Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
hemen hemen bütün yazılanları okudum arkadaşlar
sonra akşam üstü bir eczaneye gidip kagıtta yazılanları evrdim,eczacı hanım reçete olmadan veremeyecegini söyledi.
ancak yolun sonunda çoook uzun zamandır eczaıcılık yapan tabiri cazise bölgenin en eski eczanelerinden birine yolladı beni yapsa yapsa onlar yapar,onlar da yapmıyorlarsa vazgeç dedi.

utana sıkıla gittim eczaneye,eczanede 50 yaşlarında bir hanım vardı,derdimi ve içinde aseton oldugu için korkularımı anlattım,hanımın bana dedigi şey bu kagıtta yazanlar dogru oranlar kızım,ben aynı zamanda güzellik uzmanlıgı da yaptım zamanında,eskiler bili bunu dedi ve yarın gel karışımını al dedi.

kısacası içime biraz su serpildi,ama tedaviden hemöen bir sonuç beklememem konusunda da beni uyardı,bilginiz olsun istedim....

bugün suyumu aldım ancak yanında eczacı hanım tetradox diye bir hap verdi bakalım kullanmaya başladım,1 hafta sonra tekrar yazagım gelişmelri.

kızlar müjde benim sivilcelerim yüzde seksen azaldı hemde suyun rrenginin sarı olmasına rağmen

yavaş etki yaptı ama sonunda faydasını göstermeye başladıya buda yeter bana yola devam durmak yooookkk

kızlar, eczacının verdiği ilacın şişesi çok koyuydu ve ben dün ilacımı şeffaf bir şişeye koydum.. ve bir de baktım ki ne sarısı.. ilaç resmen turuncu...... :1shok:
ve ben bir aydır o ilacı kullanıyorum yüzüme...
fakat artık iltihaplı sivilcelerim çıkmıyor.. ama yüzümde kırmızı kırmızı noktalar var.. onlar da geçecekmi bu ilacı kullandıkça.. yada izlerine çözüm yokmu...
geçenlerde 2 gün ilacı kullanmayı unutmuşum,,, inanırmısınız tam 5 tane sivilcem çıktı. -tatlicadiarzu-
demek ki ben bu ilacı 2 ay sonra falan bıraktığım zaman hemen sivilcelerim eskisi gibi pörtleyecek...
akıl verin nolur.. napıcam ben
benneyaptımki

kızlar, eczacının verdiği ilacın şişesi çok koyuydu ve ben dün ilacımı şeffaf bir şişeye koydum.. ve bir de baktım ki ne sarısı.. ilaç resmen turuncu...... :1shok:
ve ben bir aydır o ilacı kullanıyorum yüzüme...
fakat artık iltihaplı sivilcelerim çıkmıyor.. ama yüzümde kırmızı kırmızı noktalar var.. onlar da geçecekmi bu ilacı kullandıkça.. yada izlerine çözüm yokmu...
geçenlerde 2 gün ilacı kullanmayı unutmuşum,,, inanırmısınız tam 5 tane sivilcem çıktı. -tatlicadiarzu-
demek ki ben bu ilacı 2 ay sonra falan bıraktığım zaman hemen sivilcelerim eskisi gibi pörtleyecek...
akıl verin nolur.. napıcam ben
benneyaptımki

ilacı bıraktıgında cıkıyorsa tekrar bence hiç kullanma daha iyi fisfisfis

ben de bu karışımı sordum eczacıya..
ben bunu yapamam,bu sorumluluğu alamam dedi.. :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

slm arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum benimde sivilce sorunlarım var sol yanağımda göz altımın yanında ve kırmızı lekeler var fazla deil ama sinir oluyorum arap kızı kırmızı kutuyu kullandım ve burdaki yorumları okuyunca cok şaşırdım gercekdende gecirmedi:KK43:sirke tafsiyesini duydum bir arkadaşınızdan iki gündür sabah akşam sürüyorum eğer faydası olursa size haber veririm ve teşekkür ederim hangi arkadaşın tafsiyesini okuduysam bilmiorum yeniyim daha:)hoşcakalın...

ay vallahi dilimde tüy bitti ama anlamyosunuz.kızlar ilacı sürmeye başladığınız andan itibaren sivilce dökücek derinin altını temizlicek.yani 3 gün unuttum tekrar çıkmaya başladı diye bişey yok sen unutmasaydında o sivilceler çıkıcaktı zaten.çünkü ilaç derinin altına temas ediyo temizlik yani.bi süre çıkacak sivilceler bazen olmicak geçtiğini sanıcaksınız ama sonra tekrar pörtlemeye devam edicek kökten gidene kadar bu böyle.

ilerde bıraktığınızda tekrar çıkmaya başlicak diye bişeyde yok bu cilde göre değişebilir tabi ama ben kullanım boyunva kuruttuğunu düşünüyorum.

bu ilacın rengi kafamı karıştırdı benim.bendeki kireçli su rengi beyaz.turunculukla sarılıkla alakası yok.

neyse demekki herkezde aynı etkiyi gösteriyormuş sizin hangi bölge sorunlu bilmiyorum ama benim çene bölgem sivilceli ve oralarda krmızı kırmızı şişlikler oluşuyo iniyo oluşuyo iniyo.bi süre böyle devam edicez yazın rahat rahat gecziceğimi düşündükçe değer diyorum.

lekeler konusundada şunu söyliyebilirim.sivilceler çıkmamaya geçmeye başladığında onlarda zamanla geçicektir zaten.kalıcı değiller yani

ya alkol ve aseton yüzde oyukluk yaparmı benim cildim berbat hassas ciltlere gelirmi bu ilaç ? Çok üzgünüm çoook

2.günüm kullanmaya devam...sık sık yazmayaı düşünüyorum kullanmayanlara rehber olsun diye. foto çekebilceydim öncesi sonrası yapacaktım...

slm kızlar
su kullanmaya baslayalı 2 hafta oldu yavas yavas lekelerim kayboluyo :teytey:
yüzüme bi canlılıkda geldii valla ben memlunummm :teytey: :lepi: yani kullanmaya devamm :1rolleyes:

arkadaşlar bu karısımı yaptırdım tanıdgım bır eczaneden bugun 3.gun sonuç cok super harıkaaa sıvılcelerım tek tük kaldı yuzumde guneş lekelerı vardı onlarda hafıfledı 3 gunde super yanı :) bukadarda erken sonuç beklemıyordum dogrusu cok mutluyum hatta cevremdekılerde farkettı senın yuzun parlamış canlanmış sıvılcekerınde gıtmış demeye başladılar devammmm bıkmak yok arkadaşlar belkı bu cıltten cılde farkedıyordur her cılt farklı cunku ben hemen etkısını gordum sız belkı daha gec gorursunuz ama mutlaka goruceksınız gecıcek :) benım yaptırdıgım karısımda sarı tutuncu gıbı bırsey ama bunun renklede ılgısı yok bence renkle ılgısı olsaydı ben gormezdım etkısını :)

slm kızlar
su kullanmaya baslayalı 2 hafta oldu yavas yavas lekelerim kayboluyo :teytey:
yüzüme bi canlılıkda geldii valla ben memlunummm :teytey: :lepi: yani kullanmaya devamm :1rolleyes:

arkadaşlar bu karısımı yaptırdım tanıdgım bır eczaneden bugun 3.gun sonuç cok super harıkaaa sıvılcelerım tek tük kaldı yuzumde guneş lekelerı vardı onlarda hafıfledı 3 gunde super yanı :) bukadarda erken sonuç beklemıyordum dogrusu cok mutluyum hatta cevremdekılerde farkettı senın yuzun parlamış canlanmış sıvılcekerınde gıtmış demeye başladılar devammmm bıkmak yok arkadaşlar belkı bu cıltten cılde farkedıyordur her cılt farklı cunku ben hemen etkısını gordum sız belkı daha gec gorursunuz ama mutlaka goruceksınız gecıcek :) benım yaptırdıgım karısımda sarı tutuncu gıbı bırsey ama bunun renklede ılgısı yok bence renkle ılgısı olsaydı ben gormezdım etkısını :)

kızlar ben de yaklaşık bir haftadır kullanıyorum yalnız birşey sormak istiyorum,hiç fondoten ya da allık kullanıyor musunuz ?

ben kullanıyorum çünkü kullanmak zorundayım ama haftada 3 gün falan.dışarıya bu suratla çıkkamam benim cildim yağlı olduğundan sizinki gibi hemen etki göstermiyo pörtledikçe pörtlüyo hadi sivilce olmadı diyelim kırmızı kırmızı izi kalıyo kızamık geçirmiş gibi sokaklardada dolaşılmazki.

bunları kapatmak adına kullanıyorum.ama eve gelir gelmez hemen bu suyla temiizliyorum suratımı.inşallah ilerde kullanmak zorunda kalmicam bi allık bi kalem yeticek.sıkıldım sivilceleri kapatmaktan yav

bu suyu burdan duydum ve eczaneye yaptırdım yaklaşık 3 haftada tamamen kurtuldum sivilcelerden.bence bu su bir mucize.yıllardır bouna para vermiş o kadar kozmetik ve ilaca...
birde siyah noktalardan kurtulsam çok iyi olacak.bu suyu 3 aydır kullanmıyorum ve hiç sivilcem çıkmadı kullanmadığım halde...

nasıl kullanıyorsunuz bu suyu günde kac defa yuzumuze surcez arkadaslar hepsini okuyamadım kusura bakmayın yardımcı olursanız sevinirim

nasıl kullanıyorsunuz bu suyu günde kac defa yuzumuze surcez arkadaslar hepsini okuyamadım kusura bakmayın yardımcı olursanız sevinirim

aratabilirsin sağ üst köşede arama var zaten 100 lerce sayfayı kimse okuyamaz :)

ben sabah akşam pamuğa döküp siliyorum yüzümü ve sırtımı bu suyla.
benimki de sarımsı biraz. şişenin yarısına geldim sivilcelerin azaldı diyenler var bence de var azalma ama şişe bitsin o zaman karar vericem :)

DOKTORA GıTTıM BU REÇETEYı YAZDIRMAK ıÇıN AMA BU SANA FAYDA ETMEZ DEDı. BENıM SıVıLCELER ıNTıHAPLI, BANA BAŞKA Bı REÇETE YAZDI, 1 LıTRE KAYNAMIŞ SUYA ŞıŞENıN KAPAĞI KADAR KOYUYORUM SONRA BEZLE SICAKKEN YÜZÜMDE BEKLETıYORUM, TETRADOX DıYE Bı ANTıBıYOTıK KULLANIYORUM. DAHA 5. GÜNÜMDEYıM ALLAHIM HERKEZE ŞıFA VERSıN ÖPTÜM HEPıNıZı...........:nazar:

X