Snug piercing iltihap kaptı

oylesinebiri1939

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2023
16
5
İyi akşamlar. Nerdeyse 1 ay önce snug piercing deldirtmiştim. Deldirdiğim yer piercing solüsyonu verdi 2 hafta boyunca günde 4 kere sonraki zamanlar ise günde 1 kere sıkıp hafif oynattım içine girsin diye. Nerdeyse tam 1 ay olacakken dün solüsyonu sıktıktan sonra hafif oynatayım derken aşırı bir sancı girdi olabilir dedim umursamadım akşama doğru sancısı devam etti ve tam çıkış yeri çok az şişmiş ve iltihap var hafif. Azcık bir yere deyince bile saatlerce ağrıyor. Fucidin sürmeye başladım dünden beri. Sizce napmalıyım?

İyi akşamlar. Nerdeyse 1 ay önce snug piercing deldirtmiştim. Deldirdiğim yer piercing solüsyonu verdi 2 hafta boyunca günde 4 kere sonraki zamanlar ise günde 1 kere sıkıp hafif oynattım içine girsin diye. Nerdeyse tam 1 ay olacakken dün solüsyonu sıktıktan sonra hafif oynatayım derken aşırı bir sancı girdi olabilir dedim umursamadım akşama doğru sancısı devam etti ve tam çıkış yeri çok az şişmiş ve iltihap var hafif. Azcık bir yere deyince bile saatlerce ağrıyor. Fucidin sürmeye başladım dünden beri. Sizce napmalıyım?

Yarın sağlık ocağına gidip, doktora gösterin.

kıkırdak olduğu için çok hassas davranman lazım çok acır ya iki kez yaptır ikisinde de şişti çıkardım

benim de aynısı olmuştu piercingi oynatmamak ve üzerine yatmamak lazımmış
eczaneden okyanus suyu aldım direkt sadece onu sıktım
sıktığınızda direkt her yerine ulaşıyor sonra peçete ile dikkatlice temizledim günde 2 3 kere yapınca düzeldi.
ama siz yine de doktora danışın herkesin bünyesi farklı

X