Sizin top 5'iniz hangi Parfümler olurdu?

anladim canim bu arada sanirim sen izmirlisin bende izmirliyim :) eger bir terslik cikmasa belki bu kis yada önümüzdeki yaz gelmeyi düsünüyorum izmire görüsürüz belki :)
Kışın ankara da oluyorum ben canım:)

Ama ara sıra geliyorum denk gelirsek
görüşürüz tabi ki neden olmasınn

Versace bright crystal absolu: Bu serinin sari olan disindaki tum versiyonlarini denedim. Su anda da bu var elimde. Kokusuna bayiliyorum.. Soyle tarif ediyim. Bu parfumu kullandiginizda size sarilan biri derin bir nefeste sizi kokluyacaktir. Bazi parfumler gibi parfum parfum kokmaz. Oldukca dogal bir kokusu var.

Lacoste eau sensuelle: Baskin, kislik ve her zaman kullanamayacaginiz bir koku. Yogun bir sekilde helva kokuyor :) Evet bildigimiz helva.. Ben ne diye helva kokmak istiyim ki demeyin. Nefis bir parfum ama dikkat ilk bastada dedigim gibi baskin ve tatli bir koku. Bence oldukca farklida. Seviyorum. Almayi dusunuyorum. Bakalim..

Escada especially: Escada'nin tum parfumleri gibi bu da tatli bir koku. Ben de Elixir versiyonu var. Baymayan hos bir koku.

Dolce& Gabbana Dolce: Sizi gibi sisesine vurulup ilk ciktiginda denemistim. Cok ozel bir koku gibi gelmemisti. Yanlis hatirliyorda olabilirim.

Versace bright crystal absolu: Bu serinin sari olan disindaki tum versiyonlarini denedim. Su anda da bu var elimde. Kokusuna bayiliyorum.. Soyle tarif ediyim. Bu parfumu kullandiginizda size sarilan biri derin bir nefeste sizi kokluyacaktir. Bazi parfumler gibi parfum parfum kokmaz. Oldukca dogal bir kokusu var.

Lacoste eau sensuelle: Baskin, kislik ve her zaman kullanamayacaginiz bir koku. Yogun bir sekilde helva kokuyor :) Evet bildigimiz helva.. Ben ne diye helva kokmak istiyim ki demeyin. Nefis bir parfum ama dikkat ilk bastada dedigim gibi baskin ve tatli bir koku. Bence oldukca farklida. Seviyorum. Almayi dusunuyorum. Bakalim..

Escada especially: Escada'nin tum parfumleri gibi bu da tatli bir koku. Ben de Elixir versiyonu var. Baymayan hos bir koku.

Dolce& Gabbana Dolce: Sizi gibi sisesine vurulup ilk ciktiginda denemistim. Cok ozel bir koku gibi gelmemisti. Yanlis hatirliyorda olabilirim.

Canim ben bu parfümlerden hicbirini almadim ama Dole&Gabbanna Dolce bunlarin icinde en cok hosuma giden oldu.
Gerek sisesi gerek kokusu olsun cok güzel. Kokusu hafif olsada yaza uygun bir parfüm. Artik önümdeki yaz alirim diye düsünüyorum.

Canim ben bu parfümlerden hicbirini almadim ama Dole&Gabbanna Dolce bunlarin icinde en cok hosuma giden oldu.
Gerek sisesi gerek kokusu olsun cok güzel. Kokusu hafif olsada yaza uygun bir parfüm. Artik önümdeki yaz alirim diye düsünüyorum.

Dolce'nin sisesi cok guzel :KK36: Kokuyu ilk ciktiginda denedigim icin cokta animsamiyorum.

Bu arada Top 5 kokum yok o yuzden yazamadim ama bir tanesinden eminim.

Viktor&Rolf Flowerbomb

Dolce'nin sisesi cok guzel :KK36: Kokuyu ilk ciktiginda denedigim icin cokta animsamiyorum.

Bu arada Top 5 kokum yok o yuzden yazamadim ama bir tanesinden eminim.

Viktor&Rolf Flowerbomb

Flowerbomb da la vie est belleye benziyen bir bir parfüm canim.
Bence Dolcenin sisesine bayiliyorum :)

1)hypnotic poison
2)lancome hypnose
3)lancome tresor lanuit yada midnight rose
4)ysl manifesto yada manifesto elixir
5)escada magnetizm
6)kenzo amour
7)burberry classic

1 elizabeth arden sun flower
2 lacoste pour femme
3 cacharel noa
4 chanel paris
5 lacoste touch of pink , love of pink
sanırım ben lacoste canavarıyım...:KK68:

1-CK Euphoria
2-Diesel Loverdose Red Kiss
3-Lauren Ralph Lauren
4-Lolita Lempicka
5-Estee Lauder Precious Florals

canim mesajin gözümden kacmis.... euphoria icin cok seksi bir koku deniyordu cok yaygindi bir zamanlar kokusunu unutum ama bir yakinima hediye etmistim seveni cok aslinda bir kez daha göz atsam fena olmaz
lolita lempickayi kullanmistim
Gecenler de diesel loverdose almistim red kiss nasil bir koku bilemiyorum
birde ralph laurenden romanci cok merak ediyorum :)

Son düzenleme:
1 elizabeth arden sun flower
2 lacoste pour femme
3 cacharel noa
4 chanel paris
5 lacoste touch of pink , love of pink
sanırım ben lacoste canavarıyım...:KK68:

charcharel noa'yi okadar cok duyuyuorum ki sanirim kullanmayan sevmeyen yok bu kokuyu :)
Lacoste pour femme de gecenlerde tavsiye üzerine denedim gercekten cok güzel bir koku risksiz noa gibi herkesin sevebilicegi hafif ama fark edilen bir koku.
touch of pink'inde cok sevildigini duymustum bir yakinim kullaniyordu ayni zamanda bu kokuyu ama love of pink ve diyer kokular hakkinda hic bir fikrim yok :)

1)hypnotic poison
2)lancome hypnose
3)lancome tresor lanuit yada midnight rose
4)ysl manifesto yada manifesto elixir
5)escada magnetizm
6)kenzo amour
7)burberry classic

Burberry classic cidden cok güzel bir koku almayi düsünüyorum.
Kenzo amour ve hypnotic poisenin kokulari birbirine benziyor ama kenzo daha yumusak. Sanirim hypnotic poisen daha yaygin bir ara alicaktim ama bir yakinim da almayi düsündügü icin vazgectim.
Lancome hypnose'u zamaninda kullanmistim. Yeni kokusu la nuit tresor'u da ilk denememde hosuma gitmisti ama ikinci denememde rahatsiz oldum kokudan. Gerci rahatsiz oldugum tam olarak bu parfümüydü bilmiyorum cünkü ogün cok fazla parfüm denemistim. Escada magnetism yine ayni sekilde begendigim bir koku. Ysl manifesto da güzel bir koku diye aklimda kalmis... ama manifesto elexir nasildir bilemiyorum muhtemelen ayni kokunun daha yogun halidir diye düsünüyorum

chanel paris dediğim kokuyu bir zamanlar (2006) dp den almıştım kodu c 24 dü sadece buram buram meyve kokuyordu.... adını inanki hatırlamıyorum
love of pink kan portakalı misk vanilya baskın
sunflowers kavun çiçek misk sandal ağacı karışımı

manifestoyu denemenizi öneririm manifesto lixir onun aynısının daha yayılanı daha keskinidir evet.
lacoste parfümlerinden lacoste sensuelle çok çok güzel bu arada

elizabeth arden kokuları kalıcı ve etrafa yayılan türden mi tatlım?

Ben 5th Avenue Night almıştım, silajını hiç begenmemiştim.

Aslında çevremdekiler duyuyordu ama ben almıyordum kokusunu.

Yani Dior,JPG,Chanel gibi markalardan sonra beni pek tatmin etmemişti açıkçası:KK53:

manifestoyu denemenizi öneririm manifesto lixir onun aynısının daha yayılanı daha keskinidir evet.
lacoste parfümlerinden lacoste sensuelle çok çok güzel bu arada

Ozaman benim Manifesto L'elexiri kedenemem lazim canim. Cünkü manifestoyu denemistim güzel bir koku ama pek duyulmayan bir kokuydu sanki. Belki aradigimi manifesto l'elixirde bulurum...

Ben 5th Avenue Night almıştım, silajını hiç begenmemiştim.

Aslında çevremdekiler duyuyordu ama ben almıyordum kokusunu.

Yani Dior,JPG,Chanel gibi markalardan sonra beni pek tatmin etmemişti açıkçası:KK53:

Canim dikkatimi cekti elizabeth arden parfümleride cok tercih ediliyor. Özeliklede Green tea, 5th avenue, sunflowers vs.. ve fiyat olarakta uygun parfümler. Sen green tea ve diyer parfümlerinide deneme firsati bulabildin mi? kokulari nasil merak ettim.

X