Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar sizce bu saclar nasıl 1 aydır maya kullanılmıs saclar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ya hem dökülme vardı hemde hızlı uzasın ıstemıstım maya ve yaglardan kullandım ama kestırıncede cok kısa kalıyor saclar kestırmeden bırsey yapabılırmıyım acaba

mamisaji.maya ve yağlar kullanmışın ya biraz açarmısın ne mayası ve hangi yağ karışımları..:uhm:

mamisaji.maya ve yağlar kullanmışın ya biraz açarmısın ne mayası ve hangi yağ karışımları..:uhm:

ben bi senedir cam terebentın ve badem yagını karıstırıp sacıma suruyordum ama pek ıstedıgım sonucu alamadım. bir aydır gercı 40 gun oldu kuru mayayı kaynar suda erıtıyorum ıcıne 5 damla cam terebentın, bi kapak badem yag, bı de aktardan alınmıs jojobalı yag var onu sıkıyorum bıde yumurtanın sarısını katıyorum diplerden uca sacımın her tarafına suruyorum sonra poset gecırıyorum sıkıca bır yazma ıle sarıyorum 5 saat beklıyorum yıkıyorum sonra da sırke ıle bı daha yıkıyorum. İnsallah haydasını gorecem diplerı cok kuvvetlı sımdı.

bu da taranmıs halı :)

Eklentiler

• $DSC05964.JPG
    $DSC05964.JPG
    64,3 KB · Görüntüleme: 66
canım bence ucların bıraz kuru gıbı zeytınyagı surebılırsın bayaa ıyı gelır hatta kımılerı bıraz ısıtıp suruyormus oyle de yapabılırsın bende yıne burdan ogrendıgım bı karısımı yapıyorum zeytınyagı muskat karanfıl kolay gelsın:)

ben bi senedir cam terebentın ve badem yagını karıstırıp sacıma suruyordum ama pek ıstedıgım sonucu alamadım. bir aydır gercı 40 gun oldu kuru mayayı kaynar suda erıtıyorum ıcıne 5 damla cam terebentın, bi kapak badem yag, bı de aktardan alınmıs jojobalı yag var onu sıkıyorum bıde yumurtanın sarısını katıyorum diplerden uca sacımın her tarafına suruyorum sonra poset gecırıyorum sıkıca bır yazma ıle sarıyorum 5 saat beklıyorum yıkıyorum sonra da sırke ıle bı daha yıkıyorum. İnsallah haydasını gorecem diplerı cok kuvvetlı sımdı.

mamisaji,tarifler için çok teşekkür ederim..inş faydasını görürsün.
neticeyi bizimlede paylaş.
a.s.

arkadaşım özellikle son resimdeki hali çok hoş hem rengi hem modeli.ayrıca çok da yakışmış.şimdi bişey sorcam bu dediğin boyaları eşit orandamı karıştırdın.benimde çok hoşuma gitti yapsam mı ne.

arkadaşım özellikle son resimdeki hali çok hoş hem rengi hem modeli.ayrıca çok da yakışmış.şimdi bişey sorcam bu dediğin boyaları eşit orandamı karıştırdın.benimde çok hoşuma gitti yapsam mı ne.

ya obur resımlerde taramamıstım bıle :) evet ıkı kutuyuda karıstırdım hepsını bı kapta karıstırdım. modelide masa ile yapmıstım

sac rengın cok hos bakımıda olmus sacın cok guzl
yanlız kesımı cok kotu olmus cnm acıl bır kuafore gıtmelısın arkadan verılen kat arası boslık olmus cok sırıtıyor

sac rengın cok hos bakımıda olmus sacın cok guzl
yanlız kesımı cok kotu olmus cnm acıl bır kuafore gıtmelısın arkadan verılen kat arası boslık olmus cok sırıtıyor

ewt cnm onun bende farkındayım ama gidemıyorum bi sene once gıtmıstım kuafore ve bele bı karıs kalmıs olan sacı bana ense hızasında yapıp elime bı gusel vermıs tı. az adaha uzasın artık katsız kullancam zaten. kendı ısımı kendım goruyorum vallahı kucuk kucuk kesıyorum uzasında tek :KK70:

X