Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kizlar ben yeni katildim araniza :KK66: konuyu bastan beri yani hemen hemen her sayfayi okudum ve bende denemek isterdim bu suyu fakat hamileyim :emir_bebek: acaba sakincasi varmidir?

merhabalar,

yerinizde olsam kullanmazdım... zararı olsun olmasın... riske atmaya ne gerek var...

sevgiler.

mukumcum öyle diyorsunda canim birde cildimi görsen 20 sene olcak sifa bulamadim
yüzüm delik desik oldu kirmizi kirmizi lekeler bu suyu okuyunca deneyim dedim ama bebis bekledigim icin bi sorim dedim tabiki hemen denemicem doktora da radevu alinca danisicam insaALLAH olmassada 7 ay sonra hayirlisiyla denerim artik insaALLAH :)

mukumcum öyle diyorsunda canim birde cildimi görsen 20 sene olcak sifa bulamadim
yüzüm delik desik oldu kirmizi kirmizi lekeler bu suyu okuyunca deneyim dedim ama bebis bekledigim icin bi sorim dedim tabiki hemen denemicem doktora da radevu alinca danisicam insaALLAH olmassada 7 ay sonra hayirlisiyla denerim artik insaALLAH :)

anladım meysanurcum, çok iyi anladım hemde. :) ama bebekler o kadar bize muhtaç ki, amaaaann bir 7 ay daha kalıversin be ne olur ne olmaz diyesim geldi.. :)

ama içeriği düşününce öyle pekde zararı dokunacak birşey yok aslında. tabi doktora danışmak lazım yinede. Doktor yok kullanma derse. sen sadece gül suyu alıp, gül suyu ile cildini sabah akşam silebilirsin bence tonik niyetine... gül suyunun yalnız başına bile çok iyi geldiğini biliyorum.

sevgiler.

anladım meysanurcum, çok iyi anladım hemde. :) ama bebekler o kadar bize muhtaç ki, amaaaann bir 7 ay daha kalıversin be ne olur ne olmaz diyesim geldi.. :)

ama içeriği düşününce öyle pekde zararı dokunacak birşey yok aslında. tabi doktora danışmak lazım yinede. Doktor yok kullanma derse. sen sadece gül suyu alıp, gül suyu ile cildini sabah akşam silebilirsin bence tonik niyetine... gül suyunun yalnız başına bile çok iyi geldiğini biliyorum.

sevgiler.

achh gülüm denemedigim kalmadi inan gül suyundan tut kil maskesi hersey hic faydasi olmadi :KK43: bide benim cildim karma bi acayip yaglaniyo bi kuruyo anlamadim gitti delik desik oldu :KK70: neyse buda RABBIMDEN bir imtihan saten sifayi ilk KURANdan ariyacakmisiz sonra doktorlara :) yasin süresi her derde deva SIK SIK okuyalim insaALLAH ama bu suyu da 7 ay sona kulancam kafama taktim bikere olmazsa olmaz :KK1:

ben burdaki yorumları okudum ve gittim yaptırdım bu karışımı kullandım ama değişen hiç bişi yok yine aynı yine aynı:KK5: çok mutsuzum yaa ne zaman geçicek artık 25 olucam :KK43:

Slm Kızlar,
6 gündür kullanıyorum bu karışımı.Eczacı yapmamakta ısrar etti ama sivilcelerimden o kadar bunaldım ki doktor verdi dedim. Aslında çok fazla sivilce problemim yok doktorların takmayacagı cinsten ama her zaman yüzümde 1 ya da 2 tane muhakkak oluyor. Pürüzsüz bir cildim olmasını o kadar özledimki aseton falan tereddüt etmedim kullanmaya başladım ancak yüzümde şuan daha çok sivilce var herkes ne oldu die soruyor, gözeneklerimde bayagı acıldı.Bu arada sivilcelerimin cıkma sebebi malum dönemime denk geldi acaba ondan mı? Sizce ne yapmalıyım kullanmaya devam etmeli miyim?

Slm Kızlar,
6 gündür kullanıyorum bu karışımı.Eczacı yapmamakta ısrar etti ama sivilcelerimden o kadar bunaldım ki doktor verdi dedim. Aslında çok fazla sivilce problemim yok doktorların takmayacagı cinsten ama her zaman yüzümde 1 ya da 2 tane muhakkak oluyor. Pürüzsüz bir cildim olmasını o kadar özledimki aseton falan tereddüt etmedim kullanmaya başladım ancak yüzümde şuan daha çok sivilce var herkes ne oldu die soruyor, gözeneklerimde bayagı acıldı.Bu arada sivilcelerimin cıkma sebebi malum dönemime denk geldi acaba ondan mı? Sizce ne yapmalıyım kullanmaya devam etmeli miyim?

seni yanlış yönlendirmeyi istemem. sadece fikrimi söylemek istiyorum..yüzünde sivilce oluşumuna hazır siyah noktalar, iltihaplar fln var demekki ama kendini dışarı atması için zamanı vardı herhalde, sen bu karışımı kullanarak o iltihapların, mikropların dışarıya atılmasını hızlandırmış oluyosun. düşünsene o mikroplar dışarı atılmadan nasıl temizlenicek yüzün. içinde patlıcak değil ya. çok az sabır göstermelisin. biraz daha görmezden gelmelisin onlar önce dışarı atılsın sonra sönsün ve dökülsün bu bu şekilde yok olur diye düşünüyorum.

2. şişeyi bitirdim sivilcelerimden kurtuldum herkese tavsiye ederim.Kocaman irinli ve iğrenç görünümlü sivilcelerim vardı şimdi sadece regl dönemimde bir kaç tane küçük sivilce çıkıyor,yine diyorum düşünmeyin ve bu karışımı yaptırın. Sivilceler gitti izleri kaldı izlere de bir çözüm bulabilirsem memnun olacağım.

Sanırım haklısın fyzckr çok mantıklı zaten sivilce kremi, peeling kullandığımda da sivilce çıkıyordu. Kullanmaya devam edicem inş. olumlu sonuç alacağıma inanıyorum.

Sanırım haklısın fyzckr çok mantıklı zaten sivilce kremi, peeling kullandığımda da sivilce çıkıyordu. Kullanmaya devam edicem inş. olumlu sonuç alacağıma inanıyorum.

umuyorum uğraştığımıza değecek. ben de kullanıyorum bu karışımı. yüzümde sadece sıktığım sivilcelerin yaraları vardı bu karışım sayesinde hemen sönüp döküldüler çok sevindim ama şu sıralar yüzümdeki siyah noktaların gözenekleri açılmış aha noluyoruz dedim sonra hak verdim yani içimde durucak değil ya atıyolar kendilerini dışarıya. ve yüzümün rengi de canlandı. daha ne denir ki ben memnunum şuan karışımdan. sen de sabret ve çok fazla takılma cildine. ve şuan çıkan sivilceleri elleme sakın. onlar çıkıp kendi kendine sönsünler. :79:

bende konuyu okudum gıttım yaptırdım 3 ayadn fazla oldu evet sıvılce cıkmıuyor kullanırsan, ama 3 gun kullanmayayım hepsı gerı cıkıyor bu ılac sadece yuzeye cıkmasını engellıyor sankı kokusu agır.

Ozellıkle evlı veya sevgılınız varsa yanına surup gıtmenız mumkun degıl en 2-3 saat gecmelı ozaman bıle kokusu kalıyor.

Arkadas sagolsun ıse yaradı sıvılcelerım azaldı ama ne zamana kadar kullanıcam sonu yokmu bırakırsam tekrar baslıyo hemen?

bende dun karsımı eczaneye:KK76::KK76: verdım.en kısa surede baslayacağım.umarım kesın çözüm olur.
sureklılığı akkında umarım yanılmam da kurtulurum sunlardan..

kontrole gittiğiniz zaman doktorunuza danışın bunu. o daha iyi bilir herhangi bir zararı olup olmayacağını. :KK61:

kontrolle daha cok var gene burda bi sorim dedim belki hamile olan arkadaslardan kullanan olmustur diye neyse kontrolu beklicem artik yada 7 ay sonra ins :KK70: :KK1:

kontrolle daha cok var gene burda bi sorim dedim belki hamile olan arkadaslardan kullanan olmustur diye neyse kontrolu beklicem artik yada 7 ay sonra ins :KK70: :KK1:

sayfaları atlayarak okuduğum için ben rastlamadım hamile bir bayanın kullanıp kullanamadığına. kontrol zamanına daha çok varsa telefon edip sorun. gerçi hamilelik esnasında sivilce gibi sorunlara pek takmamak lazım. benim de kuzenim yeni doğum yaptı. henüz 24 yaşında ve hamilelik esnasında yüzü epey sivilcelenmişti. şuan hepsi geçmiş yüzü kendine gelmiş. :93: uygulamak için acele etmeyin derim. :KK71:

X