Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bi bu kalmıştı yapmadığım bari bundanda kusur kalmiim dediiiiiiiiiimm ve naaaaptıımmmm :KK49: gittim bugünnn bu karışımı yaptırdım :21:.....hoş gerçi biraz pahalıya patladı bana ama neyse...bugünden itibaren gelişmeleri 2-3 güne bir yazıcam...tulişciğimm valla blogunda yazan kremli karışımıda yaptım onuda kullanıyorum 2 gündür...Allah sonumu hayretsin artıkım :KK1: haa bu arada yaptığım karışımların faydasını görürsem eğer tuliş sana süperr bi süprizim varr bayılacaksınnnnn:21:

Ya kremli karışımı ya bu losyonu kullan birisini seç,ikisini birden kullanma.
Kremli karışımın içinde bepanthene falan var,losyon ise kurutucu ağırlıklı.Biri nemlendirecek,biri kurutacak.Her ikisinden birden fayda göremezsin.

Sivilcen varsa,losyona devam et,sivilcelerinden kurtulunca,akşamları krem karışımı kullanırsın.

Sürprizini merak ediyorum bu arada,naapcan bana eczane açıp ruhsatı üzerime mi yapıcan?Hiç fena olmaz :KK34:

Merhaba,

Önermiş olduğunuz ürünü 4 gündür kullanıyorum bence çok etkili ve olumlu sonuçlar gözlemliyorum.Yalnız sormak istediğim birşey var, maksipor tablet kaç mg lık verdi size doktor? Selamlar,

Maksipor 500mg.kullanmıştım.Sef 500 de aynı etken maddeye sahip,ikisi de olur.

canım öylede 7 lirada bana az geldi ama szilerde öyle yaptırmışsınız. neyse birde 7 liği deniyim o halde. canım birde benim sivilcelerim kistik seninkiler nasıldı. sanırım kistik olunca daha uzun bir süreç istiyor. yalnız kuruyunca düşmesinimi beklicez. ben kabuğunu alınca kanıyor.

Aile hekimine yazdır,çoğu kişi öyle yapıyor.Sadece katkı payını ödersin.

Sivilcelerinin kabuklarına falan dokunma.Kabuk demek,cildinin sana şu mesajı vermesi demektir:TADİLAT DOLAYISIYLA KAPALIYIZ.
Yani o kabuğu yapıyor ki içeride tadilata rahat devam edebilsin.

Siyah noktaların varsa,onları mutlaka,tırnak izi bırakmadan sıkıp temizle ve losyonu öyle sür.Ama cerahatli sivilcelerine dokunma.

Ya kremli karışımı ya bu losyonu kullan birisini seç,ikisini birden kullanma.
Kremli karışımın içinde bepanthene falan var,losyon ise kurutucu ağırlıklı.Biri nemlendirecek,biri kurutacak.Her ikisinden birden fayda göremezsin.

Sivilcen varsa,losyona devam et,sivilcelerinden kurtulunca,akşamları krem karışımı kullanırsın.

Sürprizini merak ediyorum bu arada,naapcan bana eczane açıp ruhsatı üzerime mi yapıcan?Hiç fena olmaz :KK34:[/QUO

ya bu eczacılar adamı verem eder 10 defa 125 gr dedim aradı beni 12.5 gr olmasın o diyo hala...12.5 gr benim dişimin kovuğuna yetmez didim :KK1: neyse yaptıda kullanıyorum neyseki..

süpriz dedim yaw miras bırakıcam demedim :KK9:

kullanıpta olumlu sonuç alan var mı acaba benımde erkek arkadaşım çok muzdarip bu dertten işe yarıyorsa bız de deneyelim :)

Maksipor 500mg.kullanmıştım.Sef 500 de aynı etken maddeye sahip,ikisi de olur.

Selam,

Öncelikle açtığınız konunun arkasında durduğunuz ve bütün mesajlara titizlikle ve hoşgörüyle cevap verdiğiniz için size teşekkür ederim.Bir sorum daha olacak size: Maksipor 500 mg kullanmadan önce,kullanırken ve kullandıktan sonra herhangibir test(kan,kolestrol,karaciger...v.b.) yaptırılıyor mu? Bir de siz Maksiporu ne kadar süre kullandıktan sonra kesin çözüme ulaştınız ve doz aşımı yaptınız mı kullanırken? Şimdiden teşekkür ederim.

Sevgiler,

eveeett daha önce söylemiştim kullandıkça gelişmeleri yazacağımı...bugün 7. günümdeyim..ve hiç aksatmadan kurallara bağlı kalarak uyguladım bu suyu. Kurallar derken yüzüme bu su dışında hiç bir ürün kullanmadım (sabun, herhangi bir temizleyici, krem hatta ve hatta çaktırmadım kimseciklere ama yıkamadım bile yüzümü :KK1: ) vede en önemlisi makyaj hiç ama hiç yapmadım..benim için en zoruda bu oldu..malum yüzde onca iltihaplı, kıpkırmızı sivilcelerle dolaşmak pekte hoş bi durum değil. Bugün 7. gün ve yüzümdeki bütün sivilcelerin yerinde yeller esiyor :92: tek tük çıkıyor arkadan ama sanırım ilaç deri altında kalanları kusuyor sanırım çünkü yüzüm gün geçtikçe pürüzsüzleşiyor... lekelere gelince benim lekelerimde bariz bir açılma var.. sanırım 1 ay sonra cildim artık makyaj yapmadan rahatlıkla dışarı çıkabileceğim pürüzsüz ve lekesiz hale gelecek..yalnız kullanan ve kullanacak arkadaşlara şiddetli tavsiyem şudur; Tuliş bu suyun formülünü yazarken nasıl kullanmamız gerektiğini de yazmış..bu kurallara uymadan işe yarayacağını sanmıyorum o yüzden bana faydası olmadı diyenler için özellikle nasıl kulllandığımı yazdım. Aklımdayken belirteyim ben ilaç kullanmadım. Aslında cildim oldukça bozuktu. Ama ben ilaçsız kullanmayı tercih ettim.. solüsyonu eksiksiz yaptırdım ve kurallara bağlı kaldım...keşke yüzümün önceki fotosunu çekseydim şimdikiyle kıyaslayabilir aradaki bariz farkı görürdünüz.. haftaya görüşürüüüüüzzzzzz :80:

Suyun süresi ne kadar acaba bilgisi olan var mı ?
Yazın yaptırmıştım bende çok işe yaramamıştı
Yeniden denesem mi ?

tuliş hanım bu suyla yüzü teemizledikten sonra sanki yüz yapış yapış oluyor neden oluyor muydu

canım bunu kullanırken makyaj yapabiliyormuyuz malum akşam makyajı cıkarırkende bu karışımımı kullanıcaz sabun kullanmayın demişsin nasıl olucak bilgi verirmisin bendene ara ara cıkıyor ve izler var onada iyi gelirmi acaba kullanmadığım sey kalmadı valla cevap bekliyorum . sevgiler

selam canım belki sacma bir soru ama yıkanırken nasıl yapıcaz su değmiycek demişssin bende yaptırıcam bu karısımı birde benim boyun bölgemdede sivilce var oralarada uygulayabilirmiyim acaba .

selam canım belki sacma bir soru ama yıkanırken nasıl yapıcaz su değmiycek demişssin bende yaptırıcam bu karısımı birde benim boyun bölgemdede sivilce var oralarada uygulayabilirmiyim acaba .

Su değmeyecek konusunu biraz fazla katı bir kural olarak algılamayın.Sabahları falan uyanınca yüzümüzü yıkarız ya...kimimiz temizleme jeliyle,kimimiz sabunla falan...İşte ondan vazgeçin bütün istediğim bu.Yıkanın tabii ki,ama yüzünüzü başka kimyasal kullanmayın yıkanırken,hatta şampuanınız bile akmasın yani.
Boynuna da uygulayabilirsin sakıncası yok.

canım bunu kullanırken makyaj yapabiliyormuyuz malum akşam makyajı cıkarırkende bu karışımımı kullanıcaz sabun kullanmayın demişsin nasıl olucak bilgi verirmisin bendene ara ara cıkıyor ve izler var onada iyi gelirmi acaba kullanmadığım sey kalmadı valla cevap bekliyorum . sevgiler

Makyaj yap tabii ama sivilceli bölgelerini pudra,fondöten,patakrem gibi gözenek örtücülerden uzak tutarak yap.
elindeki tüm süngerlerini,fırçalarını önce bir iyice dezenfekte et.Bakteriyel bir sabunla yıkayıp çok iyi durula.göz ve dudak makyajını yap ama cildine fazla bir şey sürmemeye çalış.ille süreceğim diyorsan senin bileceğin iş.
Sabun kullanmayın diyorum evet yani yüzünüze,köpüren ya da köpürmeyen hiç bir kimyasal temizleyici kullanmayın.

kullanıpta olumlu sonuç alan var mı acaba benımde erkek arkadaşım çok muzdarip bu dertten işe yarıyorsa bız de deneyelim :)
keşke bu soruyu sormadan önce,şu an itibariyle YÜZ KIRK SEKİZ sayfadan oluşan paylaşımları okusaydın.
Milletcek mi tembeliz acaba?

Selam,

Öncelikle açtığınız konunun arkasında durduğunuz ve bütün mesajlara titizlikle ve hoşgörüyle cevap verdiğiniz için size teşekkür ederim.Bir sorum daha olacak size: Maksipor 500 mg kullanmadan önce,kullanırken ve kullandıktan sonra herhangibir test(kan,kolestrol,karaciger...v.b.) yaptırılıyor mu? Bir de siz Maksiporu ne kadar süre kullandıktan sonra kesin çözüme ulaştınız ve doz aşımı yaptınız mı kullanırken? Şimdiden teşekkür ederim.

Sevgiler,

Bilmiyorum ki Semender,bana doktorum AVNİ BAKKAL vermişti ama öncesinde bir takım hormonal testler falan yaptırmıştı.Ama bu testlerimi,maksipor kullanmaya uygun olup olmadığımı anlamak için değil,sivilcelerimin altında yatan başka iç hastalıkları var mı diye yaptırmıştı.Tahlillerim temiz çıkınca bir...ya da iki kutu bitirmem için yazmıştı.
Benim kesin çözüme ulaşmam sadece Maksipor yüzünden olmadı ki.
Asıl mucize suyun kendisidir.
Daha üçüncü günümde yüzümde çok belirgin ama çok çok belirgin değişim oldu zaten.
Allahım bu ne çok soru sorabilme kabiliyetidir,doz aşımı nedir yahu?
Niye yapayım ki?
Yani altı üstü bir antibiyotik,doktor yazmış,günde iki tane kullan demiş...hepsi bu.

tuliş hanım bu suyla yüzü teemizledikten sonra sanki yüz yapış yapış oluyor neden oluyor muydu

eğer verdiğim formüle eczacınız bire bir uymuşsa,HAYIR.
Yüzünüzün yapış yapış olması,formülün tamamen doğru yapılmadığının bir göstergesi gibi.
Tam tersi,aşırı bir ferahlık,ciltte pürüzsüz bir kayma hissi,gergin ve sıkı bir his oluşması lazım.
Bir de tadı biraz tatlımsı gibiydi bunu da niye hatırladıysam.
Yüzümü temizledikten sonra bazen dudağıma falan bulaşırdı,dilimi değdirdiğimde tatlımsıydı.

X