Sizi aldatan esiniz/sevgiliniz hangi burcan/burctandi?

Sizi aldatan esiniz/sevgiliniz hangi burctan/burctandi?

• Oglak

OY: 18 7,1%
  • Kova

OY: 28 11,0%
  • Balik

OY: 19 7,5%
  • Koc

OY: 23 9,0%
  • Boga

OY: 23 9,0%
  • Ikizler

OY: 30 11,8%
  • Yengec

OY: 13 5,1%
  • Aslan

OY: 25 9,8%
  • Basak

OY: 21 8,2%
  • Terazi

OY: 17 6,7%
  • Akrep

OY: 21 8,2%
  • Yay

OY: 17 6,7%

• Ankete Katılan
    255
güzel ve ilginc bir konu acmisin ..bende bir yerde okumustum en cok aldatan erkekler yengec diye...ama bence burclan alakasi yok...karekter ve kisilige ailden alinan terbiyeye bagli.......bu anketi sadece eylence amacli görüyorum..

benim simdiki esim boga burcundan yanlisinida görmedim..eskisi yengecti..ayrica aile ve arkadas cevresinde eslerini aldatan heriflerin burcu birinin yay di..ücününde koc idi.....

Son düzenleme:
çok şükür bildiğim kadarıyla öyle bir şey olmadı ama
balık burçlarının çok aldatmaya meyilli olduğunu duymuşum.

sayıyorum sıkı durun;
koç, aldattıgı kızla evlendı sımdı kosskocaman cocugu var 7 yasında falan
ikizler, paso aldatırmıs sonradan ögrendım
kova, bu pıslık hem cırkın hem tıpsızdı hem süper kızlara bakardı hepsıne sarkardı
yay, benle cıkarkane gıttı nısanlandı evlendı
evet bu kadarlar...

eskı esım den yedım bu dar-beyı terazı ıdı allahın cezası:enbuyukkk:

aLdatıLmadım ve anket sonucLarına bakmadan 1. ıkızLer 2. yay dıe tahmın ettım...
maymun ıstahLıLar ıste noLcak x]
kendimden biLiyorum:p

burçla aldatmanın alakasını çözemedim biri bana izah edebilir mi yani bu şekilde bir ilişki mi varmış?

burçla aldatmanın alakasını çözemedim biri bana izah edebilir mi yani bu şekilde bir ilişki mi varmış?

BurçLarın beLirgin özeLLikLeri vardır; meseLa asLan yay'a gore daha sadıktır yada yay maymun iştahLıdır
ikizLer değişkendir aynı zamanda o da çabuk sıkıLır
meseLa boğa sahipLenicidir
asLan da boğa gıbıdr
bunun gıbı seyLerden çıkıyo iste :1closedeyes:

cift seneck nie yokyaa :roflol:
ilk çıktıgım kısı aldattı yakaladım ve bitti = basaktı.. yakaladım dıe dayak yıcektım az daha bide okuzzyaa
sonrakıde = aslandı.. :eek:klava: bunu ben gormedım arkadaslarım gormusler ama biz ayrıldıktan sonra soylediler.. bilsem o anda bırakırdım..
altadan butun erkeklerın canı cehenneme..

güzel ve ilginc bir konu acmisin ..bende bir yerde okumustum en cok aldatan erkekler yengec diye...ama bence burclan alakasi yok...karekter ve kisilige ailden alinan terbiyeye bagli.......bu anketi sadece eylence amacli görüyorum..

en cok aldatan yengec mi... sadik bir burc olarak biliyordum...

X