Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar sizce bu saclar nasıl 1 aydır maya kullanılmıs saclar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
mamisaji ii yapıyosun canım benimde saçım öle aralık katlıydı.. bende kuaförlerin elinde oyuncak olmaktan bıkan biri olarak en son 1 ay önce tuttum kestim arkadan katlarımı öle uzatıyorum şuan.. bide kahkül kesip kına yaktım bigüzel ohh :) amann elletme güzel saçlarını bidaha kes azcık gitsin yaa.. bi kırık al diosun götürüyolar yarısınıı

mamisaji ii yapıyosun canım benimde saçım öle aralık katlıydı.. bende kuaförlerin elinde oyuncak olmaktan bıkan biri olarak en son 1 ay önce tuttum kestim arkadan katlarımı öle uzatıyorum şuan.. bide kahkül kesip kına yaktım bigüzel ohh :) amann elletme güzel saçlarını bidaha kes azcık gitsin yaa.. bi kırık al diosun götürüyolar yarısınıı

ne demılser kendi işini kendin yapacan kuaförlere güvenmıyorum ben artık. ewt gordum sackarın cok saglıklı canlı duruyor güle güle kullan

bu renkte güzel olmuş ama beğendim bende sonbahar kızılı yaptım
seninkini ne diye boyadı. karamelmi kızılmı değişik olmuş?

Eklentiler

• $P1010633.jpg
    $P1010633.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 48
bu renkte güzel olmuş ama beğendim bende sonbahar kızılı yaptım
seninkini ne diye boyadı. karamelmi kızılmı değişik olmuş?

ewt senınkı baya bi kzıl benımkı bakırın bı tonu imiş katalogtan bakmıstım tam rengını bılmıyorum bende cnm benım

yaw bu kızıl tonları ilk boyadığın gibi kırmızı kalmıyor galiba turuncuyamı dönüşüyor ne napıcaz kızıl kalsın diye :)

ya hem dökülme vardı hemde hızlı uzasın ıstemıstım maya ve yaglardan kullandım ama kestırıncede cok kısa kalıyor saclar kestırmeden bırsey yapabılırmıyım acaba

bende aynen kırıklar var saçımda ama kestirmek istemiyorum ne uygulayabilirz acaba:uhm:

yağlı saçlar için bakım önerilerinize çok ihtiyacım varrr...??

ya yaglı sacları bılmıyorum cıdden sımdı yanlıs bırsey soylemeyım benım sacım baya kuru ve yıpranmıs saclardı. ama suna dumankayayı arastırırsan bulabılırsın ben ondan bırcok sey ogrendım

ya yaglı sacları bılmıyorum cıdden sımdı yanlıs bırsey soylemeyım benım sacım baya kuru ve yıpranmıs saclardı. ama suna dumankayayı arastırırsan bulabılırsın ben ondan bırcok sey ogrendım

teşekkür ederim aaraştırmaya başladım bile :)
umarım işe yarar bişeyler bulabilirim..

X