Siyah nokta ve sivilcelerimden nasıl kurtulabilirim:(?

bnde de var aynısı limonu denedim ayvayı denedim ama hiçbiri olmadı birazcık geçiyo gibi oldu ama sonradan yine çıktılar bende şimdi saldım artık ne olursa olsun diyorum ve geçmeye de başladı :KK70:

bu gidişle bende öyle yapıcam :çok üzgünüm: a.s

Bu arada bu suyuda bu sitede buldum http:///www.kadinlarkulubu.com/sivilceli-ciltler-ve-cozumleri/40182-sivilcelerime-yillar-once-bu-su-ile-veda-ettim.html Buyrun ama tekrar söylemeliyimki kesin bir sonuç vermiyor yani sivilcelerden tam olarak kurtulamıyoruz:teselli:

bu konuya bakmıştım.bi ara yaptırmayı falan düşündüm ama bazı arkadaşlar sonuç alamadıklarını yazmıştı sanırım ondan hep erteleyip durdum.bi ara çok heveslendim cildiye doktoruna gittim yazdıracaktım ki aptal kafam formülün yazılı olduğu kağıt evde kaldı
:1shok: bende açıkçası kçıma baka baka gittimmirmirmirmir:roflol::tomato:

kesinlikle bir cilt hekimine gitmeni öneririm cildin daha çok genç yanlış uygulamalarla dönüşü olmayan lekelere neden olabilirsin

Cnm dediğim gibi napalım tam olarak geçmiyor..Ama ben sıktıktan sora suyu sürüyorum kuruyor ama tekrar çıkıyormirmirmirmir Birde benim arkadaşımın yüzünde çok sivilce vardı..belli bi zaman görüşememiştik ,aylar sora görüştük baktım sivilceleri çok az kalmış..Sordum İmex diye bir krem kullanmış tavsiye etti bu bitince onu kullancam,ayrıca bi arkadaşım daha tavsiye etmişti hem kapatıcı gibiymiş kaydirigubbakcemile5 araştır burdada vardı sanırım onla ilgili bi başlık..:eek:

Son düzenleme:
ya arkadaşlar siyah noktalar için dermokilli öneririmisiniz
gçirirmi acaba

canım ben de şikayetçiydim gecen gun banyoda burnumu keseledım bır beyazlama oldu..tamamen deil ama cogu gittii..dene istersenn..ben bır sure denıycem..

nsil keseliyosunuz sicak mi soguk suylami ?
sonradan bisi suruyomusunuz??
ve hangi keseden??

kızlar ben bi şi deniorum 3 gündür acaip işe yaradı ama sizde işe yaramassa kızmayın bana.şimdi canlarım ben aktardan tesadüfen şems volkanik çamur maskesi die bi şi gördüm.niveanın maskeleri gibi yayvan plastik tarzı bi paketteydi.volkanik çamur falan diyince de insanı cezbedio ya aldım 2,5 ytl 'ye bi de arap kızı kreminin pembesini değil beyazını aldım bu kez.eve gidince yüzümü clean & clear ın temizleyici toniğiyle sildim.johnson un yüz yıkama jeliyle yıkadım.sonra buhara tuttum yüzümü.sonra volkanik çamur maskesini sürdüm yüzüme.acaip gerildi yüzüm ama 1 gece öyle yattım.sabah yıkadım hiç siyah nokta yoktu.3 gün geçti hala da yok.arap kızı kremini de gece yatarken biraz kalın bi tabaka halinde sürüorum.bütün arklar beyazlamışsın diolar.1 gece şems volkanik çamur maskesi 2 gece arap kızı kremi:)baya uzun oldu ama ayrıntılı anlatmak istedim.sengözlerimebaksanab

cnm dermokili deniyebilirsin ayrıca naneyi suyun içine koy kaynat buharuna dur sivilcelerin içinde moos kükürtkü sabunu deniyebilirsin sakın sıkma sonra iz kalıyor işin yoksa bi de o izlerle ugraş en güzeli temiz tutmak

canım bence daha yüzüne bakım yapmak için çok erken şu an yüzündekiler ergenlik sivilceleri. cildinle uğraşmaya ne kadar geç başlarsan o kadar şanslısın. ergenlikte ne kadar uğraşsan da geçmeyebiliyo sivilceler sonra bi dönem geçince bi bakıyosun yüzün ortaya çıkmaya başlamış tamamen düzelmiş. bu dönemmde fazla oynayıp yara izi bırakmazsan ve birazcık sabırlı olursan hasarsızca atlatırsın bu dönemi. ama sivilcelerin çok fazla iltihaplı ve sürekli yüzündeyse bi cilt doktoruna görünmelisin. zaten o tip sivilceler ilaçsız geçmez gamyoncuiremsu

güzelim daha 14 yaşındaymışın yani ergenliğe yeni girmiş sayılırsın o yüzden bu sivilcelerin hormanlarının etkisi.bu gibi sorunlar yaşaman çok doğal biyolog olduğum için bunları soleyebiliorum sana.enkısa zamanda bi doktora görün hormon testlerini yaparlar ve uygun bi çözüm verirler sana.bide oynama ve dert etme bunlarda etkiler.

Siyah nokta temizleme bantlarını bir kere kullandım. Gözeneklerim tamamen temizlendi.O günden bu yana buhar banyosu yapıyorum yüzüme düzenli olarak.
Haftada bir bal maskesi yapıyorum ve de kendi peeling tarifim var. Şuan siyah noktalarla neredeyse hiç sorunum kalmadı. Gözeneklerim sıkılaştı.Tabii
çözüm bulamadığım bir sorunum var : Göz altı morluğu :KK43:

ben napıcamm :KK43: simsiyah bi burnm var ... neyle temızlersem temızlym tkrar syahnokta doluo :S

X