sizce napmalıyım. sevgililer günü eş problemleri ve eşin arkadaşlarıı

belkolur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2024
86
54
36
bu akşam o kadar gerildim ki. 10 yıllık evliyim. eşim çok yoğun çalışıyor. sevildiğimi bildiğim halde artık tereddütte kalıyorum. ben eski günleri özlüyorum. ne doğum gunu ne bayram ne seyran ne sevgililer günü ne yıldönümü. bir insan hiç mi hatırlamaz. eskiden hatırlardı son bir kaç yılda hatırlamamaya başladı. bugun telefonda yoğundu aradım gülerek birşeye kızıp yüzüme kapadı. ve ne ben ne o aradık. hala da eve gelmedi bende inadımdan aramıyorum. bu aralar sürekli sıkkın işlerden dolayı. iş bitince arkadaslarıyla erkek oturuyorlar. biliyorum tanıyorum görüntülü konusuyorum ama arkadaslarına bıle bu ara daha cok değer veriyor. napcam ben....

Gerçekten canı sıkkınsa bunu bi kenara bırakıp bizi nazlasın diye bekleyemeyiz. Ama canım sıkkın lafı diline pelesenk olduysa senin canın can da benimki patlıcan mı diyebiliriz.

Konuşmamız lazım diyerek oturup ciddi konuşulmalı Herkesin can sıkkınlığı. Parça parça ve farklı zamanlarda olmamalı.

bu akşam o kadar gerildim ki. 10 yıllık evliyim. eşim çok yoğun çalışıyor. sevildiğimi bildiğim halde artık tereddütte kalıyorum. ben eski günleri özlüyorum. ne doğum gunu ne bayram ne seyran ne sevgililer günü ne yıldönümü. bir insan hiç mi hatırlamaz. eskiden hatırlardı son bir kaç yılda hatırlamamaya başladı. bugun telefonda yoğundu aradım gülerek birşeye kızıp yüzüme kapadı. ve ne ben ne o aradık. hala da eve gelmedi bende inadımdan aramıyorum. bu aralar sürekli sıkkın işlerden dolayı. iş bitince arkadaslarıyla erkek oturuyorlar. biliyorum tanıyorum görüntülü konusuyorum ama arkadaslarına bıle bu ara daha cok değer veriyor. napcam ben....
Bence sizde onun gibi inat yapmayın erkekler maddi olarak zorluk çekince genelde böyle oluyorlar size söyleyemediği bi durum olabilir mi acaba arkadaslarıyla oturma sebebi sanırım orda kafasını dagıtabiliyor sizin yanınızda bunu yapabilmesini saglayın kendinizi çekmeyin

Ama sizi böyle göz ardı etmesi özel günleri hatırlamaması gerçekten üzücü olmuş☹️

Ya siz de cok yoğun çalışın (calismiyorsaniz) bunlara haliniz kalmasin, ya da boşanin:)
Ciddi söylüyorum, calisinca insanin baska seylere enerjisi kalmiyor, bir de yoğun calisinca...

Aramayan sormayan bu saat olmuş eve gelmeyen kocaya koca demem..çok zor değil "günümüz kutlu olsun hayatım" demek, hediye almasa da olurdu insan duymak bilmek istiyor düşünüldüğünü..
kesinlikle, kavga eden bir çift değiliz ama ben baya laf dalaşına girmeye takmaya saplantılı hale gelmeye başladım. yarısını ıcımden yasıyorum artık duygularım bastırılmıs gıbı korkuyorum biryerde patlak verıcem. ne yapıcam hıc bılmıyorum konusuyorum anlıyor gıbı oluyor sonra gene aynı

Ya siz de cok yoğun çalışın (calismiyorsaniz) bunlara haliniz kalmasin, ya da boşanin:)
Ciddi söylüyorum, calisinca insanin baska seylere enerjisi kalmiyor, bir de yoğun calisinca...
bende calısıyorum avukatım. cok severek evlendık hala cok sevıyorum. ama kendıme artık haksızlık yapmıs gıbı hıssedıyorum. bızımkısı resmen manüpülasyon ve narsıst bır kısılık var karsımda

bende calısıyorum avukatım. cok severek evlendık hala cok sevıyorum. ama kendıme artık haksızlık yapmıs gıbı hıssedıyorum. bızımkısı resmen manüpülasyon ve narsıst bır kısılık var karsımda
Yahu hemen narsist falan tani koymayin, hep boyle değil miydi bu adam, sonradan mi değişti ya da?

Gerçekten canı sıkkınsa bunu bi kenara bırakıp bizi nazlasın diye bekleyemeyiz. Ama canım sıkkın lafı diline pelesenk olduysa senin canın can da benimki patlıcan mı diyebiliriz.

Konuşmamız lazım diyerek oturup ciddi konuşulmalı Herkesin can sıkkınlığı. Parça parça ve farklı zamanlarda olmamalı.
o kadar konustum kı anlatamam. çalısan kendıne bakan eve yetısebılen üstüne kocamla ilgilenen biriyim. ama yıldım galiba yorulmus hıssedıyorum.

Yahu hemen narsist falan tani koymayin, hep boyle değil miydi bu adam, sonradan mi değişti ya da?
şöyle diyim. 4 5 yıldır ciddi işlerini büyüttü buda onu şımarttı kendisinden başka herkesi küçük gören bir adama dönüştü. kendime o kadar cok bakıyorum kı bır kere donup guzel olmussun dediğini duymadım

şöyle diyim. 4 5 yıldır ciddi işlerini büyüttü buda onu şımarttı kendisinden başka herkesi küçük gören bir adama dönüştü. kendime o kadar cok bakıyorum kı bır kere donup guzel olmussun dediğini duymadım
Tam sonradan gorme yani, ben de bedenen calisip yoruldugu bir is olarak hayal etmistim.

Bence sizde onun gibi inat yapmayın erkekler maddi olarak zorluk çekince genelde böyle oluyorlar size söyleyemediği bi durum olabilir mi acaba arkadaslarıyla oturma sebebi sanırım orda kafasını dagıtabiliyor sizin yanınızda bunu yapabilmesini saglayın kendinizi çekmeyin
denedim bunuda. yanyana hıc bır sorunumuz yok ama inanılmaz sorumsuz bu özel gün konularında. hayatını o kadar kolaylastırıyorumkı bende belkıde benım bıraz salmam lazım. cok ustune dusuyorum

Hatta suan tam sirlar dunyasi belirdi gozumde, islerini büyütüp kendisini bir sey sanan başrolün basina gelen ibretlik seyler:)

Yillardir iyi sabretmissiniz, Partnerimden gerekli ilgiyi, sevgiyi ve ihtiyacim olan, beni iyi hissettirecek seyleri alamazsam devam edemem.

Dunyaya bir kere geliyoruz kafasindayim
Boyle birini ben olsam, cekmezdim..

Bunu esinizle oturup konusmaniz lazim. Esim ve ben gecen sene cok yiprandik. Ama her ikimiz de kendi kendine. Esim cok yogun calisir, sorumlulugu büyük, yinede herseye yetismeye calisir. Bende ev, iş, cocuklar, lohusa depresyonu derken iyice kafayi yedim. Ve ikimiz de haliyle biraz birbirimizden koptuk, cünkü ikimizdede ne kafa kaliyordu ve bazi durumlardan dolayi ikimizin de kalbi kirilmisti. Velhasil oturup olup biteni suclamadan, cogunlugu birbitimizi dinleyerek konustuk ve toparlandik. Ve ikimizde kendi bakis acimizdan hakliydik. Yani ortada bir suclu da yoktu, ama hayat kosturmacada o koplukluk hizli gelisebiliyor. O yüzden insan tekrar birbirini bulmali

Bu saate dışarıda ne işi var evli adamın ya? Arama diye bilerek kavga çıkarmış

Tanılı mı?

Eğer öyleyse böyle bir adamdan ne bekliyorsunuz?
bilmem evlendiğimizde böyle değildi. bende artık ne yapıcağımı bılmıyorum orta yolu bulamadım. bitsine getirdim taamam demeye getırdı kendımı cektım sonra barısalım naraları... ben bılıssel davranıs terapisine girdim kaygıdan dolayı esınızde gızlı narsıstlık var demıstı

X