Maske Tarifleri Siyah noktalar için çok basit bir maske

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Liylaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
10
3
Evett hanımlar siyah noktalar için güzel ve etkili bir maske tarifi kullanıyorum- tarif dediğime bakmayın çok kolay:) - , paylaşmak istedim.
Tarif için;
-1 yumurta akı,
-Peçete,
-Yüzünüzü keseleyebileceğiniz bir lif vb. bir şey sonrası için nemlendirici krem.

Yumurtaın akını ve sarısını ayrı ayrı kaselere ayıralım,biz akını kullanıcaz;ama sarısını da atmayın ziyan olmasın. Yumurtanın akını bir fırça olur veya elinizle olur yüzünüze sürün ve hemen sürdüğünüz yerlere peçeteyi yapıştırın.( Göz çevrelerine,dudak kenarlarına sürmeyin sakın, ben yanlışlıkla dudak kenarlarınıda yapmıştım bir kere peçeteleri çekerken acıyorr :) ) Yaklaşık bir 10 dakika kurumasını bekleyin.Sonra aynanın karşısında peçeteleri yavaş yavaş çekin. Sonasında yüzünüzü suyla bir yıkayın hafifçe keseleyin,böyle hafifçe bastırmadan hırpalmadan,sonra bir nemlendirici krem ohh mis. Siyah noktalar belirginsizleşiyor,böyle cildiniz parlıyor:) Kolayy gelsin :)

Yumurtaya alerjiiz varsa denemeyin aman diyim :)

X