Sizlerin tavsiyelerine ihtiyacım var gerçekten önemli

Konu annemin gözündeki itibarın ve değer verdiğim en sevdiğim teyzemin gözündeki itibarım olunca malesef çok kafa taltım
Anneniz kizini tanimiyormu kardesini tanimiyormu teyzenizde taniyor kimseye kendinizi anlatmak zorunda degilsiniz inanmiyorlarsa onlarada tavir alabilirsiniz fazla takiyorsunuz bence nirmal degil isinize odaklanin

Bu beni çok mutlu etti ama küççükken sorunlu biri olduğum doğru yani 25yaşındayım sadece 3senedir daha durgun olmaya çalışıyorum o yüzden onların gözünde öyle olabilirim diye düşündüm ama sizlerin böyle düşünmesi bir nebzede olsa beni rahatattı

Kimseye kendinizi ıspatalamak yada beğendirmek zorunda değilsiniz.

Çaresizim bakıcı bulamıyorum dedi. O yüzden gittim başıma geleceğini bile bile gittim malesefki
Bakıcı bulamiyorsa işten izin alsın, o da mı olmuyor işten ayrılsın. Siz kendinizi değersizleştirmişsiniz. Maaşlı çalışan gibi talimat aldığınız ilk an tavrınızı koyacaktınız. Anneanne de çok meraklıysa kendi gidip baksın torununa. Siz ne alaka anlamadım..

Bakıcı bulamiyorsa işten izin alsın, o da mı olmuyor işten ayrılsın. Siz kendinizi değersizleştirmişsiniz. Maaşlı çalışan gibi talimat aldığınız ilk an tavrınızı koyacaktınız. Anneanne de çok meraklıysa kendi gidip baksın torununa. Siz ne alaka anlamadım..
İşte almadı, ayrılmadı da. Anneannem 4.evre kanser hastası yatıyor o teyzemin yalanlarıyla dolunca bana kızdı ona laf diyemiyorum eski kafa sonuçta

X