Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar ben bu tarifi erkek kardeşim için aldım kardeşim gitti ecz. aldı karşımı 25 tl ye.... yüzü ergenlikden sonra leke leke kaldı mor mor kırmızı kırmızı her yeri... akşam sürdü sabah inanamadık :O belirgin bi şekide açıldığını ve bazısının geçtiğini gördük kesinlike kullanın derim :):)

:KK9::KK9::KK9:
bendede lekeler değişti.babam sabah akşam gördüğü için beni o daha çok fark etti :KK76:
ama yine tam olarak geçmedi bu gidişle düzelicek :KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9:
bendede lekeler değişti.babam sabah akşam gördüğü için beni o daha çok fark etti :KK76:
ama yine tam olarak geçmedi bu gidişle düzelicek :KK16::KK16:

:KK16: senin adına sevindim canımmm :) inşallah bişey kalmaz yüzünde bende kardeşimdeki gelişmeleri yazarım merak edenler için :)

kızlar bendede sivilce sorunu vardı.doktora gittim antibiyotik, kremler, jeller falan derken bi süre sivilcelerden kurtuldum. ama antibiyotiğin ne kadar zararlı olduğu herkesçe bilinmekte. bunların dışında maskeler de yaptım ama hepsi geçici çözüm oldu, bazende çözüm olmadı..sonuçta sivilce oluşumu karaciğerden kaynaklanan bişey.bu yüzden problemi içerden yok etmek gerek.doktor da demişti bunu. neyseeee kızlaaarrrrr bir gün aktarın önünden geçerken sivilce şurubu diye bir yazı dikkatimi çekti.sordum 4 tane bitkinin karışımından elde edilen bir ürünmüş.20 tlye aldım.sabahları aç karnına yarım çay bardağı içmem gerektiğini söledi.bunun yanında kola cips kızartma ve çikolataaaaaaaaaaaaa (pek severim ) yememem gerktiğini söledi.bunlar karaciğeri fazlasıyla yoruyormuş çünkü. .eğer bunları yiyip hemde şurubu kullanırasam şurubun etkisi azalır demişti..(tabi arada çikolatalrı indirdim mideme). bu şurubu 1 ay kullanmam gerektiğini söledi.31 aralıkta aldım şurubu ve şuan az kaldı.bayada etkisini gördüm.sivilce çıkmıyor çok şükürrrr. şuan o bitki isimlerini hatırlayamıyorum.eğer isteyen olursa aktardan öğrenip bilgilendirebilirim.kaynatıp içebilirsiniz kızlaarrr.

Son düzenleme:
roaccutane tedavisinden sonra yüzümde yine de minik sivilceler çıkıyor. bende bugün yaptırdım toniği. umarım bende de işe yarar. gelişmeleri yazacağım :)

bu arada 15 tl tuttu. tanıdık eczanede değil, öyle gördüğüm ,lk eczaneye girdim hazırladılar hemen.
biraz cilt kurutuyor sanırım. burnum çabuk yağlanırdı. sürdüm kaç sattir yağlanma falan yok.

benimde lekelerim var kırmızı lekeler ve siyah noktalarım var o lekeler icin ne onerırsınız şimdiden teşekkürler

11-12 gün oldu sanırım kullanmaya başlayalı... sonuç arkadaşlar hiç sivilcem çıkmıyorrrrrr çok şükür inş. böylede kalırrr ....izlerimin kızarıklığıda geçti.Önceden makyajsız yüzüme bakınca uzaktan ala bula böyle çok kötüydü gözlerimin bile dolduğu oldu sinirimden üzüntümden şimdi bakyrm kendimi beğeniorum nedense annemler bile geçti senin yüzün diyorlar..şimdi öyle fondoteni 2 3 kat sürmeme gerk yok.biraz çok hafif çukur gibi izler var belki onlarada iyi gelir gelmezsede lazer yaptırırım onlara ama yaniii çok iYİ GELDİ BU KARIŞIM SÜPER HATTA SÜPER. :)

asetonlu kullananlar yüzlerinin koyulaştığını söylemiş bazıları,asetonla yüz koyulaşması yaşayan var mı? cevap lütfen aldım ama cesaret edemiyorum koyulaşırım diye esmerim bide

asetonlu kullananlar yüzlerinin koyulaştığını söylemiş bazıları,asetonla yüz koyulaşması yaşayan var mı? cevap lütfen aldım ama cesaret edemiyorum koyulaşırım diye esmerim bide

ben kullanıyorum koyulaşma olmadı hiç sivilce lekelerimde açılma bile oldu :21:
tonik gibi kullanıyorum artık :KK4:

Son düzenleme:

Aseton bende alerji yaptı,daha önce çıkan lekelerim vardı tekrarlamıştı
Benim cildimle alakalı bi durum sanırım,başka aynı sorunu yaşayan okumadım forumda

teşekkür ederim cevaplar için.ben bu gün başlıyorum,5-6 gün sonra görüşürüz gelişmeleri yazacağım.

Arkadaşlar baştan sona okuyamadım da bunu başka bölgelerimizdeki sivilceler içinde kullanabılırmıyız acaba?:26:Bi sakıncası olurmu?Deneyeniniz varmı? :44:

yüze kullanabiliyorsa tabiki başka bölgeyede kullanılır ama dikkat etmek lazım eğer genitalse sadece dış kısımları olabilir bende bu karışımı hazırlattım benim tarifimde şöyle oldu

aseton koydurmaya çekindim
resorchine 8gr
alkol125 gr
salik asit%1 1 gr sanırım
eau de rose 100 gr
akşama eczaneden alıcam karışımlar bu şekilde sanırım doktora yazdırdım asetonun çok sivilceleri olmayanlara biraz ters tepebileceğini söylediler soyma yanma gibi ben azcık arada çıkan ama sonra lekesi kalan sivilceler için yazdırdım

Ben de aldım bu karışımdan, yalnız içine aseton yerine salisik asit koydurdum. Asetondan çekinenler için tavsiye ederim. Bu karışımı da bana doktorum vermişti 2 sene önce ben tarifi kaybetmiştim, burda yeniden buldum, çok sağol tuliş. opuyorumnanaktan

aynen böle bu şekilde hazırlattım bakalım zamanla bende gelişmeleri yazıcam

yüze kullanabiliyorsa tabiki başka bölgeyede kullanılır ama dikkat etmek lazım eğer genitalse sadece dış kısımları olabilir bende bu karışımı hazırlattım benim tarifimde şöyle oldu

aseton koydurmaya çekindim
resorchine 8gr
alkol125 gr
salik asit%1 1 gr sanırım
eau de rose 100 gr
akşama eczaneden alıcam karışımlar bu şekilde sanırım doktora yazdırdım asetonun çok sivilceleri olmayanlara biraz ters tepebileceğini söylediler soyma yanma gibi ben azcık arada çıkan ama sonra lekesi kalan sivilceler için yazdırdım

Teşekkürler:KK61:Peki eczaneye vermeden önce doktora yazdırmamız mı gerekıyor?Orasını anlayamadım da:44:

Teşekkürler:KK61:Peki eczaneye vermeden önce doktora yazdırmamız mı gerekıyor?Orasını anlayamadım da:44:

ben aile hekimme yazdırdım tabi öncesindede eczaneye sordum bakdılar yaparız dediler ve daha almadım akşam kapanmadan eczacı vericek heralde az bir miktar ödeyeceğim bide madecassol krem yazdırdım

X