Sizlerin Beta Hcg testi ilk 5-6 haftada nasildi?

Merhaba.. Geçtiğimiz ağustos ayında hamile kalıp eylülde de gebeliğim parsiyel mol sebebi ile sonlandı.. O zaman 4+1de 3198 çokmıştı beta hcg. 6 aylık bekleme sonunda bu ay calışmalara başladık. Son adet tarihim 20 şubattı ve tekrar mol gebelik yaşamadıktan korkuyordum.. Ve bugün dayanamayıp kan testi yaptırdım. 25,50 çıktı beta hcg, yüksek çıkmadığına sevindim çünkü bu durumda mol tekrarlamamış oluyor ama bi taraftan da bu değer de fazla düşük sanki..doktor acele etme dedi ama benim için yine de büyük mutluluk. Paylaşmak istedim.. Hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin allah..

Hayırlı olsun.son durum nedir gittinizmi doktora tekrar.bende buay bhcg de ilk önce 23 çıktı.2 gün sonra 77.13 olmuş. Haftaya salı gidicem doktora. Bende kan pıhtılaşması var günlük ignelere başladım.inş herşey yolunda gider. Allahın izniyle. Gelişmeleri haberdar et. Aynı dönem hamilesiyiz. :) hayırlısıyla kavuşuruz inş bebişlere.

Hayırlı olsun.son durum nedir gittinizmi doktora tekrar.bende buay bhcg de ilk önce 23 çıktı.2 gün sonra 77.13 olmuş. Haftaya salı gidicem doktora. Bende kan pıhtılaşması var günlük ignelere başladım.inş herşey yolunda gider. Allahın izniyle. Gelişmeleri haberdar et. Aynı dönem hamilesiyiz. :) hayırlısıyla kavuşuruz inş bebişlere.

Dun ölçtürdüm, 221 çıktı sat a göre 4+4 oluyor. Ama doktor geç döllenme dedi.. Ben de haftaya salı gideceğim :)

Bu kan pıhtılaşma olayı nedir, nasıl tespit ediliyor?
Benim hiç kanamam yok şimdilik , onla ilgili birşey mi?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dun ölçtürdüm, 221 çıktı sat a göre 4+4 oluyor. Ama doktor geç döllenme dedi.. Ben de haftaya salı gideceğim :)

Bu kan pıhtılaşma olayı nedir, nasıl tespit ediliyor?
Benim hiç kanamam yok şimdilik , onla ilgili birşey mi?

İki tane düşüğüm oldu ondan sonra araştırıldı kan tahlilleri yapıldı ve kan pıhtılaşması oldugu anlaşıldı.normal insanlara göre kanım daha çabuk pıhtılaşıyo ve buda bebege giden damarlarda pıhtılaşma olup tıkıyo bebek gelişemiyo ve düşüyo. Bebiş beslensin diye kanı inceltiyoruz igneyle.hergün vuruyorum kendime.bebiş besleniyo:) hadi bakalım haftaya salı tekrar haberleşelim son durumu. :)
Kanamamız olmasın zaten ttatlım . Rabbim kucagımıza almayı nasip etsin.

İki tane düşüğüm oldu ondan sonra araştırıldı kan tahlilleri yapıldı ve kan pıhtılaşması oldugu anlaşıldı.normal insanlara göre kanım daha çabuk pıhtılaşıyo ve buda bebege giden damarlarda pıhtılaşma olup tıkıyo bebek gelişemiyo ve düşüyo. Bebiş beslensin diye kanı inceltiyoruz igneyle.hergün vuruyorum kendime.bebiş besleniyo:) hadi bakalım haftaya salı tekrar haberleşelim son durumu. :)
Kanamamız olmasın zaten ttatlım . Rabbim kucagımıza almayı nasip etsin.

Amin :) haftaya haberleşiriz :)

Amin :) haftaya haberleşiriz :)

cnm benimde 1 nisanda yaptırdım 317.6 çıktı 4 nisanda 884.5 çıktı...
satım 19 şubat..senle aynı döneme sahibiz..dr değerler düşük dedi..haftaya tekrar gidip yaptıracam..sen nasıl değerlerin..ultrasonda gördünmü.:KK34::KK34:

cnm benimde 1 nisanda yaptırdım 317.6 çıktı 4 nisanda 884.5 çıktı...
satım 19 şubat..senle aynı döneme sahibiz..dr değerler düşük dedi..haftaya tekrar gidip yaptıracam..sen nasıl değerlerin..ultrasonda gördünmü.:KK34::KK34:

Biraz geç dönüyorum kusura bakmayın. Vijanal ultrasonda kalp atışını gördük geçen cuma. 4 gün geriden geliyor. Bir dahaki kontrole mayısın 3. Haftası gideceğim çok var :KK43:( siz nasılsınız?

Biraz geç dönüyorum kusura bakmayın. Vijanal ultrasonda kalp atışını gördük geçen cuma. 4 gün geriden geliyor. Bir dahaki kontrole mayısın 3. Haftası gideceğim çok var :KK43:( siz nasılsınız?

size yazdıktaN BİR İKİ gün sonra kanamam oldu düştü bebeğim...
size rahat bir hamişlik dilerim..:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

size yazdıktaN BİR İKİ gün sonra kanamam oldu düştü bebeğim...
size rahat bir hamişlik dilerim..:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Çok çok üzüldüm, dilerim en kısa zamanda sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız..

5 hafta 4 günlükken bhcg 35566 çıktı 3 embiryo transfer edilmişti. 15 günlükkten (transferin 15. günü) 1420 çıkmıştı. ama 3 gün önce doktora gittim tek kese gördü emb. göremedi belki erkendir ama keseyi beğenmedi herşeye hazırlıklı ol dedi.

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim beta hcg değerlerim şöyle.sat 17 mayıs.18.06 da beta hcg 1161,20.06 da 2336 son olarak da 26.06 da 10.000.İlk başta 2 katı bi artış olmuş.ama sonra artış az olmuş bu hesaba göre benim 16000 lerde olmam gerekiyor.sizde gelişim durdu mu?benimle aynı durumu yaşıyan var mı?lütfen yazın.doktor keseyi ve yolk saçını gördü ama bebek henüz yok.

Arkadaşlar benim beta hcg değerlerim şöyle.sat 17 mayıs.18.06 da beta hcg 1161,20.06 da 2336 son olarak da 26.06 da 10.000.İlk başta 2 katı bi artış olmuş.ama sonra artış az olmuş bu hesaba göre benim 16000 lerde olmam gerekiyor.sizde gelişim durdu mu?benimle aynı durumu yaşıyan var mı?lütfen yazın.doktor keseyi ve yolk saçını gördü ama bebek henüz yok.
dr a gidip USG ye girdin mi canım

dr a gidip USG ye girdin mi canım

vajinal ultrasonla baktı doktor esterya.kesenin içinde yolk sacı gördü sonra hemşiresini çağırdı.birlikte baktılar.ufak minik bi kalp atımı görünüyo ama emin olamadı.beta hcg ölçümü beni endişelendiriyor.ya gelişim durursa bebeğim büyümezse diye.

merhaba tüp bebek tedavisiyle 5 haftalık hamileyim beta -hcg 4605...1kese göründü ben 2 bekliyordum...
doktordan rapor istedim.geçen hafta 1haftalık yazmıştım dedi...arka arkaya rapor olmuyor dedi...başka hastaneye gitsem yazarlar mı sizce?
işe gitmeye korkuyorum...doktorum sorun yok desede.

merhaba tüp bebek tedavisiyle 5 haftalık hamileyim beta -hcg 4605...1kese göründü ben 2 bekliyordum...
doktordan rapor istedim.geçen hafta 1haftalık yazmıştım dedi...arka arkaya rapor olmuyor dedi...başka hastaneye gitsem yazarlar mı sizce?
işe gitmeye korkuyorum...doktorum sorun yok desede.

bi şikayetin yoksa bu durumu aşmalısın bence. ben de 8 haftalık hamileyim. mide bulantım çok olmasına rağmen henüz rapor kullanmadım. sonuçta önümüzde uzun bir süreç var. 9 ayı raporla geçiremeyiz.
eğer bebeğin dünyaya gelecekse senin işe gitmen vs bunu etkilemez. önce kendin kuvvetli olmalısın.

Arkadaslar adet gunum bugun ve dun test yaptirdim hcg 52.50 cikti cok mu dusuk bi aksilik yoktur ins

X