Sizce nasıl davranmaliyim

Doğru bence de kendi bilir rahatsız oluyosa bu kadar gelmesin. Oysaki annem ne kadar uğraşıyo geldiğin de nasıl ilgileniyo ama yok iyi niyet yaramaz kimseye. Yok ya annemin hakkına giriyo bunlar için bağırıp çağrıyo beni umursamıyo. Nolursa olsun ayrı yatmicaz demiştik şimdi umursamiyo horul horul uyuyo içerde.
Önceden bende ailesine karşı böyle tepkiler veriyodum evde ağlıyodum niye böyle yapıyolar diye şimdi o da bana.aynisini yapiyo intikam aliyo aklinca hic düşünmüyo ki aramiza soğukluk giriyo
aynen senin yaptiginin anisini sana uyguluyor ne kadar kirilmissa artik senin onun ailesine verdigin negatif tepkilerinden dolayi olsa gerek

Annenizin yaptığı kibarlık, ısrar etse çok daha iyi mi olacakmış. En azından dinlenmenize fırsat kalıyor biraz erken kalkınca. eşinizse yanlış anlamak konusunda ısrarcı. Zor bir kişilik, Allah yardımcınız olsun.

aynen senin yaptiginin anisini sana uyguluyor ne kadar kirilmissa artik senin onun ailesine verdigin negatif tepkilerinden dolayi olsa gerek
Zamanında insan gibi karşılıklı konuştuk. Ben özür diledimhatta birdaha.birbirimizi üzmeyelim diye. Ama ilk firsatta hemen ailemden vurdu benim.ne hissettiğim umrunda degil.en mantıklısı kısasa kısas laftan anlamiyo madem böyle devam edelim dur bakalim nerde patlıcaz

Anneniz yanlış bişey söylememiş kaldı ki bunu zaten eşiniz düşünmeliydi. Aynı durum eşinizin ailesi için de geçerli olabilir hatta erken yatması gereken taraf karşı taraf da olabilir insanlar bazı şeyleri dile getirmeden kalkmak daha mantıklı. Hafta içi ben misafir bile kabul etmiyorum. Eşiniz triplenecek yer arıyor bence hiç üzerine gitmeyin. Kendi kendine şişinsin. Üzerine gittikçe, çözmeye çalıştıkça olayı büyütür. Maalesef ilişkide bi taraf kırgınlık olmasın diye uğraştıkça niyeti suistimal ediliyor.

Kendinizi ve ailenizi niye savunup duruyorsunuz ki? Bir iki anlatirsiiz iki anlatirsiniz. Baktiniz gecinmeye gönlü yok "höst" diyeceksiniz. Önemli olan adaletli davranmak. Es kafayi yiyiyor diye anneye tavir alinmaz.

Kendinizi ve ailenizi niye savunup duruyorsunuz ki? Bir iki anlatirsiiz iki anlatirsiniz. Baktiniz gecinmeye gönlü yok "höst" diyeceksiniz. Önemli olan adaletli davranmak. Es kafayi yiyiyor diye anneye tavir alinmaz.
Cok dogru bu benimde aklımdaydı en kisa zamanda annemden özür dileyecegim. Esim benim icin hicbizaman boyle bisey yapmadı o kadar uzulmeme o kadarhaksizliga rağmen.

Anneniz yanlış bişey söylememiş kaldı ki bunu zaten eşiniz düşünmeliydi. Aynı durum eşinizin ailesi için de geçerli olabilir hatta erken yatması gereken taraf karşı taraf da olabilir insanlar bazı şeyleri dile getirmeden kalkmak daha mantıklı. Hafta içi ben misafir bile kabul etmiyorum. Eşiniz triplenecek yer arıyor bence hiç üzerine gitmeyin. Kendi kendine şişinsin. Üzerine gittikçe, çözmeye çalıştıkça olayı büyütür. Maalesef ilişkide bi taraf kırgınlık olmasın diye uğraştıkça niyeti suistimal ediliyor.
Kesinlikleee keşke anlasa biraz.

Eşin senin aileni beğenmeme hakkını nasıl buluyor kendinde. Ailen bi hata yapmamış laf söyletme ve ezilip büzülme karşısında.
Seni yetiştirmek için neler çekmislerdir kim bilir. Şimdi bi tanesi gelecek kaç yaşındaki insanlara trip atacak. O insanlar bu yüzden mi damat diye kabul ettiler. Sizi aileden gördükleri için yanınızda rahat davranmışlar ama bazılarına iyilik yaramıyor.

Aynısını siz onun ailesine yaptıysanız dediklerim sizin içinde geçerli. Çocuğuyla evlendi diye kimse gelin damat tribi çekmek zorunda değil bostan yere

Zamanında insan gibi karşılıklı konuştuk. Ben özür diledimhatta birdaha.birbirimizi üzmeyelim diye. Ama ilk firsatta hemen ailemden vurdu benim.ne hissettiğim umrunda degil.en mantıklısı kısasa kısas laftan anlamiyo madem böyle devam edelim dur bakalim nerde patlıcaz
yanlisi yanlisla düzeltmeye calismak herseyi berbat dahada etmekten öteye gecmez gecinmeye gönlü olmayanin herseyi bahane etmez

ayyy mevzulara bakın.
bu ne yaa.
çocuk gibi trip yapan erkekler de başa bela valla
onca iş güç arasında bu kadar basit şeylere takılan insanla zor,çok zor...

X