Maske Tarifleri Gözenek sıkıştıran nemli sivilcesiz bakımlı cilt için (Birebir hala kullanıyorum)

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
merhaba lady.. topiğinden çok faydalandım yğ karışımları tonikler yaptım burdaki tarşflere göre ve çok memnun kaldım.. sorum şu ki ben gebe olduğumu öğrendim. önerdiğin yağla ve laktik asitli toniği kullanmam doğru olur mu acaba ilgin var mı?
yardımcı olursan sevinirim...
Hamilelikte kullanılmamasını söylüyor Lady.

ladycim veyahut forumu okuyup da konu ile ilgili fikri olan arkadaşlarım,

baştan söleyim zamanında forumun hepsini tek tek okudum ama zaman hafizama ket vurduğu için unutup tekrar tekrar soruo olabilirim. e vitaminini gnş kremimizin içine katıp gündüz de kullanabilir miyiz? bir de e vitaminini yakın bi arkadaşımın doktoru kaşlarının beyazlamasını durdursun diye sür demiş. laydcim ne dersin bu konuda?

bir de laydciğim
mart ayını bitrdik nisana girdik. artık adım adım yaza yaklaşıyoruz. glikolik asit toniği konusunda ne yapmalıyım.artık bırakmalımıyım yoksa %10 luk glikolik asiti hala sürmeye devam etmeli miyim?

şimdiden teşekkür ederim cevapların içn...
Ben daha önce güneş kremime ekliyordum, direkt olarak yüzüne sürmediğin için bir sorun olmaz, kullanabilirsin. Nemlendiricimizi de zaten gündüz kullanıyorduk.
Kaş içinde Lady işe yaramayacağını, havuç, kabak çekirdeği yemesini söylüyor. E vitamini içeren yiyecekler yesin.

Lady ben her kil maskesi yaptığımda daha doğrusu istinasız her masskede
yüzüm eşit şekile emiyor yanaklarım hariç...yarım saate ancak emmeye başlıyor
lady o kısım yağlı mı kuru mu...:44:

Geç kuruyan kısımlar yağlıdır.

Son düzenleme:
Bepanthene, evigen ampul, kadın dogum hapı (herhangı bı tane, ucuzundan) sampuanımın ve cılt bakım kremımın vazgecılmez malzemelerı.annemın hazırladığı bu kremle cıldımız bebek gıbı ışık ışıl oluyo gün geçtikçe Ozellıkle bellı bı yasta etkisi daha da mükemmel. Merak edenlere detayları anlatabılırım

Slm benim cok hassas ver kuru bi cildim var hemen alerji yapabiliyor.. Bahsettiginiz uzum cekirdegi ve nar cekirdegi yagini kremleri buldum e vitaminini Ise kapsul seklinde buldum ozon yagi da var peki bunlarla nasil bi karisim elde edebilirim.. Bi tane kapsul 400mg Yani 600 ie yaziyo

Merhaba:)
Evigen e vitamini ampulleri sanırım üretimden kalkmış :KK43: Bunun yerine kullanabileceğimiz farklı bişey var mı?
:KK3:

Slm benim cok hassas ver kuru bi cildim var hemen alerji yapabiliyor.. Bahsettiginiz uzum cekirdegi ve nar cekirdegi yagini kremleri buldum e vitaminini Ise kapsul seklinde buldum ozon yagi da var peki bunlarla nasil bi karisim elde edebilirim.. Bi tane kapsul 400mg Yani 600 ie yaziyo
Merhaba, yağları 1er tatli kasigi karistirip 4-5 damlasi ile masaj yapın, haftada 3 gece. Ozon yağını zaten karıştıramazsınız, onu buzlukta tutup tek başına sürersiniz diğer günler.
Kreme de 1 kapsül ekleyin, eğer alerji yapmazsa 2 kapsül ekleyin, çünkü biz hiç denemedik kapsülünü.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba lady cim :)

hint yaginin cok iyi bir temizleyici oldugunu duydum.. ve ay cicek yagi veya zeytinyagi ile karistirilip yuze masaj yapildiginda cildi cok guzel temizleyecegini okudum brcok yerde..
sence bu dogru mu yani cildim yagli fakat nemsiz.. sence bu yontemle yuzumu temizlemeli miyim faydasi olur mu ?
haftada kac gun yapabilirim ?

Bepanthene, evigen ampul, kadın dogum hapı (herhangı bı tane, ucuzundan) sampuanımın ve cılt bakım kremımın vazgecılmez malzemelerı.annemın hazırladığı bu kremle cıldımız bebek gıbı ışık ışıl oluyo gün geçtikçe Ozellıkle bellı bı yasta etkisi daha da mükemmel. Merak edenlere detayları anlatabılırım

Merhaba canım. Benim cildim yağlıve sivilce lekeli, yağ bezeli yer yer.eğer tarifin bu duruma uygunsa bana anlatır mısın?:KK31:
.bu tarif

Selamlar..
Konu tam benlik:)
Benim cildim karma.. Elmacık kemiklerimin orada, burnumda ve çenemde gözeneklenmeler mevcut. Dediğiniz kahve telvesi peelingini acil zamanlarımda değil her daim uyguluyorum ben:) bir de sirke ile tonikliyorum fakat nemlendirmiyorum. Arada zeytinyagı ve bal sürüyordum. Nemlendirici krem tarifinizi uygulamak istiyorum fakat aklıma takılan; ben emziriyorum E vitamini alıp katsam mecitefendi kremleri ile oluşan nemlendiricime; bir sorun teşkil eder mi?
Teşekkür ederim.

Selamlar..
Konu tam benlik:)
Benim cildim karma.. Elmacık kemiklerimin orada, burnumda ve çenemde gözeneklenmeler mevcut. Dediğiniz kahve telvesi peelingini acil zamanlarımda değil her daim uyguluyorum ben:) bir de sirke ile tonikliyorum fakat nemlendirmiyorum. Arada zeytinyagı ve bal sürüyordum. Nemlendirici krem tarifinizi uygulamak istiyorum fakat aklıma takılan; ben emziriyorum E vitamini alıp katsam mecitefendi kremleri ile oluşan nemlendiricime; bir sorun teşkil eder mi?
Teşekkür ederim.
Cevabı bilsem vericem ama bilmiyorum:KK45: bence sen internetten araştır canım.

bu dışarıdan aldigimiz yaglar ( badem , zeytinyagi vs. akliniza ne geliyorsa artik ) soguk sıkım olması gerekiyormuş...eger bu ürünlerin yaglari sıcak sıkım yapilirak üretiliyorsa cildinize hiç bir faydasi olmuyor..cünkü içerdigi mineraller ölmüyormuş...soguk sıkım olarak üretilenlerde cok pahali oluyor...

konu bayağı eski ama ben yeni gördüm. bu zamana kadar rastlamamış olmam şaşırtıcı. neyse bende yağları aldım inşallah yarın başlayacağım

Lady Subaru nun blog u var oraya da bakın kızlar Marka olarak Türkiye üretimi olan bir yerden alıyoruz reklam olur diye yazamıyorum (doa koz....) internet sitesi var yaklaşık 2 yıldır burada yazılanları kullanıyorum memnunum Şunu unutmayın düzenli yaparsanız birseyler düzeliyor

X