Siz olsanız ne yapardınız?

O dalgasına bakmak istiyor sanki.
Bence de öyle yani bu uğurda çiğnemeyeceği yapmayacağı şey kalmamış gibi. Ben hiç böyle tanımazdım. Yani bir yerlere gelmek için müdürüne yalakalık yapıyor gibi geliyor ve bu mide bulandırıcı ben ona da söylüyorum sen işini iyi yaptığın sürece böyle şeylere gerek yok diye ama anlayana orda işler böyle yürüyor sanırım

O dalgasına bakmak istiyor sanki.
Bence de öyle yani bu uğurda çiğnemeyeceği yapmayacağı şey kalmamış gibi. Ben hiç böyle tanımazdım. Yani bir yerlere gelmek için müdürüne yalakalık yapıyor gibi geliyor ve bu mide bulandırıcı ben ona da söylüyorum sen işini iyi yaptığın sürece böyle şeylere gerek yok diye ama anlayana orda işler

Bence de öyle yani bu uğurda çiğnemeyeceği yapmayacağı şey kalmamış gibi. Ben hiç böyle tanımazdım. Yani bir yerlere gelmek için müdürüne yalakalık yapıyor gibi geliyor ve bu mide bulandırıcı ben ona da söylüyorum sen işini iyi yaptığın sürece böyle şeylere gerek yok diye ama anlayana orda işler
Aslında biraz kendini dinlesen ne kadar soğuduğunu göreceksin sende
Yazdıklarını okudum. Sadece cesaret edemiyorsun şuan, yine söylüyorum tekrar söylüyorum bu böyle devam ettikçe herşey çok daha kötü olacak daha da değersiz olacaksın. Politik davranıyorum falan hikaye bence bende beyaz yakayım ofiste çalışıyorum ve bahsettiğiniz gibi bir kadın müdür bur da da var erkek ve düzgün görünümlü çalışanlarıyla fazla samimi ve kadın evli ve bu kadının ekibinde kadınla labali olmadan işini yaparak çok başarılı olan bi adam var kadın sürekli erkek çalışanlarıyla tensel temasta çalışırken mesela omuzlarına kollarına dokunuyor falan ama o adama karşı mesafeli neden adamdan dolayı.
Yani hayatında siz olmasanız bile böyle gevşek olmamalı bir insan kadın erkek fark etmez.
Şimdi beni düşman sanmayın eğer bu yaşadıklarınızı kardeşim yada ablam yaşasaydı daha sert konuşurdum. Siz yazdıklarımdan anladığım kadarıyla saf salak bi kadın değilsiniz. Kendinize değer verin resti çekin çıkın gidin hata yapan o eninde sonunda rezil olacak o içiniz rahat olsun.

valla 3 kere baktım yorumu benmi yazdım diye her cümlenizin altına imzamı atarım sen=ben demek
Sağolun yorumunuz icin, aklın yolu bir aslında. O yuzden de cogumuzun düşündüklerini yazdığımı düşünüyorum. Konu sahibi arkadaşa uzuldum, gayet akli basinda biri ama eşı o kadar manipüle etmis ki kafası karışmış. Burda yazdıklarımızla belki biraz yardımcı olabilmişizdir.

Siz bile rahatsız olmuşsunuz bir de beni düşünün istediği herşeyi söyleyebiliuor artık. Kırmaktan dökmekten korkmuyor sonra ben kendimi toparlamakla uğraşıyorum. Kendimi herşeye hazırlamam lazım. Bunun için çabalayan bir insan olmak için elimden geleni yapıcam. Bu devirde benim yaptıklarımı yapabilecek kadın bulmak da çok zor asla maddi anlamda beklentim yok hiç bir zaman olmadı sadece huzur istedim ya sadakat istedim bir adım atarken karım ne düşünür diye düşünen bir adamla evlenmek istedim. Ama yanlış kişiye güvenmişim ben.
İnsanın kalbi en çok buna acıyor işte, onca fedakarlığa değdi mi hayır. Kimse için fedakarlık yapmamak lazım demek ki insanlar böyle böylr bencil oluyor ki bana en uzak şeydir bencil olmak
Konu sahibi aslında siz de herşeyin farkındasınız.Esinizin normallestirmeye çalıştığı, manipüle ettiği şeyler hiçte masum değil.Mantik sahibi hiç bir kadın buna anlayış göstermez,kabullenmez.
Eşinizi hayatınızın merkezinden çıkarın, kendinize odaklanın, bakış açınızı değiştirince bir adam için ömrünüzü çürütmeye deymeyeceğini.Hayatin onsuz da çok güzel olduğunu anlarsınız.Esiniz kabul etmesede sadakat konusunda terazisi şaşmış Aynı şeyi siz yapsanız eve kapatıp,telefonu elinizden alırdı........Diğer yapacağı şiddet ve daha kötülerini yazamıyorum bile

Selam ben 2 aydır 15 günde bir adet olmaya başladım tam ovulasyon günümde çatlama günümde adet oluyorum ve bu adetım çok açık bir pembe renkte oldu ve 2 gün felan sürdü böyle pedime az az geldi yoğun bir kanama degıldi ve sanki böyle sağ kasığıma ara ara kramp şeklinde ağrılar giriyor ama onun haricinde hiç berilti yok koku hassasiyeti göğüs hassasiyeti felan yok adetimde daha var acaba test yapsam çıkar mı birde ben rahim film çekildim 9 ocakta 1 ocakta normalde regl olmuştum ama 1 Ocak catlama günümde genede ilişki girmiştik kafam çok karıştı akıl verebilir misiniz normalde pcs hastasıym hep geç gelirdi adetim şimdi ise 15 günde bir gelmeye başladı lütfen bana akıl verin

Aslında biraz kendini dinlesen ne kadar soğuduğunu göreceksin sende
Yazdıklarını okudum. Sadece cesaret edemiyorsun şuan, yine söylüyorum tekrar söylüyorum bu böyle devam ettikçe herşey çok daha kötü olacak daha da değersiz olacaksın. Politik davranıyorum falan hikaye bence bende beyaz yakayım ofiste çalışıyorum ve bahsettiğiniz gibi bir kadın müdür bur da da var erkek ve düzgün görünümlü çalışanlarıyla fazla samimi ve kadın evli ve bu kadının ekibinde kadınla labali olmadan işini yaparak çok başarılı olan bi adam var kadın sürekli erkek çalışanlarıyla tensel temasta çalışırken mesela omuzlarına kollarına dokunuyor falan ama o adama karşı mesafeli neden adamdan dolayı.
Yani hayatında siz olmasanız bile böyle gevşek olmamalı bir insan kadın erkek fark etmez.
Şimdi beni düşman sanmayın eğer bu yaşadıklarınızı kardeşim yada ablam yaşasaydı daha sert konuşurdum. Siz yazdıklarımdan anladığım kadarıyla saf salak bi kadın değilsiniz. Kendinize değer verin resti çekin çıkın gidin hata yapan o eninde sonunda rezil olacak o içiniz rahat olsun.
Belki de kendimi dinlemeyi kendime dönmeyi öğrenmem gerekiyor. Yani sürekli sadece eşimle konuştuğum için bunları ve onun da tepkileri belli olduğu için kafam hep allak bullak oldu. Ya ben mi abartıyorum ben mi yanlış bakıyorum kafalarına girdim. Ama burda objektif olarak anlattığım konulara yorum yapan sizler sayesinde aslında doğru düşündüğüme emin oldum. Yani gerçekten beni anlayabilir misiniz bilmiyorum ama canım çok acıyor. Sonu belli olan bir evlilik gibi görüyorum artık. Çok üzülüyorum. Bu durumlara gelmeyi kabul edemiyorum, bize konduramıyorum. Çok büyük emekler verdik evlendik başardık. Şimdi böyle aptal saptal şeyler yüzünden bu kadar emek boşa gidecek. Nasıl olur da bir insan bu kadar buldumcuk olur, nasıl olur da şimdiye kadar yaşadıklarımızı unutur ben artık onun eşiyim karısıyım nasıl olur da beni hiç düşünmeden hareket eder. Madem öyleydi neden evlendik. Daha bir yıl bile olmadan bu duruma gelmek o kadar acı ki benim için. Yani hayallerim vardı onunla gezip göreceğim yeni yerler, evimizde mutlu mesut geçireceğimiz zamanlar ne bileyim işte ikimizden bir parça belki dünyaya getirecektik. Çok kötü bir duyguymuş her gün aynı yatağa yattığın adamdan vazgeçmek buna hazırlanmak. Keşke bir çaresi olsa da düzeltsem ama yok.

Ki haklısınız benimde kardeşim bunları yaşasa onu çeker alırdım. Böyle şeyler yaşamasını istemedim.

Konu sahibi aslında siz de herşeyin farkındasınız.Esinizin normallestirmeye çalıştığı, manipüle ettiği şeyler hiçte masum değil.Mantik sahibi hiç bir kadın buna anlayış göstermez,kabullenmez.
Eşinizi hayatınızın merkezinden çıkarın, kendinize odaklanın, bakış açınızı değiştirince bir adam için ömrünüzü çürütmeye deymeyeceğini.Hayatin onsuz da çok güzel olduğunu anlarsınız.Esiniz kabul etmesede sadakat konusunda terazisi şaşmış Aynı şeyi siz yapsanız eve kapatıp,telefonu elinizden alırdı........Diğer yapacağı şiddet ve daha kötülerini yazamıyorum bile
Kesinlikle böyle yapardı. Ya direkt benden ayrılırdı ya da dediklerinizi yapardı.
Ama ben sürekli uyarmakla yetindim çekip gidemedim bile gitmek istemedim. Kendime çok kızıyorum bu yüzden.
Eşimi hayatımın merkezinden çıkarmayı deniyorum elimden geleni yapıyorum. Ama hala mideme karnıma giren ağrılarla baş başayım. Çok zoruma gidiyor bütün bu olanları kaldırabilmek benim için çok zor.. Zaten yeterince duygusal bir insandım sürekli bu olayları yaşamak beni hep geriye itti. İyice melankolik bir insan haline geldim.
Kendimi asla güçlü hissetmiyorum. Ama o beni karşımda kaplan gibi güçlü duruyor. Yazık bu geldiğimiz noktaya çok üzülüyorum.
Ağzımı açmıyorum bir kaç gündür, herşey o kadar güzel ki. Sarılıyor canım karım benim diyor. Seninle böyle olmak çok güzel diyor. Sarılıp uyuyoruz falan. Ben sustuğumda herşey dört dörtlük ne garip.

Sağolun yorumunuz icin, aklın yolu bir aslında. O yuzden de cogumuzun düşündüklerini yazdığımı düşünüyorum. Konu sahibi arkadaşa uzuldum, gayet akli basinda biri ama eşı o kadar manipüle etmis ki kafası karışmış. Burda yazdıklarımızla belki biraz yardımcı olabilmişizdir.
Tabii ki yardımcı oldunuz. Artık doğru düşündüğüme eminim. Ben haklıyım. Ama haklı olmak mutlu etmiyor ne yazık ki. Zaman gösterecek neler yaşayacağımı, beni nelerin beklediğini zaman içinde göreceğim. Üzgünüm hemde çok :KK43:

Belki de kendimi dinlemeyi kendime dönmeyi öğrenmem gerekiyor. Yani sürekli sadece eşimle konuştuğum için bunları ve onun da tepkileri belli olduğu için kafam hep allak bullak oldu. Ya ben mi abartıyorum ben mi yanlış bakıyorum kafalarına girdim. Ama burda objektif olarak anlattığım konulara yorum yapan sizler sayesinde aslında doğru düşündüğüme emin oldum. Yani gerçekten beni anlayabilir misiniz bilmiyorum ama canım çok acıyor. Sonu belli olan bir evlilik gibi görüyorum artık. Çok üzülüyorum. Bu durumlara gelmeyi kabul edemiyorum, bize konduramıyorum. Çok büyük emekler verdik evlendik başardık. Şimdi böyle aptal saptal şeyler yüzünden bu kadar emek boşa gidecek. Nasıl olur da bir insan bu kadar buldumcuk olur, nasıl olur da şimdiye kadar yaşadıklarımızı unutur ben artık onun eşiyim karısıyım nasıl olur da beni hiç düşünmeden hareket eder. Madem öyleydi neden evlendik. Daha bir yıl bile olmadan bu duruma gelmek o kadar acı ki benim için. Yani hayallerim vardı onunla gezip göreceğim yeni yerler, evimizde mutlu mesut geçireceğimiz zamanlar ne bileyim işte ikimizden bir parça belki dünyaya getirecektik. Çok kötü bir duyguymuş her gün aynı yatağa yattığın adamdan vazgeçmek buna hazırlanmak. Keşke bir çaresi olsa da düzeltsem ama yok.

Ki haklısınız benimde kardeşim bunları yaşasa onu çeker alırdım. Böyle şeyler yaşamasını istemedim.
Bence bu dönemde birlikte kurduğunuz hayalleri düşünmeyin daha da yıpranırsınız.
Bu arada bi çok kadın aynı şeyleri yaşıyor aslında birebir aynı hikaye olmasa da çok benzerlerini yaşıyor. Bu yüzden sizi çok çok iyi anlıyorum. Yani eminim şuan aranızdaki sorun sizin düzeltebileceğiniz bişey olsaydı herşeyi yapardınız fakat elinizden bişey gelmiyor. Karışınızdaki de aynı özveriyi göstermiyorsa zaten size yapacak tek bişey kalıyor.
Yani uzun lafın kısası ya bu deveyi güdeceksin yada bu diyardan gideceksin.
Ya tüm olanları sindirip yatakta basana kadar bu evliliği devam ettireceksin yada ceketini alıp gitmeyi bileceksin.
Abartma mevzusuna gelince yani iş yerinden çok iyi anlaştığı iki kadın olsa sadece abartıyorsunuz derdim ama özellikle evli bir insanın karşı cinsiyle bu kadar samimi olması normal değil. Yani abartmıyorsunuz gayet haklısınız.
Ayrıca boşanmaların çoğu ilk bi senede oluyor çünkü aynı evin içinde herşey çok değişiyor yada insanlar nasıl olsa evlendim deyip gerçek yüzlerini gösteriyor. Çevremde 2-3 ayında boşanan bir sürü insan var bu artık çok normal bişey
Çok şükür ki çocuğunuz yok bence sevinmelisiniz.

X