Maske Tarifleri Gözenek sıkıştıran nemli sivilcesiz bakımlı cilt için (Birebir hala kullanıyorum)

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

LadySubaru

Maviş Subarusuna meftun(:
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2011
2.001
38
40
Hanımlar cildimiz için argan yağının peşine düşmemizin sebebi içerdiği yüksek e vitamini değil mi?

Argan yağı öyle anlatıldığı gibi mucize bir yağ falan değil inanıp boşa para harcamayın!
Güzide Duran'ın cildi argan yağıyla falan değil kimyasal peeling uygulaması ile soyularak düzeltildi!

Yüksek oranda E vitamini içeren yağlarımız varken, eczaneden de e vitamini alabilirken, neden başka ülkelerin yağlarına ve içinde ne olduğunu bilmediğimiz yüksek vaatler yüksek fiyatlarla satılan nemlendirici, kırışıklık, sivilce önleyici kremlere dünyanın parasını verip üstüne sorunumuzu çözemiyoruz ki:KK4:

İki çözüm geliştirdim.:KK17::KK12:

1) Tüm cilt tiplerine uygun nemlendirici:

Cildinize uygun memnun olduğunuz nemlendiriciniz varsa içine 2-3 ampul evigen ( E vitaminidir eczaneden alabilirsiniz) veya doa kozmetik saf e vitamini satıyor onu alıp ekleyin öyle kullanın.
Layd Subaru ben nemlendiricimden memnun değilim ne alacağım ne yapacağım? diyorsanız (Ben aktarda gördüğüm mecitefendi'nin ''kayısı çekirdeği kremi '' ve ''kara üzüm çekirdeği kremi''nden aldım. Eski nemlendirici kabımı güzelce dezenfekte edip iki kremden 1 er çorba kaşığı ekleyip 2 ampul evigeni ilave ettim oldu bana nemlendirici):nazar:

Bu hafta artık saf e vitamini ekleyip kullanmaya başlıyorum, Evigen 'in içeriği %6 saf e vitamini içerdiği için artık bence yetersiz.

2) 1.Cilt besleyici lekeleri açıcı yağ karışımı :

''pirinç kepeği yağı + hodan yağı + nar çekirdeği yağı+ üzüm çekirdeği yağı'' ( buğday yağını çıkarıp 'pirinç kepeği yağı' kayısı çekirdeği yağını çıkartıp nar çekirdeği yağı ekledim):nazar:
bunları da başka bir şişede ''hodan yağını 3 kapak'', ''pirinç kepeği 2 kapak'' ve diğerlerini bir kapak koyarak başka bir şişede karıştırın düzenli olarak
(cildinizin ihtiyaç durumuna göre sizler belirleyebilirsiniz ben şu ara haftada 1 gece karışımı ve 1 gece nar çekirdeği 1 gece pirinç kepeği yağı sürüp yatıyorum ''elimdeki karışımın bitmesini bekliyorum yakında buğday yağını bırakıp 2 gece sadece pirinç kepeği yağı ile yapacağım, buğday yağı biraz yapışkan bir his bırakıyor, pirinç kepeği yağı buğday yağından daha üstün özelliklere sahip amaç leke rengi açmak ve cilt tonunu dengelemek'') gece temiz cilde masaj yaparak veya nemli pamuğa damlatarak sürüp yatın.

2. Cilt besleyici lekeleri açan Yağ karışımım (Artık bunu kullanıyorum)

Kara üzüm çekirdeği yağı, Nar çekirdeği yağı, Pirinç kepeği yağı, hepsinden 2şer kapak başka bir şişede karıştırdım haftada 2 gece uygulayıp uyuyorum

Ozon yağına başladım kızlar hem ciltteki dolaşımı hızlandırıyor hem lekelerde de etkili, özellikle göz altı morluklarından şikayeti olanlara tavsiyemdir, yorgunluğuda silip atıyor:21:

(Cildim karmadan yağlıya dönük yağ karışımları kullanmak ciltleri yağlandırmaz, kuru ciltleri daha çok besler):nazar:

Sabah yüzünüzü temizleyiciniz ile yıkayıp (Ben ''kükürtlü sabun, nane sabun, zencefil sabun, okaliptus sabunu, süt bal sabun''larımdan birini kullanıyorum
göz makyajı dahil çok güzel temizliyor cildimi aktarlarda mevcut) E vitamini ilave ettiğimiz nemlendiricinizi uygulayın 10 gün sonra değişim neymiş adım adım görün..:KK9:

Alacaklarınızın Özeti:

E vitamini (evigen) ampulü (eczaneden)

E vitamini (tokoferol) 10ml (doa kozmetik) <-- melisa kremime artık bunu ekliyorum
Pirinç kepeği yağı (doa kozmetik)
Nar çekirdeği yağı
Kara üzüm çekirdeği yağı
Kil

Kayısı çekirdeği kremi (aktar)
Kara üzüm çekirdeği kremi

(Sıkışmış gözenekler duru aydınlık lekesiz pırıl pırıl bir cilt ki alnımdaki mimik kırışıklığını ciddi şekilde azalttı ):nazar:

Kısaca yağ karışımı ile geceleri cildimizi besleyip, gündüzleri nemlendiricimizin içindeki e vitaminimizle günlük nem ve yenilenme ihtiyacını karşılıyoruz.
Kil maskesini de öneririm, ben haftada 1-2 defa yapıyorum.

Tarif 1: Bir çay bardağı suya 1 çay kaşığı lavanta eklenip 1dk kaynatılıp demlenmeye bırakılır.
1 Yemek kaşığı kile, pürüzsüz krema kıvamına gelene kadar sürekli karıştırarak demlenen lavanta suyu ilave edilir.
Cilde kalın bir tabaka halinde karışım bitene kadar üst üste sürülür, 10-15 dk sonra hafif kurumaya geçtiğinde yumuşak hareketlerle ovarak çıkartılır cilt ılık su ile durulanır.

Tarif 2: Bir çay bardağı suya 2-3 tomurcuk gül eklenip 1dk kaynatılıp demlenmeye bırakılır.
1 yemek kaşığı kile demlenen gül suyu, pürüzsüz krema kıvamına gelene kadar sürekli karıştırarak demlenen gül suyu ilave edilir.
Cilde kalın bir tabaka halinde karışım bitene kadar üst üste sürülür, 10-15 dk sonra hafif kurumaya geçtiğinde yumuşak hareketlerle ovarak çıkartılır cilt ılık su ile durulanır.

Tarif 3: Bir çay bardağı suya 1 tutam ıhlamur eklenip 1dk kaynatılıp demlenmeye bırakılır.
1 yemek kaşığı kile demlenen ıhlamur suyu, pürüzsüz krema kıvamına gelene kadar sürekli karıştırarak demlenen ıhlamur suyu ilave edilir.

:KK28:Kızlar size sık kullandığım bir önerim daha var.
Cildinizi cansız ve pul pul hissediyorsunuz acil dışarıya çıkmanız gerekli ama yüzünüz kızarmadan peeling yapmalısınız.

Hemen kalkıp kendinize tercihen şekersiz yada az şekerli bir Türk Kahvesi yapın için ve telvesini kat kat cildinize sürün (göz altlarınız dahil)
Kahve telvesi kurusun cildinizde ve parmak uçlarınızı kullanarak dairesel hareketlerle yüzünüz ovmaya başlayın telvenin fazlası dökülsün.
Fazla kısım döküldükten sonra yüzünüzü su ile durulayın, peeling yapılmış canlanmış yumuşacık bir cilt işte karşınızda
:KK16:

Tabi cildimi 50+ faktörlü güneş koruyucu ile koruyorum lütfen leke gidermek amacındaysanız yeni leke oluşumunu önlemek ve var olan lekelerin renginin koyulaşmasının önüne geçmek için gündüz güneş koruyucu kullanın, yağ bakımlarını gece yapın.

Kulaklarımı bol bol çılatırsınız...:KK9:
Benim sizlerin kulaklarını çınlatmamı istemiyorsanız:KK9: yazdıklarımı ve ileriki sayfalarda sorulara verdiğim cevapları lütfen okuyup sorunuzun cevabı yoksa sormanızı rica ediyorum ki konu tekrar üzerinden devam etmesin:nazar:, farklı soruları olan arkadaşları fazla fazla sayfa okutmak zorunda bırakmayalım:KK1::21:

Rica ediyorum sağda solda okuduğunuz duyduğunuz sözde formülleri topiğe yazmayınız ki (onları paylaşabileceğiniz başka topikler mevcut!) o sözde formüllerin yayılmasını, bilgi kirliliğini engelleyelim kafalar karışmasın.:KK31:

Bir ricam daha olacak konu içinde konu dışı sorular sorup tavsiyeler vermeyiniz. Lütfen konu dışında yorum yapmayalım ki okuyacak soru soracak kullanım yorumlarını paylaşacak arkadaşlara fazla fazla sayfa okutmayalım:KK34:

Benim yazdığım konu dışında gelen sorulara cevap vermeyeceğim.

Benim gibi gamzeli arkadaşlarım lütfen gamzelerinizin üstüne gelmeyecek şekilde uygulayın, hodan yağı gamzelerimi doldurdu :KK53: o kısma sürmediğimde geri geldiler:KK14::KK1:
(hodan yağı kırışıklık değil yağ dokusu eksikliğine etki ediyor, mesela gamze gibi)

Hodan yağını hamile arkadaşlarımız doktora danışmadan kullanmamalılar. (Hodan yağımın kutusunda böyle bir uyarı var)

E vitaminine alerjisi olan yada alerji yapabilecek tipte cilde sahip arkadaşlarım bileğinizin iç kısmında deneme yapmasını kızarıklık yoksa kullanmalarını rica ediyorum ki sorun yaşamayalım.

Kesinlikle hiç bir marka ve firmanın temsilcisi değilim, sadece kullanıp memnun kaldıklarımı sorunumu çözenleri öneriyorum bu tarzda suçlamalar yapacak arkadaşların kalbini kıracağımı da ayrıca belirtmek isterim!

Detay bilgilendirmelerime de blog adresimde takipçim olarak (gmail sahibi olmanız ve google'a ladysubaru blog yazıp) ulaşabilirsiniz:KK17:

Karışımlarım ve oranları aşağıdaki mesajımda:KK16:
http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-...i-parfumleri-kullananlar-37.html#post25467562
ve son güncel hali
http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...irebir-hala-kullaniyorum-78.html#post29278606

Tca Pelling deneyimim aşağıdaki mesajımda:KK16:
http://www.kadinlarkulubu.com/lekel...5-tca-triklosetik-asit-peeling-deneyimim.html

O bakımdı şu bakımdı derken bu durakta durmayalımda:KK1:

Eki Görüntüle 449195

:KK16:Saygılar:KK42:

Son düzenleme:
Tavsiye için teşekkürler.Çok mantıklı geldi,bugün nemlendirici niyetine bepanten krem ve evigen kapsül alıp karıştırmayı düşünüyorum.zaten akşamları da mutlaka kayısı çekirdeği yağıyla yüzümü siler öyle yatarım.hodan yağını duymamıştım ama üzüm çekirdeği yağı almayı düşünüyordum.tekrar teşekkür ederim.
Pahalı kozmetiklere bir dünya para ödememize gerek yok bence,doğal bakımlar hepsinden daha etkili.

Tavsiye için teşekkürler.Çok mantıklı geldi,bugün nemlendirici niyetine bepanten krem ve evigen kapsül alıp karıştırmayı düşünüyorum.zaten akşamları da mutlaka kayısı çekirdeği yağıyla yüzümü siler öyle yatarım.hodan yağını duymamıştım ama üzüm çekirdeği yağı almayı düşünüyordum.tekrar teşekkür ederim.
Pahalı kozmetiklere bir dünya para ödememize gerek yok bence,doğal bakımlar hepsinden daha etkili.

Kesinlikle kozmetiğe verdiğim paralara acıyorum resmen cildim tazelendi renk bütünlüğü sağlayabildim beyaz tenli olmak çok zor :KK9:
Buğday yağını daha çok tavsiye ederim üzüm çekirdeği yağındansa buğday yağı hem cilt tonunu düzenliyor :KK34:

Son düzenleme:
Hanımlar argan yağının peşine düşmemizin sebebi içerdiği yüksek e vitamini değil mi?
Ben orjinalini anlayana kadar bekleme kararı aldım ve bir çözüm geliştirdim.:KK17:

1) Cildinize uygun nemlendiricinin içine 2-3 ampul evigen ( E vitaminidir eczaneden alabilirsiniz) ekleyin öyle kullanın.
2) ''buğday yağı + hodan yağı + kayısı çekirdeği yağı+ üzüm çkirdeği yağı'' bunlarıda başka bir şişede hodan yağını 3 kapak diğerlerini bir kapak koyarak
gece temiz cilde sürüp yatın.
Sabah yüzünüzü temizleyiciniz ile yıkayıp (Ben ''kükürtlü sabun+ damla sakızlı sabun+ buğday özlü sabun''ları kullanıyorum
göz makyajı dahil çok güzel temizliyor cildimi aktarlarda mevcut)
E vitamini ilave ettiğimiz nemlendiricinizi uyguayın 5-10 gün sonra değişim neymiş görün..:KK9: (Sıkışmış gözenekler duru aydınlık pırıl pırıl bir cilt ki alnımdaki mimik kırışınığını ciddi şekilde azalttı ):nazar:
Kulaklarımı bol bol çılatırsınız...:KK9:

:KK16:Saygılar:KK42:

verdiğin bilgiden dolayı çoooooookk ama çooook teşekkür ederim.sanırım aradığımı buldum.benimde alnımda ve yanaklarımdaki gözenekler biraz açık. aklıma geldğikçe yumurta akı ve limon maskesini yapıyorum gerçektende yaptığım anda etkisini gösteriyo ve sabaha daha sıkı bir ciltle uyanıyorum.malzemeleri alıp düzenli bi şekilde uygulamayı düşünüyorum.yalnız ben cildime nemlendirici süremiyorum sürdüğüm andan itibaren yüzüm lekeli gibi görünüyo sanırım cildime uygun kremi bulamadım.hangi nemlendiriciyi kullandığını yazabilirmisin?? şimdiden çok teşekkürler:KK16::KK16:

verdiğin bilgiden dolayı çoooooookk ama çooook teşekkür ederim.sanırım aradığımı buldum.benimde alnımda ve yanaklarımdaki gözenekler biraz açık. aklıma geldğikçe yumurta akı ve limon maskesini yapıyorum gerçektende yaptığım anda etkisini gösteriyo ve sabaha daha sıkı bir ciltle uyanıyorum.malzemeleri alıp düzenli bi şekilde uygulamayı düşünüyorum.yalnız ben cildime nemlendirici süremiyorum sürdüğüm andan itibaren yüzüm lekeli gibi görünüyo sanırım cildime uygun kremi bulamadım.hangi nemlendiriciyi kullandığını yazabilirmisin?? şimdiden çok teşekkürler:KK16::KK16:

Tatlım cildindeki lekeli görünümü o yağ karışımı ve e vitamini ilave ettiğin nemlendirici kısa sürede çözecek sende değişime gün gün şahit olacaksın zaten hiç takma aklına:21:
Lekeli görünümden kurtulman için ara ara gece yüzünü temizledikten sonra sadece buğday yağı sürüp yatmanı öneririm cildim beyaz olduğu için bende çektim :KK34:
Aktarlarda mecit efendinin kocaman 200ml bir nemlendiricisi var 'kara üzüm çekirdeği kremi' ve 'kayısı çekirdeği kremi' olarak onlardan aldım
Eski nemlendirici kabımı yıkadım ikisinden 2 şer tatlı kaşığı gibi koyup 2 ampul e vitamini ekledim tahta kaşıkla güzelce karıştırdım...
oldu bana nemlendirici :KK9::KK76::KK9:

Umarım benim kadar sizlere de faydası dokunur:KK42::KK3:

Tatlım cildindeki lekeli görünümü o yağ karışımı ve e vitamini ilave ettiğin nemlendirici kısa sürede çözecek sende değişime gün gün şahit olacaksın zaten hiç takma aklına:21:
Lekeli görünümden kurtulman için ara ara gece yüzünü temizledikten sonra sadece buğday yağı sürüp yatmanı öneririm cildim beyaz olduğu için bende çektim :KK34:
Aktarlarda mecit efendinin kocaman 200ml bir nemlendiricisi var 'kara üzüm çekirdeği kremi' ve 'kayısı çekirdeği kremi' olarak onlardan aldım
Eski nemlendirici kabımı yıkadım ikisinden 2 şer tatlı kaşığı gibi koyup 2 ampul e vitamini ekledim tahta kaşıkla güzelce karıştırdım...
oldu bana nemlendirici :KK9::KK76::KK9:

Umarım benim kadar sizlere de faydası dokunur:KK42::KK3:

canım gerçekten çok teşşekür ederim verdiğin bilgilerin cildime iyi geleceğine inanıyorum:KK1: bu yağ karışımından ayrı bazı geceler sadece bugday yağı kullanıcam dimi yanlış anlamadım canım:21::21:

canım gerçekten çok teşşekür ederim verdiğin bilgilerin cildime iyi geleceğine inanıyorum:KK1: bu yağ karışımından ayrı bazı geceler sadece bugday yağı kullanıcam dimi yanlış anlamadım canım:21::21:

Evet tatlım ayrıca bugday yağı kullanacaksın istersen yağlı karışımdaki buğday yağı miktarınıda yükseltebilirsin:KK34:
Ve mutlaka cildini ölü hücrelerden peeling veya kil maskesi yaparak arındırmanı da tavsiye ederim ki yaptığımız bakım cilde işleyebilsin:21:

Evet tatlım ayrıca bugday yağı kullanacaksın istersen yağlı karışımdaki buğday yağı miktarınıda yükseltebilirsin:KK34:
Ve mutlaka cildini ölü hücrelerden peeling veya kil maskesi yaparak arındırmanı da tavsiye ederim ki yaptığımız bakım cilde işleyebilsin:21:

canım çok teşşekkür ederim.kremi ve yağları alıp başladığımda gelişmeleri yazarım. buğday yağının miktarını artırırım koyarken . ben bazen yüzümü 15 dkk kadar falan buhara tutup gözeneklern iyice açılmasını sağlıyorum sonrada yumurta akı limon maskesi yapıyorum yüzüm anında sıkılılaşıyo.bu maskeyi ve senin bakımını düzenli olarak yapcam bundan sonra:nazar::nazar:

Kızlar bu bakım bütün cilt tipleri için geçerli mi anlayamadım?:26:

canım çok teşşekkür ederim.kremi ve yağları alıp başladığımda gelişmeleri yazarım. buğday yağının miktarını artırırım koyarken . ben bazen yüzümü 15 dkk kadar falan buhara tutup gözeneklern iyice açılmasını sağlıyorum sonrada yumurta akı limon maskesi yapıyorum yüzüm anında sıkılılaşıyo.bu maskeyi ve senin bakımını düzenli olarak yapcam bundan sonra:nazar::nazar:
Canım rica ederim amaç birbirimize yardımcı olup çözüm geliştirmek :KK34:
Peeling ve kil maskesi yapıp cildini ölü hücrelerden arındırman bakımının işlemesi için yeterli buhar cildi gözenekleri aşırı gevşetiyor cilt doktorları özellikle önermiyor:KK19:
Aldığın sonuçları keyifle takip edeceğim:KK12:

Kızlar bu bakım bütün cilt tipleri için geçerli mi anlayamadım?:26:

Nemlendirici için evet tüm cilt tipleri için geçerli diyebilirim
Yağ karışımı için ise benim cildim yağlıya dönük karma herhangi bir sorun yaşamadım:KK34:

Canım rica ederim amaç birbirimize yardımcı olup çözüm geliştirmek :KK34:
Peeling ve kil maskesi yapıp cildini ölü hücrelerden arındırman bakımının işlemesi için yeterli buhar cildi gözenekleri aşırı gevşetiyor cilt doktorları özellikle önermiyor:KK19:
Aldığın sonuçları keyifle takip edeceğim:KK12:

Nemlendirici için evet tüm cilt tipleri için geçerli diyebilirim
Yağ karışımı için ise benim cildim yağlıya dönük karma herhangi bir sorun yaşamadım:KK34:

Benim cildim de yağlı, o zaman deneyebilirim demek ki. :) Gerçi ben şu an ilaç kullanıyorum cildim için, tedaviden sonra denesem daha iyi olur sanırım. Teşekkür ederim.:KK54:

Benim cildim de yağlı, o zaman deneyebilirim demek ki. :) Gerçi ben şu an ilaç kullanıyorum cildim için, tedaviden sonra denesem daha iyi olur sanırım. Teşekkür ederim.:KK54:

Canım bence şimdi de kullanabilirsin tahminim doğruysa antibiyotik ve soyucu krem kombini kullanıyorsan sorun olmaz hem alttan gelen sağlıklı cildi beslersin:KK34:

Canım bence şimdi de kullanabilirsin tahminim doğruysa antibiyotik ve soyucu krem kombini kullanıyorsan sorun olmaz hem alttan gelen sağlıklı cildi beslersin:KK34:

Evet, aynen öyle yapıyorum canım. :) O zaman birkaç kere deneyim, olumsuz sonuç alırsam bırakırım.

Evet, aynen öyle yapıyorum canım. :) O zaman birkaç kere deneyim, olumsuz sonuç alırsam bırakırım.

Şöyle söyleyebilirim cilde uygulamaya başladığın bir kaç gün hafif bir kaşıntı yada kızarıklık yapabilir bir kaç günde cilt alışıyor, onun dışında sorun yaşamamanı faydalı olmasını umuyorum:KK34:

Canım ben bu tavsiye ettiklerini kızkardeşime anlattım,o da hemen gidip almış ama e vitamini kapsülü değil de ampulü demişim yanlışlıkla.farkeder mi?kapsülün içinden çıkan nasıl bişey,sıvı mı?bu arada e vitaminini karıştırmak için nemlendirici niyetine bepanten krem aldı.

Canım ben bu tavsiye ettiklerini kızkardeşime anlattım,o da hemen gidip almış ama e vitamini kapsülü değil de ampulü demişim yanlışlıkla.farkeder mi?kapsülün içinden çıkan nasıl bişey,sıvı mı?bu arada e vitaminini karıştırmak için nemlendirici niyetine bepanten krem aldı.

Canım kapsül değil cam ampul de aldım ben evigen i
Bepanten ile denemedim yalnız ben bepanten çok yağlı gelmez mi ki bilemedim:26:

Yok canım bepantenin iki çeşidi var,biri merhem,yağlı dediğin o.diğeri bepanten plus,nemlendirici gibi,yağsız hafif bişey.ben bugün aldım,içine de e vitamini kattım,yağlardan da henüz sadece kayısı çekirdeği yağım var ama bu haliyle bile mucize etkisi yarattı,seni ömrüm boyunca hep hatırlıycam,çok çok teşekkür ederim.beni artık sadece kimyasal peeling paklar diyordum,onunda evde yapılanı deli cesareti istiyor,dermatologlar da seansına 300lira istiyor beni çok aşıyor diye düşünürken senin yazdıklarını okudum artık başka birşeye ihtiyacım kalmadı çok sağol

Yok canım bepantenin iki çeşidi var,biri merhem,yağlı dediğin o.diğeri bepanten plus,nemlendirici gibi,yağsız hafif bişey.ben bugün aldım,içine de e vitamini kattım,yağlardan da henüz sadece kayısı çekirdeği yağım var ama bu haliyle bile mucize etkisi yarattı,seni ömrüm boyunca hep hatırlıycam,çok çok teşekkür ederim.beni artık sadece kimyasal peeling paklar diyordum,onunda evde yapılanı deli cesareti istiyor,dermatologlar da seansına 300lira istiyor beni çok aşıyor diye düşünürken senin yazdıklarını okudum artık başka birşeye ihtiyacım kalmadı çok sağol

Kesinlikle etkili çok mutlu oldum fayda görmenden:KK9: ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum zamanla daha da güzel sonuçlar alacağına eminim :KK34::21:
Ara ara buğday yağını tek uygula cildine renk ve leke açma konusunda çok iyi :21:

ayyyy bunları duydukça kremi hazırlayıp kullanmak için sabırsızlanıyorum. ladysubaru sanaaaa çooooooook ama çooook teşekkür ederiiimm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ayyyy bunları duydukça kremi hazırlayıp kullanmak için sabırsızlanıyorum. ladysubaru sanaaaa çooooooook ama çooook teşekkür ederiiimm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Rica ederim tatlım kozmetik ürünlere faydası olmadığı halde para dökmekten bıktım azıcıkta araştırıp karıştırınca bunlar çıktı ortaya :KK9:
Taze ciltlere olduğu kadar orta yaş üstünde de etkili:21:
Yengeme de uyguluyoruz 42 yaşında ve cildi çok canlandı kırışıklıklar hafifledi nur indi esmen yüzüne:KK1::KK76::KK16:

Son düzenleme:
X