Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
şimdi hemen eczaneye gidicem inş bi faydası olur kızlar ben yıllardır kurtulamadım şu naletlerden yaaa

15.günüm bitti şimdilk kayda deger bir gelişme yok bende malesef....ama kullanmaya devam bi geliişme olursa yazarım yine.

bende bu toniği kullanıcam sadece bırsey sorucam cevaplarsanız memnun olurum tonikten sonra nemlendirici kullanabilirmiyim hemen cevaplarsanız birkaç gün içinde başlıcam teşekkürler

sivilce izlerini nasıl gideriyorsunuz ben bıktım artık

22 gün oldu bu suya başlayalı bende malesef bi değişiklik yok kızlar... herhalde bu su böyle iltihaplı sivilceleri olanlara iyi geliyor, benim de senin gibi izler var kayrasude inan bana ben de bıktım artık.

bu suyu burda gördüm bende yaptırdım arkadaşlar ama bişey sorucam sizinkide yoğun şekilde aseton kokuyormu bide bazıları rengi sarı falan demiş benimki renksiz ama kokusu beni huzursuz ettti kullanan arkadaşlar acele cevap lütfen

bu suyu burda gördüm bende yaptırdım arkadaşlar ama bişey sorucam sizinkide yoğun şekilde aseton kokuyormu bide bazıları rengi sarı falan demiş benimki renksiz ama kokusu beni huzursuz ettti kullanan arkadaşlar acele cevap lütfen

aseton kokusu öyle yogun değil arkadaşım ama kokusu var yine de yani. benmki de renksiz, kokusundan yana derdin olmasın.. he ben de şimdilk bi işe yaramadı orası ayrı....

arkadaşlar bende öle sivilce yok ama alnım pıtır pıtır pürüzlü acaba bende bu ilaçdan kullansam olur mu? fisfisfis

lekelere en iyi geelen sey differin jel 1ay ıcınde yok edıo tavsıye ederım 9tl fıyatı sadece lekelerın uzerıne suruyosunuz aksam surun sabahda bol suyla yıkayın

merWem bence sen kullanma bunun yerıne clınıgue nın plıngini al.puturluklere bırebır ve yuzunu bebek gıbı yapıo bu arada yanına tonığını ve nemlendırıcısınıde al ben 2haftadır kullanıorum cok memnunum tekın acarda cok yardımcı oluolar banada dr.tavsıye etmıstı.dene ve sonucu kendı gozlerınle gorr canımm

bu arada differin cok keskın bı jel kızlar once ıslak pamukla sılıp sonra yıkayınn gozlerınızın kenarlarını fenaa kurutabılırr.tekrar soyluyorum LEKELERE BIREBIR:kahve:

merWem bence sen kullanma bunun yerıne clınıgue nın plıngini al.puturluklere bırebır ve yuzunu bebek gıbı yapıo bu arada yanına tonığını ve nemlendırıcısınıde al ben 2haftadır kullanıorum cok memnunum tekın acarda cok yardımcı oluolar banada dr.tavsıye etmıstı.dene ve sonucu kendı gozlerınle gorr canımm

tşk ederim jnm dniycem mutlaka :) bu arada fiyatı ne kadar 2 takım almak istiorum da ben ark hediye ossun :KK70:

ne kadar yararlı bi hediye alıorm bakar mısın kaydirigubbakcemile

lekelere en iyi geelen sey differin jel 1ay ıcınde yok edıo tavsıye ederım 9tl fıyatı sadece lekelerın uzerıne suruyosunuz aksam surun sabahda bol suyla yıkayın

peki canım bu nasıl krem yüze sürdükten sonra yüzü soyuyormu?? kızarıyormu yüz??
nerede satılıyor eczanelerdemi ?
sen kullandın mı peki?:uhm:CADIARZU

bende bu karışımı kullanmak istiyorum ama tam da yaza giriyoruz bi sorun olmaz di mi? :uhm: birde bunun bir yaş sınıflaması filan yoktur herhalde yerimseniben di mi ?

doktor banada verdi böle bir karışım 5 gündür kullanıyorum ama yüzümde hertaraf sivilcelendi ne yapsam bilemedim

arkadaşlar dün güzellik uzmanına gittim sakın bu hatayı yapma, cildinimi maffetceksin bunlar yanlış şeyler cilt doktoruna görün dedi. belkide haklıdır.......................

ben busuyu kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu ama antibiyotikle beraber kullanıyorum ve yüzümde artık hiç sivilce çıkmıyor antibiyotiktenmidir sudanmıdır yada ikisini birlikte kulandığım içinmidir bilemem ama çok şükür 1 tane bile çıkmadı biri geçmeden diğeri çıkıyordu sinir oluyordum ama şimdilik kurtuldum çok şükür yaşasııııınhihoyyyt

X