Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu siyah beyaz evime duvar rengi acil yardım edin kızlarrr :((

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

pelintoprak

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2011
1.399
24
34
salonum ve yatak odamdaki mobilyalar siyah beyaz gri.

evdeki duvar rengi buz beyazı yani binevi açık gri idi.

dün badana yapmaya başladık hangi renk boya alacağımıza karar veremdim açık uçuk bi ton olsun dedim dyo nun köpük diye bi rengi aldım
dün mutfağı boyadık ama renk çok kötü belilrli belirsiz şampanyanın en açığı fildişinin solmuşu gibi bi renk çıktı :KK43:(( 15 lt. aldık bide yaa napıcam salonu asla boyayam o renge. yeni bi renk alıca sizce siyah beyaz ve grinin hakim olduğu bir odaya aydınlık ferah göstrecek bi renk ne olabilr .

aslında kese kağıdı rengini çok beğenirim ama malesef benime eve olmaz :KK43:

vanilya çiçeği,kum beji,çakıl taşı aklıma bu renkler geldi.eşyana uyar diye düşünüyorm.vanilya çiçeği çok güzel bir renk.

benim de aşağı yukarı bu renkler ve allah izin verirse belli belirsiz bi pudra rengi yapmak istiyorum şampanyanın içine çok ama çok az somon karıştırıcak ustamız çok hafif bi pudra daha sıcak olur diye düşündük. güneşlik perdemi de çok koyu mor veya çok çok koyu şarap rengi kendinden desenli düşünüyorum bakalım kısmet :)

kum beji çok güzel bir renk her eşyayada uyuyor.yalnız markaya göre değişiyor marshall kum beji çok koyu çıktı bizde değiştireceğiz:KK31:

Siyah beyaza canlılık katmak için,sadece 1 duvarı farklı bir renge boyayabilirsiniz.
Mesela resimdeki gibi firuze rengi olabilir.
Veya gökyüzü mavisinin 1 ton koyusu veya lavanta rengi gibi...

$Blue-black-white-bedroom-by-Tera-Hampton.jpg

X