Sizce ikiz gebelik mi?

sed2

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2023
458
326
6+4 ye doktora muayeneye gittim. Doktorum profesör ve gerçekten donanımlı bir hekim. Ultrason ektanına baktıktan sonra 10-15 gün sonra şurda bir kese daha görebiliriz ikiz olabilir ama şu an tek kese var dedi. Aynı doktora giden arkadaşlarım hoca asla yanılmaz görmüştür ama sen şok olma diye bu hafta ihtimal üzerinden konuşmuştur dediler.Sonra ultrason kağıdına dikkatli bakınca iki tane yolk kesesi fark ettim. Anlayan varsa yorumlayabilir mi, sizce ikiz gebelik mi?

Eklentiler

• IMG_20231210_002941.jpg
    IMG_20231210_002941.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 218
Edit: kesem rahmin ortasına değil de rahmin kenarına tutunduğu için görüntü böyle

6+4 ye doktora muayeneye gittim. Doktorum profesör ve gerçekten donanımlı bir hekim. Ultrason ektanına baktıktan sonra 10-15 gün sonra şurda bir kese daha görebiliriz ikiz olabilir ama şu an tek kese var dedi. Aynı doktora giden arkadaşlarım hoca asla yanılmaz görmüştür ama sen şok olma diye bu hafta ihtimal üzerinden konuşmuştur dediler.Sonra ultrason kağıdına dikkatli bakınca iki tane yolk kesesi fark ettim. Anlayan varsa yorumlayabilir mi, sizce ikiz gebelik mi?
Bide gerçekten doktor anlar şu kağıda bakarak ancak sanmıyorum başka kimse anlayamaz bunu

Gebeliğimi öğrendikten sonra 48 saatte bir kan verdim hep %200 arttı 1000 e ulaşınca artık baktırmadım
Tamam o zaman zaten beta değerine göre bile ikiz olma ihtimali yüksek cnm varmı anne tarafında ikiz ben ikizim yani ikiz kardeşim var anne tarafımda full ikiz teyzelerimin ablamın da ikiz çocuğu var bende şimdi yeni hamileyim

Tamam o zaman zaten beta değerine göre bile ikiz olma ihtimali yüksek cnm varmı anne tarafında ikiz ben ikizim yani ikiz kardeşim var anne tarafımda full ikiz teyzelerimin ablamın da ikiz çocuğu var bende şimdi yeni hamileyim
Hayır hiç ikiz yok. Sadece gebelik tedavisi gördüm sorma hamile kaldım

Gözün aydın canım benim 😍🧿Benim bebeğim sağlıklı değilmiş şu an düşmesini bekliyoruz düşmezse alacaklar
Teşekkür ederim cnm benim de ilk sağlıksız oldu 6 ay sonra ikizlere hamileyim rabbim en kısa zamanda sana da sağlıklı bir şekilde nasip etsin inşallah 💕

X