Sizi aldatan esiniz/sevgiliniz hangi burcan/burctandi?

Sizi aldatan esiniz/sevgiliniz hangi burctan/burctandi?

• Oglak

OY: 18 7,1%
  • Kova

OY: 28 11,0%
  • Balik

OY: 19 7,5%
  • Koc

OY: 23 9,0%
  • Boga

OY: 23 9,0%
  • Ikizler

OY: 30 11,8%
  • Yengec

OY: 13 5,1%
  • Aslan

OY: 25 9,8%
  • Basak

OY: 21 8,2%
  • Terazi

OY: 17 6,7%
  • Akrep

OY: 21 8,2%
  • Yay

OY: 17 6,7%

• Ankete Katılan
    255
Arkadaslar ilk ücte
KOVA
IKIZLER
BOGA var.

Ikizler ve kovaya sasirmadimda, boga beni cok sasirtti dogrusu, boga burcundan doganlar hani sadiktialsanaalsanasmile

ikizler ve aslan sevdiklerinde yapmaz yada ayrilmadan baska bi ise kalkismazlar..ben balik ve teraziyi sevmiyorum kimsenin eline su dokemezler icten pazarlikli seyler..aldatmaya en yatkin 2 burc

bi araştırmaya göre en çok altadan burç yengeçmiş güya, ama tahmin ettiğim gibi bu ankette sonuncu:hulya:

aslandı zaten aslanlar aldatmaya meğilli insanlar gayet güzel oyuncular
zaten anket sonuçlarını doğruyı bunu gösteriyor

Benim okudugum kadarıyla en sadık burç oğlak erkeği.ınşallah öyledir yada öyle olsun istiyorum.Kocam oğlak..

en fazla akrep çıkar sanıyordum da kovayı görünce şaşırdım doğrusu...
1.kova
2.aslan ve ikizler
3.boğa
4.yay
5.akrep
6.başak ve oğlak
7.balık
8.koç,yengeç ve terazi

ilginç anket sonucu olmuş...

Eşimin burcu 4.sırada ama inşallah Allahım aldatılmayı nasip etmez.

Eski erkek arkadaşım pisliğin tekiydi.
Bana deliler gibi aşık olduğuna hem beni hem de onun tanıdğı ve benim tanıdığım herkesi inandırdı. Ailelerimiz de dahil. İnandırdı diyorum çünkü seven insan asla aldatamaz kanısındayım. Her neyse...
İçten pazarlıklı, ciddi derecede sinsi bir insan çıktı kendileri.
Benim yardımcı olmasını istediğim, sevgilimi ona yolladığım bir arkadaşla aldatmış kendisi beni. Aldatmadan kastım yalnızca dudaktan bir saniyelik bir öpücük, bunun için bana karşı çıkanlar çok oldu ama öyle bir sırtımdan bıçaklandım ki bana göre aldatmanın en alası böyle olur yani.
Sonuca geliyorum OĞLAK erkeğinden uzak dururum daha da.. Büyük konuşmayı sevmem ama bu konuda kesinlikle kararlıyım. Zaten nişanlıyım ve nişanlım da akrep. En hain burç olarak bilinir ama bana çok çok sadık birtanem. Maşallah diyorum 41 kere.

eski sevgilim Yengeçti.hayatımda gördüğüm en dönek adamdı.benden sonrasını da bilirim yani.disko topu gibi adammış geldi beni buldu.neyse neticeye bakalım Koç'umu buldum huzura kavuştum Allaha şükür.

eskı erkek arkasım oglak tı..
sımdı kı erkek arkadasım da oglak..
ama olay burcta degıl,karakterde..
bırı oglak ama karaktersız
dıgerı oglak ama karakterlı :):nazar:

Burçlara çok inanan biriyim. Ama sadece burçla alakası olduğunu sanmıyorum. Mesela bir koç vardır çapkın gününü gün eden bir koç vardır sadık sevdiğine bağlı.. Karakter meselesi yani.

allah'ın cezası kova burcuydu. aldattı ayrılmak istedim bırakmadı bir sürü pislik yaptı beni tehdit etti şimdi de mahkemelik olduk dava sonuçlanmak üzere ilk karara göre 55000 para cezası verildi bakalım daha neler çıkaracak başıma pislik herif

İlk'i Kovaydı. Ama en azından aldattığını inkar etmedi.. Şimdi zaten o zamanlar sevdiği kızla beraber..
Diğeride Akrep'ti. Şimdi bu tam bir pislik herifti, yaptığını inkar edecek kadar basit biriydi..Zaten kişilik olarakta pek güvenilir biri değii. Ama yaptım bir hata ona inanarak..

Teraziydi...
En okkalısından aldatılanlardan biri de benim... :KK6:
Allah bir daha yaşatmasın.
Ankete göre hava grubu baya ileride bu konuda.
Hava grubunun aklı havada oluyor diyeceğim de illa ki istisnalar olacaktır. :KK53:

Son düzenleyen: Moderatör:
X