Sizce normal mi ben mi abartıyorum

Üni de benim sinifimda da bir kız vardı. Kız aşırı güzeldi ama lens takiyordu, o da vampir gibi gözüküyordu valla. Aklıma o gelince, seninki de mi öyle acaba diye düşündüm..
Doğruyu söylemiş olabilirler yani üslup yanlış olsa da

Bana da ergence geliyor renkli lens vb. seyler ama bunu hicbir arkadasima bu sekilde ifade etmezdim herhalde.
Onemli olan yakisip, yakismamasi degil arkadaslariniz tavri. Cumlelerinden sizi kirmaktan hic cekinmedikleri belli. Sizi kirmaya cekinmeyen insanlar size saygi duymuyordur ve deger vermiyordur. Bence bu insanlarla araniza mesafe koyun.

O zamaaannn amaaaan salla geç zaten martın ortası geldi hazirandan sonra görmeyeceksin
Ben olsam okul bitiminde son görüşmemiz olduğunda "ay içimde kalmasın aynı benim .... benziyorsun ohh söyledim sonunda hadi byeee" deyip giderdim :KK70:
Zaten o yakın arkadaşlıklar falan aynı şehirden değillerse en fazla 1 sene daha sürüyor sonra herkesin hayat telaşından azalıyor selam naber nasılsına dönüyor.
Zaten dediğim gibi görüşme olmaz bi kaç ay kaldı

Bana da ergence geliyor renkli lens vb. seyler ama bunu hicbir arkadasima bu sekilde ifade etmezdim herhalde.
Onemli olan yakisip, yakismamasi degil arkadaslariniz tavri. Cumlelerinden sizi kirmaktan hic cekinmedikleri belli. Sizi kirmaya cekinmeyen insanlar size saygi duymuyordur ve deger vermiyordur. Bence bu insanlarla araniza mesafe koyun.
Bugün mesafeliydim niye böylesin dediler açıklama yapmadım. Ama mesaj atmak istiyorum içimde kalanları

Bugün mesafeliydim niye böylesin dediler açıklama yapmadım. Ama mesaj atmak istiyorum içimde kalanları
Bence trip atar gibi bir tavır takınmanıza da gerek yok. Açıklama yapmadan yavaşça uzaklaşmak en iyisi. Araya gereksiz drama sokmayın.

X