sizlere danışıyorum lütfen yardım...

Ya esya için kavga niye zaten iki tarafta üstune duseni yapicak
Tartismalariniz uzaklik dolayindan olabilir canim arada ozlem hasret olunca bazen ciftler en kucuk seylerden bile tartisabiliyo malesef insalah boyle devam etmez ilerde

inşallah canım.zaten böyle saçma sapan birşey yüzünden olduğu için ağrıma gidiyor ki iki tarafta sorumluluklarını çok iyi bilen aileler...hayırlısı artık...

Mesafedir problem dert etme...
Evlenince hepsi geçecek...
yerimseniben

inşallah canım ben de öyle ümit ediyorum.
bugün biraz daha yapıcı konuşabildik sonunda.herkese çok teşekkür ederim.belkide olumlu yorumlarınız sayesinde ona karşı daha yumuşak davranabildim...her şey gönlünüzce olsun...

Son düzenleme:
teşekkür ederim canım.ben de pat diye cvp veriyorum huyum batsın.böyle değildim önceden ne bileyim.bu arada o ne kadar haksız da olsa alttan alsam azcık utanır geri adım atar belki ama tutamıyorum kendimi.iğne gibi batıyor lafları bana . sanki bir kere alttan alsam başıma kalkacak diye düşünüyorum.hep yanlış yönlendirilmelerimizden kaynaklı sanırım alttan alma ezilirsin yok böyle yapma ezilirsin.sanırım bu yüzden yapıcı olmayı da unuttuk...

Haklısın canım yanlış yönlendirilebiliyoruz ama biraz fedakarlığın kimseye zararı olmaz.Biraz esnek olabilimek fevfi olmamak gerek.Sonuçta herşey sizin mutluluğunuz için ve birbirinizi idare edebilmelisiniz ki bir ömür boyu mutlu olun.Mutluluklar canım.yerimsenibenyerimseniben

mesafeler engel degıl derler ama paylasım acısından engel bence ben ayrıldım yurumedı hep telde tartısma gelınce bır gor sonra yok sıınır bır durum

teşekkür ederim kedicikk...opuyorumnanaktan
Fountain haklısın canım tel.deki tartışmalar çok can sıkıcı.insan tartışırken bile kanlı canlı olmak istiyor.eğer çok uzun zamn beklenilecekse gerçekten arada mesafe olan ilişkileri kimseye önermiyorum.bu şekilde ilişki yürütebilenleri de canı gönülden kutluyorum yerimseniben
iyiki benim az zamanım kaldı sositososito

canım rahat ol yanyana gelince ve evle düğünle vs.ilgili problemleri çözünce rahat bi nefes alacağınıza inanıyorum,her nişanlılıkta olur böyle stresler sakın kötü düşünme,her zaman pozitif ol....

canım rahat ol yanyana gelince ve evle düğünle vs.ilgili problemleri çözünce rahat bi nefes alacağınıza inanıyorum,her nişanlılıkta olur böyle stresler sakın kötü düşünme,her zaman pozitif ol....

çok teşekkür ederim canım.böyle pozitif yorumlarınız benim de öyle düşünmemi sağladı.her şeyin çok güzel olacağına inanıyorum artık.hayırlısıyla şu düğün kargaşası bi bitse...

Canım ben sevgilimle 4 yıldır birlikteydim konunda resmen bizi gördüm..Aynı benim erkek arkadasımda böyle sivrdi dilli ve dilinin kemigi yoktur..İnsanlara karsı önyargılıdır..Hep kendi dogruları vardır yanii..Bende altta kalmam hicc!!

Birsey yapsın ters gitsin bisey sorayım azarlar sakin ol falan der oysaki ben sakinimdir zaten heyecanlanacagım birsey yokki ortadakafamçokkarıştı

Ögrenciyiz tercihlerimizi birlikte yaptık aynı sehirdeyiz birgün evinde pilav yapıyorum benim kadar biliyorsun diyor benim 13 yasındaki yegenim bile senden cok sey biliyor,yapıyor dedi:1shok:

Bazı seyler karakter özelligi olabiliyorr ve degismeyebiliyorr biz cok konustuk cünkü ama bence de konusmalısın önce ve hep mi böyleydi..Benim erkek arkadasım 2.yılımızda böyle olduuCADIARZU

boyle sorunlarin yasanmasi normal..hele ki bu donemler biraz daha stresli gecer..cok uzerine gitmeyin..o da anlayacaktir hatasini..

özlemek ,uzaklık bunlara sebep için rahat olsun canım...ben mesela eşimi sevgiliyken de şimdide özlediğimde acayip sinirlenirim buna engel olamıyorum acısını ondan çıkarmaya kalkıyorum eşimde bunu bildiği için sen beni çok özledin galiba diye güler oldu artık :) bunlar ilişkinin tadı tuzu sıkma bir arada olunca kuzu sarması olursunuz :)

Biz eşimle yaklaşık 1,5 yıl nişanlı kaldık. nişanlıyken çok tartışıyoduk.ilişkimiz küs-barış şeklinde yürüdü diyebilirim.ama tartışmalarımızda asla hakaret olmadı.şimdi 4 aylık evliyiz.yine ara sıra tartışmalar oluyor ama kesinlikle nişanlılığımızdaki sıklıkta değil.

Canım ben sevgilimle 4 yıldır birlikteydim konunda resmen bizi gördüm..Aynı benim erkek arkadasımda böyle sivrdi dilli ve dilinin kemigi yoktur..İnsanlara karsı önyargılıdır..Hep kendi dogruları vardır yanii..Bende altta kalmam hicc!!

Birsey yapsın ters gitsin bisey sorayım azarlar sakin ol falan der oysaki ben sakinimdir zaten heyecanlanacagım birsey yokki ortadakafamçokkarıştı

Ögrenciyiz tercihlerimizi birlikte yaptık aynı sehirdeyiz birgün evinde pilav yapıyorum benim kadar biliyorsun diyor benim 13 yasındaki yegenim bile senden cok sey biliyor,yapıyor dedi:1shok:

Bazı seyler karakter özelligi olabiliyorr ve degismeyebiliyorr biz cok konustuk cünkü ama bence de konusmalısın önce ve hep mi böyleydi..Benim erkek arkadasım 2.yılımızda böyle olduuCADIARZU

canım biraz yapısında da var sankibilmiyorumkismile sert bir mzacı var...

özlemek ,uzaklık bunlara sebep için rahat olsun canım...ben mesela eşimi sevgiliyken de şimdide özlediğimde acayip sinirlenirim buna engel olamıyorum acısını ondan çıkarmaya kalkıyorum eşimde bunu bildiği için sen beni çok özledin galiba diye güler oldu artık :) bunlar ilişkinin tadı tuzu sıkma bir arada olunca kuzu sarması olursunuz :)

dediğin şeye kesinlikle katılıyorum.daha dün onu görmeyi çok istedim içim bi tuhaf oldu.evleneceğim insan yanımda yok ya bu nasıl şey diyodum bütün gün....akşam yine tartışma...off sanırım sorun bende.özlem farklı yansıyor.tabi karşı tarafta çok anlayışlı olamıyor...daraldım ben yine.:gitme:

Biz eşimle yaklaşık 1,5 yıl nişanlı kaldık. nişanlıyken çok tartışıyoduk.ilişkimiz küs-barış şeklinde yürüdü diyebilirim.ama tartışmalarımızda asla hakaret olmadı.şimdi 4 aylık evliyiz.yine ara sıra tartışmalar oluyor ama kesinlikle nişanlılığımızdaki sıklıkta değil.

sanırım her şey özlemden kaynaklı canım.çok stresliyim ben de .ilgi bekliyorum doğal olarak.ama nişanlım da çok yoğun.o benden ben ondan anlayış bekliyoruz.umarım her şey sadece uzaklıktan kaynaklanıyordur...

şeytanın en çok yaklaştığı yerler hayır işleridir o yüzden nişanlıyken tartışmalar çok olur ayrılığı düşünmeye kadar gider ama evlenince hepsi geçer emin ol

bizde ayrı şehirlerdeyiz ama tartışmayız hiç böyle kırıcı incitici:nazar:
görüştüğümüzde de zaten inanılmaz özlemiş oluyorus ne tartışıcas yahu.
Ama telefonda bu denli tartışmalar yaşamanız, bu kadar sinirli olması zorlar sanırım seni.Haklısın üzülmekte.
Uzaklık elbette kötü zor ama Mesafeler herşeyin sebebi değil olamazda.ınsanların kişiliğini, sorunlar karşısındaki sert tavırlarının sebebinin, hakaretlerinin sebebi neden sadece mesafeler oluyor ki anlamadım.
bence ilişkinizi gözden geçirin bu nişanlılık döneminizde..Bizlerle paylaştıklarınızı onunla da paylaşın, sizi üzdüğünü bilsin. Görüştüğünüzde bence bu sorunları konuşun doğru dürüst.

Son düzenleyen: Moderatör:
derdimki bu derdi sadece ben çekiyorum ama benim gibi yaşayanlarda varmış ne anlatıyosan harfi harfine yaşıyorum tatlım aradaki görüşme zamanımız uzadığında kavgalar çoğalıyo yanyanayken ihç kavga etmiyoruz sanırım uzak olunca birbirine duyulan özlemden kaynaklanıyo bu durum ama ne kadar kırılırsam kırılayım sözlümüsevmekden vazgeçemiyorum biliyorumki yaptığımız hersey özlemden kaynaklanıyo ve gün gelip kavuşduğumuzda hiçbiri bida tekrarlanmayacak şeyler

X