Sivilceli Ciltler Sivilcesiz Cilt İçin Güzellik Merkezi Önerisi

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

callnjeane

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2023
19
38
25
Selam canım kadınlar,

25 yaşındayım ancak hala maalesef çok sivilceye meyilli bir cildim var. Hayatımın hiçbir döneminde de sivilcesiz/pürüzsüz bir cildim olmadı. Bu zamana kadar kaç cildiyeciye gittim bilmiyorum, tedavi ile dönem dönem sönse de yine artıyor, tümden kurtulamadım. Genel olarak kapalı komedonlu bir cildim var, yanaklarımda da hafif roza olduğu için çok hassas bir cilt; haliyle benim gibi olanlar bilir, kozmetik ürünleri kullanmaktan, bir profesyonele danışmadan kendi kendime bir rutin oluşturmaktan çekiniyorum.

İstanbul içinde sivilce tedavisi yapabilecek, roza hassasiyetinin farkında olan önerebileceğiniz güvenilir bir güzellik merkezi, çok iyi bir doktor var mı? Tümden kurtulmak isteğindeyim. Yardımlaşalım fıstıklar lütfen. Dönüşlerinizi bekliyorum🥹

açıkçası bana güzellik merkezleri fos geliyor. Sonucta en sık ayda 1 gittiğin birşeyin cildine etkisi sadece anlık olur. Günlük rutininiz cok daha önemli. Cildinize ne kullanıyorsunuz?

açıkçası bana güzellik merkezleri fos geliyor. Sonucta en sık ayda 1 gittiğin birşeyin cildine etkisi sadece anlık olur. Günlük rutininiz cok daha önemli. Cildinize ne kullanıyorsunuz?
Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim☺️ Günlük kalabalık bir rutinim yok; yağ bazlı, su bazlı temizleyici ile temizliğini yapıyorum ardından da çok az nemlendirici sürüyorum, bu kadar. Cildim çok irite olabilen, sivilceye eğilimli bi cilt olduğundan da sosyal medyada gördüğüm, promote edilen ürünleri kullanmaya çekiniyorum, bir profesyonele danışmadan bir rutin oluşturmak istemiyorum. Daha önce de kendi kafama göre Kore rutini oluşturmak istediğim de hem başım hem cebim yandı.. Tam da bu noktada bir rehbere ihtiyacım var işte :KK43:

X