 17 mde kullansaydım diyorum çünkü yanak bölgemde ufak sivilce çukurları kaldı.o zaman kullansaydım yüzüm dha iyi olurdu

şimdi tek sorunum cildim biraz kuru.çeşitli kremler aldım ama cildim hassas olduğundan işe yaramadı.en son şimdi lut gölü ekstreli kremler kullanıyorum daha yeni başladım ama işe yarıyor sanki.bu arada roacutten kullananlar sakın duyumlara göre kremler kullanmatın cilt döküldüğü için çok hassas oluyor mutlaka doktorun verdiği kremler kullanın.

Son düzenleme:
benim bikaç arkadaşım kullanmıştı bu ilaçtan ewet sivilceler kayboluo ama geride izlerini bırakıolar çukur çukur oluo:uhm:

bu ilacı 6 ay süreyle kullandım dudak kuruluğu ve ciltte dökülmeler hariç hiç bir yan etkisini görmedim üstelik kullanımımın 3.ayından sonra da etkilerini görmeye başladım kullanılmasını şiddetle tavsiye ederim kesin çözüm.biraz sabırlı olun yeter

sivilcenin kesin çözümü bu ilaç ancak doktor kontrolünde ve doğru bir şekilde kullanılması gerekiyor yani doktorunuzu iyi seçmeniz lazım.. benim yüzümde o kadar çok sivilce vardı ki hatta sadece yüzümde değil sırtımda da vardı o kadar fazlaydı ki aynaya bakamıyordum bütün ergenlik dönemim bu sivilceler yüzünden hep bunalımlarda geçti yüzüme sürmediğim krem yapmadığım formül kalmadı ben yaptıkça arttı hiç bir şey geçirmedi. en sonunda olmayacak böyle dedim doktora gittim bu ilacı kullanmaya başladım 1 ay sonra kontrole gittiğimde doktorum inanamadı şiddetli akne teşhisi koymuştum ben sana hiç bişey kalmamış inanamıyorum dedi. ben hiç yan etki yaşamadım dudaklarım kurudu ama kanama dökülme filan olmadı niveanın stickleri dudaktaki kuruma sorunumu gidermeme yetiyordu. cilt derisi tamamen dökülüyor ve güeşte çok kolay yanabiliyordu bunun için de 30 faktörlük bi krem işimi gördü bir de beyaz tenliyim o yüzden çok kolay yanıyordum. ve gerçekten de 1 ayın sonunda hiç sivilcem kalmamıştı ben yine de 3 ay tedaviye devam ettim. üzerinden tam 4 yıl geçti ve 4 yıldır bir tane bile sivilcem yok. kesinlikle hiç öyle şu krem iyi geliyomuş bu krem geçiriyomuş filan uğraşmayın zamanınızı ve paranızı kaybetmeyin korkmayın gidin bi doktora yan etkiler olsa bile sonuçta sivilcesiz bir yüzle kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

sivilcenin kesin çözümü bu ilaç ancak doktor kontrolünde ve doğru bir şekilde kullanılması gerekiyor yani doktorunuzu iyi seçmeniz lazım.. benim yüzümde o kadar çok sivilce vardı ki hatta sadece yüzümde değil sırtımda da vardı o kadar fazlaydı ki aynaya bakamıyordum bütün ergenlik dönemim bu sivilceler yüzünden hep bunalımlarda geçti yüzüme sürmediğim krem yapmadığım formül kalmadı ben yaptıkça arttı hiç bir şey geçirmedi. en sonunda olmayacak böyle dedim doktora gittim bu ilacı kullanmaya başladım 1 ay sonra kontrole gittiğimde doktorum inanamadı şiddetli akne teşhisi koymuştum ben sana hiç bişey kalmamış inanamıyorum dedi. ben hiç yan etki yaşamadım dudaklarım kurudu ama kanama dökülme filan olmadı niveanın stickleri dudaktaki kuruma sorunumu gidermeme yetiyordu. cilt derisi tamamen dökülüyor ve güeşte çok kolay yanabiliyordu bunun için de 30 faktörlük bi krem işimi gördü bir de beyaz tenliyim o yüzden çok kolay yanıyordum. ve gerçekten de 1 ayın sonunda hiç sivilcem kalmamıştı ben yine de 3 ay tedaviye devam ettim. üzerinden tam 4 yıl geçti ve 4 yıldır bir tane bile sivilcem yok. kesinlikle hiç öyle şu krem iyi geliyomuş bu krem geçiriyomuş filan uğraşmayın zamanınızı ve paranızı kaybetmeyin korkmayın gidin bi doktora yan etkiler olsa bile sonuçta sivilcesiz bir yüzle kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

peki kaç mg kullaniyordun?

bugün tedavim sona erdi kızlar şükürler olsun..7 ay kullandım ve cildim şuan bebek gibi oldu .kızlar sabredin tek püf noktası sabır..ben çok yanetkisini gördüm burun kanaması aşırı kuruluk el üstünde yaralar ekle agrısı falan ama bırakmadım yinede sizde devam edin gerekirse kendi kendinizin dktoru olun dozu azaltın bırakın süre uzasın ama bırakmayın ben öyle yaptım şimdi bikaç leke dışında iyiyim:)onlar içinde contractubex verdi doktor.bilginiz varmı bu kremle ilgili işe yarıyomu kızlar kullananlar bilgi versin lütfen?

bugün tedavim sona erdi kızlar şükürler olsun..7 ay kullandım ve cildim şuan bebek gibi oldu .kızlar sabredin tek püf noktası sabır..ben çok yanetkisini gördüm burun kanaması aşırı kuruluk el üstünde yaralar ekle agrısı falan ama bırakmadım yinede sizde devam edin gerekirse kendi kendinizin dktoru olun dozu azaltın bırakın süre uzasın ama bırakmayın ben öyle yaptım şimdi bikaç leke dışında iyiyim:)onlar içinde contractubex verdi doktor.bilginiz varmı bu kremle ilgili işe yarıyomu kızlar kullananlar bilgi versin lütfen?

peki kaçinci ayda geçmeye basliyorur cunku benim 3.5 ay oldu hala sivilcelerim çikiyorda

çok çok geçmiş olsun canım.sen eziyetini çektin;şimdi sefasını sürme sırası:nazar:haydi hayırlısı

Contractubex Leke,İz Vs İlaçlarının Arasında En İyisidir. Ameliyat İzlerinin Bile Çoğunu Geçirir Doktorun Doğru İlacı Vermiş Yaklaşık 65-70 Tl Arası Sağlık Sigortanız Karşılıyomu Bilemiyorum Ama Gerçekten İyi Bi İlaç.

benm bacaamda kesik izleri var onların geçmesi için vermişlerdi bana o kremi pek işe yaramadı yüzde nasıl bi etkisi olur bilmiorum :sm_confused:

hadi yaaa:bbo: çatlak izlerine falan da kullanıyolar oysa kimisinin geçiriyomuş..zaten roaccutanedan sonra kalan lekeler(eğer çukur değilse)6 ay içinde kayboluyomuş tabi lekenin derecesine bağlıymış doktorum öyle demişti ve çoğu arkadaşım da da öyle oldu..leke kalanlar çok kafaya takmayın.ilk haliyle son halini kıyaslamak bile büyük mutluluk banayerimseniben

Contractubex Leke,İz Vs İlaçlarının Arasında En İyisidir. Ameliyat İzlerinin Bile Çoğunu Geçirir Doktorun Doğru İlacı Vermiş Yaklaşık 65-70 Tl Arası Sağlık Sigortanız Karşılıyomu Bilemiyorum Ama Gerçekten İyi Bi İlaç.

balpeteği çok mutlu ettin beni acilen geçmesini istiyorum ama sürmeyi hep ihmal ediyorum ..sen kullandınmı canım?

canım benim sivilcelerim sadece yanak bölgesindeydi ve kusma olmadı bende ama 4 .aydan itibaren geçmeye başlamıştı

tsk ederim canim cevabin için benimde sadece yanaklarimda var kusma olmadi 1-2 tane falan çikti sadece ama bu son hafta ne olduysa bilmiyorum 3-4 tane birden yanagimda çikti cok aciyo çok buyukler utaniyorum disari çikmaya :KK43: az kaldi 4 ayima sabrediyorum

kızlar sizde göz kuruluğu oldumu kuruluk ve gözde kanlanma falan??yoksaa sadece psikolojik mi benimki

X