Sizce Bu Evlilik Nekadar Sürer ?

haklarında hayırlısı ama bır elılıkde karsılık lı sevgı saygı yoksa o işe baştan yaş derım ama yınede haklarınd ahayırlısı eeeee son durum nedır

Bu aralar hep böyle yanlis karalarla karsilasiyorum... Bazi kizlar sadece evlenmek icin evleniyor buna anlam veremiyorum gercekten... Bana saygisi olmayan hele böyle senin anlatdigin gibi aileme saygisi olmayan adamin askindan ölsem evlenmem.. Ayni senin durumunda olan bir aile dostumuzun kizi var bizlerde anlam veremiyoruz Kizin dedesi vefat etmisti erkek arkadasi vefat eden dedesinin arkasina küfür etmisti... Ben yerinde olsam hic mi hic karismam Cenab allah herseyin hayirlisini verir insallah hayirli ise allah nasip etsin hayirsiz sonu olmayan bir evlilik ise insallah karsilarina bir engel ciksin (Amin)

başta nikahta keramet vardır diyen arkadaşa nikahta eskiden keramet varmış eşler anlayışlı sabırlı azla yetinirmiş şimdi keramet yok canım şimdi nikahta zorlama var nişandan rezalet çıkmasın diyen boşanmadan rezalet hiç çıkaramaz alın size keramet :)
ve 4 5 yıldır resmi nikah yapılmadan imam nikahı yapılmıyor diye biliyorum ama başka türlü ayarlanıyorsa bilemem eskiden daha nişan yapılıncada imam nikahı kıyılırdı elele tutuşacak gezecek diye ama artık herşey gibi buda çarpıtıldığı için ne nekadar geçerli tartışamıcam arkadaşının ailesi erteletmiş buna cesaret etmişlerse aileside zorlamıyor ozaman bu süreçte iyice düşünüp bian önce kaçsa daha iyi yapar gibi
ve soruna cevap ailene saygı duymayan onların yetiştirdiğine nereye kadar saygı duyar ve nekadar dayanılır buna

X